Twilight sága: Rozbřesk - 2. část

• USA The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2 (více)
USA, 2012, 115 min

Diskuze

Maerlyn0 (hodnocení, recenze)

konai: Jenže do takovýhlech filmů se nezvou začínající herci. Max. do nějakých hodně vedlejších rolí. A i tak by si tam asi nevybudoval takovou fanouškovskou základnu.

StrYke

StrYke (hodnocení, recenze)

Maerlyn0: Takovýhlech příležitostí není moc? Samozřejmě taky souhlasím sice s Serpencis, ale mohl by se prosadit i v jiných, v Avataru, Počátku a podobných filmech. takových je hromada

Maerlyn0 (hodnocení, recenze)

Serpencis to v podstatě vystihla, tak jak jsem to myslel. Neříkám, že není šance, že by se neprosadil někde jinde, ale zase takovýhlech příležitostí není až tak moc, takže stoprocentní by to nebylo.

Serpencis

Serpencis (hodnocení, recenze)

jurama525: No... v tomto bych ti docela oponovala... na světě je zajisté spousta skvělých herců, kteří se neprosadí, protože prostě nedostanou tu příležitost... a přeci nemůžeš s jistotou tvrdit, že kdyby se tak neproslavil ve Stmívání, někdy by si ho vůbec všiml... Sice předtím hrál v HP a asi i v dalších filmech, ale věděl o něm málo kdo. Stmívání, ať  už považuješ za jakkoli špatné, mu otevřelo cestu k dalším filmům, protože ho teď lidé milují a třeba půjdou na film jen proto,že tam je on... a když ho lidí chtějí vidět, chtějí ho i producenti a režiséři...

jurama525 (hodnocení, recenze)

Maerlyn0: Kdyby nešel do stmivani  sem si jisty že by se prosadi v nečem jinem a určitě by to bylo lepši . Mužeš zas řict že ne ale jeho velka role by přišla ať už by do stmivani šel nebo ne

Maerlyn0 (hodnocení, recenze)

konai: Mohl, ale nemusel mít zaručený, že to vyvolá takový poprask. Takhle o něm slyšel skoro každý, ať už si na něj vytvořil špatný nebo dobrý názor.

Maerlyn0 (hodnocení, recenze)

jurama525: Nebyla to chyba, kdyby do toho nešel, nikdo si ho nevšimne a například ve Vodě pro slony by se vůbec nezahrál.

skinny (hodnocení, recenze)

jurama525: Snad si Robík spraví reputaci, Vodu pro slony už začíná :)

jurama525: Ani se mu nedivím, kdo by do toho šel kdyby viděl výsledek:D

jurama525 (hodnocení, recenze)

Byla chyba že do stmívání šel . Taky myslím že mu to jen uškodi. Sympatickej je jen tisicum puberťaček co zbírají plakaty a tak . Jsem spiš zvědav na jeho další  počiny. Když sam řekl že je rád že to má za sebou je jasné že kdyby mohl vrátit čas do stmívání by určitě nešel .

skinny (hodnocení, recenze)

AndreyCSFD: Tak já nechci, ale když se píše, co se píše, alespoň se zasměju:D nic ve zlým jo a díky za tip, počtu si:D

AndreyCSFD (hodnocení, recenze)

skinny: pokud si chceš  počíst v tomhle duchu, mrkni na diskuzi u Barbara Conana a nalistuj si pár stránek dozadu :-))

skinny (hodnocení, recenze)

Nechci nijak rýpat, ale všimla jsem si, že mezi sebou vedete takovou malou válku o výměně názoru, chápu že diskuze je o výměně názoru ale na film, ne že se budete navážet sami do sebe, ale klidně pokračujte, dobře se to čte:D

Campbell

Campbell (hodnocení, recenze)

Maerlyn0: Zase brečíš, a to špatně, on hraje ve "filmech" konai ve filmech nehraje;-) I dkyž je to pro tebe asi těžký pochopit.  A když ten Pattinson tak ani jednomu filmu co jsem s ním viděl nedostal víc jak 2* a ne neříkejte že to je tím že jsem zasedlej ty filmy jsem hodnotil než jsem tohohle člověka znal.

AndreyCSFD (hodnocení, recenze)

Maerlyn0: otázka je, jestli mu účinkování ve Stmívání spíše neuškodí. Vezmi si Blooma - ten má ted docela problémy se uchytit a to je z Pirátů a LOTRa dost známý. Jinak v HP mě moc nezaujal (upřímně mě tam nezaujal nikdo).  To Voda pro slony byla jiný kalibr:-)

Maerlyn0 (hodnocení, recenze)

konai: Nezačínej s tím zase. Opravdu nejsi drsňák, když ho pořád shazuješ. Ostatně bych si moc nevyskakoval, když on je sympatickej několika tisícům lidí, a ty jsi kolika...dvěma? :)

Maerlyn0 (hodnocení, recenze)

jurama525: Já myslím, že ne, sice si ho tam pár lidí všimlo (stylem "hele, tohle je nějakej sympatickej kluk"), ale nezapomatovali si ho. Do povědomí se dostal až Stmíváním. Chci říct, že ta popularita se nedá srovnávat.

Maerlyn0 (hodnocení, recenze)

Každej herec nějak začít musí, a i když není z toho filmu nadšenej, nemůže si vybírat. Tohle pro něj byla dost dobrá příležitost, a to ještě ke všemu nikdo netušil, jak velký poprask z toho bude. Kariéru mu to přihrálo slušně, jen se přes Stmívání někteří lidé neumí přenést...

skinny (hodnocení, recenze)

Co se týká Pattinsona on mi jako herec nevadí, viděla jsem "Voda pro slony" a tam se mi jako herec líbil ale ve stmívání a dalších dílech, jestli tam opravdu nechtěl hrát tak mu to nezávidím, být namalovanej jako mrtvola, hrát vola a tvářit se jako by mu bylo špatně, tak to bych opravdu nechtěla:D

Maerlyn0 (hodnocení, recenze)

AndreyCSFD: Však říkal, že je rád, že Twilight ságu už má za sebou....

jurama525 (hodnocení, recenze)

On vubec neni špatny herec . Třeba v Potterovy zahral dobře . Se stmivaním ujel . Představa že by si zahrál Kurta Cobaina je aspoň pro mně  nepředstavitelna .

AndreyCSFD (hodnocení, recenze)

Patizon vzal roli ve Stmívání čistě jen pro prachy. Ono nájem se sám nezaplatí, že. Navíc každý herec má film, který moc nemusí... Četla jsem s ním před časem rozhovor v Premiere a o knize se vyjadřoval opravdu dost pohrdavě.

Maerlyn0 (hodnocení, recenze)

Campbell: Uváděl jsem to jako příklad. Kdyby jsi toho nenapsal víc, kvůli jednomu slovíčku bych ani necekl.

Campbell

Campbell (hodnocení, recenze)

Maerlyn0: NEdělám, ale pokud vím tak ty sis stěžoval jenom za šulina;-)