Twilight sága: Rozbřesk - 2. část

• USA The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2 (více)
USA, 2012, 115 min

Diskuze

katy72

katy72 (hodnocení, recenze)

Já volila ten s tou bitvou. Na film už se docela těšim,jsem zvědavá na ten závěr. A doufám že se s tou velikostí Renesmé poprali dobře. Na těch fotkác je hodně veliká. Tak snad ten její zrychlený růst bude dobře zpracován,že to nebude vypadat nereálně...

Maerlyn0 (hodnocení, recenze)

Co jste dali, jen tak pro zajímavost? :) Kdo nic nedal ať se prosím nevyjadřuje.

Christiane13

Christiane13 (hodnocení, recenze)

Gomli: Ty jo, ten soundtrack vypadá hodně dobře... Ellie Goulding, Green Day, Paul a Nikki... no vážně se těším :) Už aby tady byly ukázky :)

Gomli

6. The Antidote — St. Vincent
7. Speak Up — POP ETC
8. Heart of Stone — Iko
9. Cover Your Tracks — A Boy and His Kite
10. Ghosts — James Vincent McMorrow
11. All I've Ever Needed — Paul McDonald & Nikki Reed
12. New For You — Reeve Carney
13. A Thousand Years (Part Two) - Christina Perri
14. Plus Que Ma Prope Vie — Carter Burwell

Maerlyn0 (hodnocení, recenze)

Jacinda: Teda, když už se na to těšíš i ty, tak to je co říct :D :)

Jacinda

Jacinda (hodnocení, recenze)

proti své vůli se na to fakt těším :-) snad se poučili z minulých chyb

Jacinda

Jacinda (hodnocení, recenze)

Bumblebee9: stejně je to všchno stejný hnus. ještě jsem neviděla normální plakát k TW

MovieKings

MovieKings (hodnocení, recenze)

Oficiálně byly zveřejněny celkem 4 plakáty... ty zbylé šílené fanmady by se měly smazat.

Eryenie

Eryenie (hodnocení, recenze)

Maerlyn0: A proto pro mě bylo důležité si vytvořit vlastní názor.

Maerlyn0 (hodnocení, recenze)

Eryenie: To rozdělování na dva tábory je mimo, je to typický škatulkování, mně se to třeba líbí, ale dokážu přiznat, že to je jistým způsobem dost debilní.