Twilight sága: Rozbřesk - 2. část

• USA The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2 (více)
USA, 2012, 115 min

Diskuze

beba789

beba789 (hodnocení, recenze)

Frenstat: Tak měsíc je snad už jedno ne? :D Tak to ber tak..Hobit bude dobré zakončení roku 2012..

Frenstat (hodnocení, recenze)

beba789: Tak Listopad je bliž než Prosinec a já už se těšim na  Hobita tak mi přide nespravedlive že  vždycky ten nejlepši film musi byt až v Prosinci.

Frenstat (hodnocení, recenze)

Jednu  věc vam ještě řeknu Kristen Stewart je kočka a v tehle části ji to nějvic sluši.

Frenstat (hodnocení, recenze)

Už se vam bliži ta premiera Rozbřesku 2část jen škoda že to neni opačně Hobit v Listopadu a Rozbřesk 2část Prosinec.

Waltraut

Waltraut (hodnocení, recenze)

Frenstat: Věz, že pro některé lidi, to opravdu hororovým zážitkem býti může!

Frenstat (hodnocení, recenze)

Já se pořad hadam se ségrou že Rozbřesk je Horor a ona řika že to neni horor ale já si mislim že ty sceny některe sou hororove.

Greenpeacak (hodnocení, recenze)

Maerlyn0: Keď som už videl všetky predošlé časti, a keď už viem, že tam budú Hulkovia, Avatari a upíri s Mjollnirom ...tak sa vlastne nato teším xD.

Maerlyn0

Maerlyn0 (hodnocení, recenze)

Greenpeacak: Když to nechceš vidět, tak na to nechoď, a jestli to přítelkyně nedokáže tolerovat, pak je něco špatně...

Greenpeacak (hodnocení, recenze)

beba789: Ja nemám na výber. Priateľka ma donúti nato ísť, ako som ja donútil ísť na Temného rytiera a Sherlocka Holmesa .

Greenpeacak (hodnocení, recenze)

beba789: Lebo ten posledný trailer ma navnadil.....samé bum bác, lietajúca voda, praskajúca zem a kung-fu xD.

joker30

joker30 (hodnocení, recenze)

Z lovestory spravia Avengers 2 :)) ach jaj fakt nemozem z tejto megapopularnej seriie:))

Elwin

Elwin (hodnocení, recenze)

Greenpeacak: Benjamin - dokáže ovládat živly. Ale nevím, jestli to ve fimlu ělá on, vždycky z knihy vezmou polovic a zbytek si vymyslí

Greenpeacak (hodnocení, recenze)

Čo to tam je za upírov, že si dovoľujú búchať do ľadu a robiť tam priepaste ako Neuveriteľný Hulk?

Aluminium

Aluminium (hodnocení, recenze)

Whoa..nový trailer je pozoruhodný, síce odhaľuje viac stupídnosti z filmu, ale tá akcia...na to sa teším.