Twilight sága: Rozbřesk - 2. část

• USA The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2 (více)
USA, 2012, 115 min

Diskuze

Jacinda (hodnocení, recenze)

Yoshitsune: nahlásila jsem je vedení, třeba s tím něco udělají

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Jacinda (hodnocení, recenze)

hmtcz: tak většina jich je jen z trailerů, ale pár tam je docela zajímavých. ta fotka s jacobem a renesmé ve sněhu a ty proti zelenému plátnu. celkem se těším na zakončení, ačkoli jsem nikdy nebyla brutalitní fanda

beba789

beba789 (hodnocení, recenze)

Doufam ze pridaj neco co v knize neni :) jestli ne tak nevim...protože me přijdě že se tam toho zas až tolik neděje....

Vanila01

Vanila01 (hodnocení, recenze)

To ano. Špatně jsem to řekla, takže bych sůj předchozí komentář trochu upravila: Myslím si, že na to jakou měla režizérka malou finanční podporu, dokázala udělat velmi dobrý film s kouzlem. Škoda, že tuhle ságu nerežírovala dál to by vypadalo jinak. :-)

Serpencis: Ano, také jsem si říkala jak to že se netřpití :D

Sinecod

Sinecod (hodnocení, recenze)

Maerlyn0: PRvní díl se mi i přes špatnou knižní předlohu líbil a jak říká Maerlyn0, přisoudila bych to hlavně práci režisérce. Škoda, že u tohohle projektu nezůstala, sem zvědavá co by z toho vzešlo. Dík za pozornost :D

Maerlyn0 (hodnocení, recenze)

Vanila01: Já bych v tom IMHO viděl práci režisérky, myslím, že kvůli ní to získalo tak dobrou atmosféru.

Serpencis (hodnocení, recenze)

Všimli jste si, že v tom 40ti vteřinovém traileru stihli udělat 2 chyby? :-D Jednou je záběr na Bellinu ruku na slunci, na dalším záběru je na slunci ona i Edward a na obou po třpytu ani památky? :-D

Vanila01

Vanila01 (hodnocení, recenze)

Já osobně si myslím, že na to, že byl první díl nejméně finančně podporovaný(nejméně ze všech dílů TW), tak se podařilo ho natočit s jistým kouzlem. Jak jde vidět tak peníze tomuto filmu nějak neprospívají.

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Maerlyn0 (hodnocení, recenze)

Serpencis: To bych netvrdil...TW byl bestsellerem i před filmem, ne tak velkým, ale přece jen. A na Roba se snesl od fanoušků velký tlak, protestovali proti tomu, aby hrál Edwarda on. Takže víceméně bestseller to byl i předtím. Ale jestli se to dá srovnávat s knihami HG, to už si bohužel nepomatuji, zase tak jsem se o to předtím nezajímal.

Serpencis (hodnocení, recenze)

Jacinda: Ale TW se stal takovým hitem právě kvůli toho, jak je natočený, ne? (alespoň první díl). Já teda než jsem viděla film jsem o knížkách ani neslyšela a myslím, že většina lidí to měla podobně.  Když začínal Pattinson s rolí Edwarda, byla to neznámá postava, takže na něj nějak velká zodpovědnost nepadala. HG se natáčí právě už s tím, že lidi znají knihy a o to víc se musí snažit. Nebo byla kniha  (twilight) a celá sága bestsellerem ještě před prvním filmem?

Maerlyn0 (hodnocení, recenze)

Jacinda: Tak ono třeba Edwarda moc jinak hrát nešlo....sám Rob řekl, že ho chtěl hrát jako rozervaného lehce vyšinutého teenagera, ale studio mu to zatrhlo, takže on si zase moc vyskakovat nemohl :)

Christiane13

Christiane13 (hodnocení, recenze)

Jacinda: Díky, byla bych radši, kdybych neměla pravdu, ale tohle je bohužel víc než jasné. A mě to štve fakt hodně, protože jsem si TW zamilovala a uječené 12-ti leté holčičky z toho udělaly stroj na peníze. Proč by jim studio mělo dávat nějaký kvalitně natočený film, když jim stačí tohle? Já osobně mám Roberta ráda :), ale tak vždycky je tu možnost se nějak zlepšit. Jsem na HG zvědavá, do kina se asi vypravím zítra, tak uvidíme :)

Christiane13: to je velmi zajímavý názor :

Myslím že máš pravdu. Kdyby TWnebyl takový hit, nebo byli lidi víc nasraný, snažili by se víc. Myslím, že HG tak nedopadne, už jen proto že mi herci příjdou že hrají srdcem. Nechtějí ty postavy zničit. U TW mi přišlo, že si to Patizón prostě odehraje, hlavně když je klid. A Gary Ross je navíc jiný typ režiséra

Christiane13

Christiane13 (hodnocení, recenze)

Jacinda: A vlastně je to možná i dobře. Už mi tahle twilight horečka leze krkem. Mám TW ráda, ale byla bych radši, kdyby se ty filmy netočily kvůli tomu, že si to přejí fanynky, což samozřejmě znamená, že co rok to film. Něco jako HG mělo přijít už dávno, třeba by se tvůrci snažili mnohem víc, až by si museli fanoušky nalákat zpátky. Takhle mají fanoušky pěkně zpracované, tak proč by se vůbec namáhali to udělat pořádně,když se jim prachy jenom sypou. No doufám, že to tak nedopadne i s HG.

Jacinda (hodnocení, recenze)

Serpencis: knihaje boží, film skoro boží. můžeš si přečíst můj koment,ale má v sobě hodně spoilerů

Serpencis (hodnocení, recenze)

Jacinda: Jakože myslíš kvalitou nebo jak?:)  Sem na to zvědavá. Zatím mi připadají hodně nadšené reakce fanoušků knihy, že je to věrná adaptace, ale ze samotného filmu jsem zas tolik nadšení nepostřehla. No těším se, až si budu moct udělat obrázek sama.:)