Vyměřený čas

qxkamo

Kto iny ako Cillian Murphy by mal hrat strazcu casu? Ten clovek dostava role site na mieru :). Justin Timberlake mi stale pripada ako spevak, ktory sa ocitol vo filme, este by mohol viac trenovat, aby sa ako osoba presunul medzi povolaniami. ()

Tristaver

Orwellovsko-dystopickou tematiku miluji. In Time je v podstatě super béčko, které si ale bohužel občas zkouší hrát na víc, než čím ve skutečnosti je. Za nápad, zajímavé zvraty a fajn postavy (Murphy vede) si ale vysoké hodnocení zaslouží. ()

prezdivaka

Byl to spíš zmařený čas. Tolik trhlin v logice by slušelo spíše komiksu pro teenagery. Kdy už tady recenzenti pochopí, že tři hvězdy nejsou 50%. ()

merit1

Zaujímavá a originálna myšlienka zostala trestuhodne premrhaná. Prvú pol hodinu som bola pripútaná k deju a potom odrazu … Všetko sa stratilo v bezhlavom šprinte v lodičkách na 18 cm opätku. ()

Patrik256

Rozpočet_ 40 milionov dolarov // Tržby_ 173.9 miliona dolarov // Tržby v ČR*_ 6 658 501 Kč // Diváci v ČR_ 51 803 // Tržby v USA*_ 37.5 miliona dolarov ()

Terezinka198

Ten nápad byl opravdu dobrý, provedení ovšem špatné. To samé pořád dokola. Cillian Murphy byl bezvadný, měl dostat mnohem víc času (na plátně, samozřejmě. Ale i celkově). Nebo trochu historie pro vlastní postavu - jak vlastně vzniklo jeho povolání a proč se pro něj rozhodl? A i po tolika letech je mu zcela věrný, i přes ten mizerný plat. Vidět to před 10 lety - wait, to bych se na to ani nedívala, protože bych se žánru sci-fi vyhýbala. A pochybuji, že by mě to nějak víc zaujalo. ()

Marys

Dobrá sci-fi. Pripomína mierne I, robot. Často dosť klišeovitá a Justin v hlavnej úlohe tiež nie je príliš podľa môjho gusta, ináč ale originálny nápad, pekná hra so slovami a aj keď mi tam niektoré detaily, na ktoré si až tak jeden za druhým nespomeniem, prekážali, inak sa mi film veľmi páčil. ()

loco

Během projekce se v půlce filmu dva páry zvedly a odešly. Jeden z diváku je počastoval hlasitým pozdravem: "Táhněte do hajzlu!" Asi neměli času nazbyt. ()

EbiGuetta

Úžasný sci-fi film! Timberlake mě hodně překvapil, protože na začátku filmu jsem si říkala, že by na jeho místě nebyl špatný Gerard Butler, ale potom jsem ten nápad rychle zavrhla :) Tohle je originální a naprosto úžasný film. Jeden z nejlepších, který jsem kdy viděla a vůbec by mi nevadilo, kdyby natočili ještě dvojku :D ()

Milky.

Velmi příjemná a překvapivá jednohubka v podstatě na standardním klišé Robina Hooda aneb chudí jsou chudí a malá část bohatých si izolovaně žije bokem a vládne...dokud nepříjde NĚKDO. Okamžitě jsem si vzpomněl na filmy jako Equilibrium nebo V jako Vendeta. Ale proč ne, v současnosti je to poměrně aktuální téma. Scénář tomuto klišé odpovídá a nevyhneme se občasné naivitě a nějakých těch rozporů či nedomyšleností. Ale to jen pokud se v tom chcete šťourat. Pokud ne, užijete si fajn film s hodně zajímavým nápadem a realizací, která mě vážně bavila. A pro mě první film s Timberlakem a musím říct, že chlapec překvapil. ()

Dman

Andrew Niccol opet nezklamal! mam proste ty jeho sci-fi pohadky rad! ..kazdopadne kdyby se delo neco podobnyho opravdu, tak by to asi vypadalo na svete trosku jinak...bylo by toho zlocinu mnohem vic, protoze clovek by v tu chvili udelal pro svuj zivot asi cokoli...a kazdej. No nic, davam body za napad, rezii a hudbu! btw co by jsi delal(a) s poslednima minutama zivota??? ha :) ()

Zombi

Nápad výborný, herci fajn, zpracování futuristického světa slušné, vzhledem k rozpočtu. Film se tváří chytře, ale hrozně ho sráží zbytečné logické lapsy, které prostě nejde přehlídnout. Jak se nějakej chudák z gheta naučil hrát profesionálně poker, řídit auto, střílet z pistole atd., když neměl šanci se k tomu jakkoliv dostat? Ke konci nasednou do stopnutého auta, ovšem za chvíli je z něj auto policejní a navíc je součástí pointy! 3 hvězdy. ()

aLPaC

Výborné a originální sci-fi, zaměřující se přes jisté okliky a čas na problémy dnešního světa a společnosti, ve které podle mnoha názorů včetně mého 1% nejbohatších ovládá 99% obyvatel. Ty paralely jsou jasně patrné (super nápad s časovými zónami). Justin Timberlake znovu potvrdil své umění vybírat si dobré scénáře, nebo spíše umění vybírat si hitové filmy. Je totiž pravda, že scénář není úplně jedničkový, nicméně, hlavní pro mě byla zdejší myšlenka, provedení a výborná akce. Suma sumárum, ne úplně přesvědčivých, ale nakonec 5*. NEJLEPŠÍ HLÁŠKA - Leon: Je mi líto, že musím být ten kdo vám to řekne, ale brzy již nebudete mít čas jen tak postávat ()

feeme

Kazily jsme s kamarádkou asi podívanou ostatním návštěvníkům kina, když jsme neudržely smích ke konci, při jedné z dalších... běhacích scén. Vytvářený napětí přestane fungovat, když je průhledné a neustále opakované. Na pohled krása a myšlenka zajímavá, což mi v podstatě nedovoluje říct, že film nestojí v celku za ztrátu času. ()

fastum

Výborný námět zhatila přemíra klišé, které dělají děj více předvídatelným, než bych byl schopen akceptovat. Navíc atmosféru kazí až moc všeuměl Timberlake (jeho postava ne herec sám). Za tři hvězdičky ale film stojí, protože rychle odsýpá a neštve nějakým zdržováním a zbytečnými nelogičnostmi. Za zmínku stojí i Amanda Seyfried a její moderní sestřih. ()

Jayem

Pozeralo sa nato síce príjemne ale samo osebe to je stupidne. Keby to celé nepôsobilo tak lacne, možno by som tomu aj uveril. Zaujímave že ludstvo ma technologiu na zastavenie starnutia a nato aby ludom nejako (neviem ako) implantovali do kože digitalky s časom ktory im zostava ale to je tak všetko. Ostatná technologia ako sto rokov za opicami. A hromada WTF momentov. ()

sona123

Přimhouřím oko nad těžkouvěřitelností příběhu (lidé jsou zde vlastně jako roboti, mají vyměřený čas), co už, myšlenka je to vlastně velmi zajímavá. Druhé přimhouřím např. za postavu Srážce času (krásný Cillian), její pohnutky mi ke konci vůbec nebyly jasné, s něčím takovým, jako je psychologie postav, se tu opravdu nezdržovali. Všechno ostatní je pak docela svižná jízda a pohlednými herci. Bavila jsem se celou dobu. ()

Phorbo

Pěkné pěkné a pěkné. Scifi scénář je docela použitelný, Amanda s Justinem to tak nějak vedou, ale jinak mě to strasně něco připadá, co tady už bylo. 4* by si to možná zasloužilo. Na film se pěkně dívá a za poslední dobu to je první film který jsem shlídnul na jeden dech... ale myslím že 3* za todle stačí ()

TheKiw

Occupy Wall Street udělalo film pro Occupy Wall Street. Levičácká freakshow fascinující tím, jakou hromadu klišé je schopná přenést z vulgárních ekonomických lží na filmové plátno. Člověk, který neprohlédne přes tenoučkou masku 'jejich Čas = naše bohatství' si tak užije stylovou anti-establishemnt jízdu. Mě to ale nehorázně sralo. Bohatí jsou zlí, nikoho mezi sebe nepustí (bariéry přejezdu mezi timezones), zdrojů / Času je všude dost pro všechny a není potřeba jimi šetřit a rabování v Anglii bylo vlastně chvályhodná činnost. Sodoma, Marxi, jdou k tobě následovníci. P.S.: Kabáty nejsou automaticky kewl, kostyméři. ()

Dámské posily...

Dámské posily...