Twilight sága: Rozbřesk - 2. část

• USA The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2 (více)
USA, 2012, 115 min

Diskuze

Maerlyn0 (hodnocení, recenze)

Narážel jsem na diskusi u Roberta Pattinsona, kde ho Campbell nazýval podstatně ostřejšími jmény! Nejsem člověk, který by slovíčkařil kvůli jednomu výrazu. Bohužel jich padlo mnohem víc. Toť vše, jestli to konai pořád nechápeš, jsi natvrdlý.

StrYke (hodnocení, recenze)

Bacha, vsadim se, že to bude brát Maerlyn0 jako urážku a všechny nás pošlu do ubožáků..

Maerlyn0 (hodnocení, recenze)

Campbell: Pořád sem nepleť, jestli jsem milovník Pattinsona nebo ne. To se slušností nemá nic společnýho.

Campbell (hodnocení, recenze)

Maerlyn0: O tobě již víme že jsi milovník Pattisona ale jak jsem už psal, neboj pošlu mu mail aby jsi byl uspokojenej.

Maerlyn0 (hodnocení, recenze)

Campbell: Rozhodně bych byl radši, než kdyby sis to vyléval tady v diskusích. Naprosto nechápu, z jakého důvodu ho urážíš.

StrYke (hodnocení, recenze)

Campbell: to je podle mě pěkně trapný, tohle je diskuze a ne fanklub a pochybuju že se pude ten tvůj chudáček zabít kvůli ještě hodně jemnýmu oslovení šulin...

Campbell (hodnocení, recenze)

Maerlyn0: TAk abys neplakal tak já tomu PAttisnonovy pošlu mail, budeš spokojený?

Maerlyn0 (hodnocení, recenze)

Campbell: Nejsem hlupák vztahovačnej, jen je to ubohý, urážet někoho, kdo se ani nemůže bránit. Ještě ke všemu, když ho urážíš téměř bezdůvodně.

jurama525

jurama525 (hodnocení, recenze)

Ja tuhle sagu nesnašim ale nehaním ji ostatnim a to tady taky podle mně nikdo neděla. Je to hezka pohádka .

Campbell (hodnocení, recenze)

Však šulin je normální.... Kdybych chtěl nadávat tak napíšu místo šulin - čurák. JE to to samé jako když napíšeš že nemáš rád toho a toho herce, co ti ty herci udělaly že je nemáš rád? A jestli si bereš urážku co hodím na nějakýho herce tak v tom případě si prostě hlupák vztahovačnej;-)

Maerlyn0 (hodnocení, recenze)

konai: Já se nepodělám. Šulin teda není urážka? Mám to brát jako kompliment? :) Jen mi připadá ubohý, nadávat na někoho, kdo se ani nemůže bránit a naprosto bezdůvodně, co mu udělal? To nemůže napsat normálně?

StrYke (hodnocení, recenze)

Maerlyn0: Já jsem si upřímně nevšiml, že by teď Campbell cokoliv začínal, to jen ty. A to "šulin" brát jako urážku? :D pochybuju, že si to tu ted nějaký tvůrce či herec Twilight čte, takže se nepodělej

Maerlyn0 (hodnocení, recenze)

konai: Ty bereš za začínání si to, že se snažím, aby tu nikdo neurážel filmy, popřípadě herce, kteří se mu nelíbí a aby byl respektován názor druhých? Ano, to je trestuhodné...nechci nic jinýho, než normální diskusi. Nikdy jsem nikoho nezačal bezdůvodně kritizovat a napadat, donutila mě k tomu až arogance některých pisatelů, kteří si snad chodí na diskuse léčit komplexy a vylévat vztek, naprosto bezdůvodně. Dokonce i s Campbellem jsem se snažil DLOUHOU dobu vycházet normálně a diskutovat s ním pomocí argumentace, jenže s některým lidmi se to prostě nedá. Jak sis jistě všiml, spousta lidí nemá tuhle sérii rádo, a ano, mají na to plné právo, jen nechápu, proč nám to sem pořád chodí oznamovat a uráží jak nás, tak tuhle sérii. Chci jen, aby byli ostatní TOLERANTNÍ a bavili se SLUŠNĚ. Taková Jacinda měla na spoustu věcí opačný názor než já, ale dokázali jsme úplně normálně diskutovat. Pokud po tomhle vyčerpávajícím komentáři zase někdo napíše, že jsem debil a kdo ví co ještě, tak už nevím, kde to žiju...

AndreyCSFD

AndreyCSFD (hodnocení, recenze)

steews: ale, ale, ale - sice dvě výšky máš, ale trošku ti ujely souvislosti, příspěvek jsi nepochopila a zcela jsi moje slova vytrhla z kontextu, což eufeministicky řečeno nemám ráda. Pokud mě příště budeš chtít citovat, tak prosím celý příspěvek popř. celou diskuzi, kterou jsem vedla s dalším uživatelem. BTW pokud vyžaduješ respekt tvého názoru, respektuj jiné názory i ty. Jinak nevím, co je nadprůměrně načteno ani nakoukáno - nikdo zatím nestanovil průměr, ale kvantita není kvalita, že :-).

Maerlyn0: Běž do hajzlu, z toho co čtu, si furt začínáš jenom ty

Campbell (hodnocení, recenze)

Pattisonskej onanista jsem použil na tebe;-) A když tě to tak žere tak to nevypadá že jsi s tím smířenej.

Maerlyn0 (hodnocení, recenze)

Campbell: :) kdyby jsi urážel jenom mě, tak se s tím i smířím, ale pravda je trošku jinde. Pro příklad: šulin bez trička (Taylor Lautner), kurva on (Pattinson) je snad zfetlej, retardovaný bezdomovec (Pattinson), pattisonskej onanista (na nějakého fanouška Pattinsona). Cokoliv, co se ti nelíbí nebo s kým nesouhlasíš urážíš. A snaha bavit se s tebou normálně je naprosto marná.

Maerlyn0 (hodnocení, recenze)

Vladiska: A někdo to stále nedokáže pochopit, a ostatní jen uráží a shazuje, například náš milý slepičí mozeček Campbellek :)

Vladiska

Vladiska (hodnocení, recenze)

steews: Tohle škatulkování taky nemám ráda. Troufám si říct, že mám taky hodně načteno a stejně se mi to líbí. A teenager už taky nejsem. Dokonce jsem o Stmívání ani nic nevěděla, dokud jsem loni nenastoupila do práce. Kolegyně se o tom pořád bavily a chodily do kina, tak jsem se rozhodla, že to taky zkouknu a přečtu. A moje kolegyně, nebyly teenageři a dokonce ani slečny, měly doma děti v mém věku a líbilo se jim to. Prostě každému se líbí něco jiného.