Cesty domů

Rodinný / Drama
Česko, (2010–2015), 345 h 15 min (Minutáž: 51–67 min)

Alois Švehlík, Miroslav Etzler, Petra Horváthová, Milan Bahúl, Petr Konáš, Ladislav Hampl, Miluše Šplechtová, Jan Zadražil, Stanislav Havrda (více)

Nová moderní rodinná sága Televize PRIMA autorů Barbary Bulvové a Jana Coufala v režii Jiřího Adamce zavede diváky mezi dvě znepřátelené rodiny. Cesty domů vyprávějí silný emocionální příběh o jejich nepřátelství. O nepřátelství na život a na smrt. Kořeny rodové nenávisti sahají do temné minulosti; příběh, který se divákům otevírá, se ale odehrává právě teď… (TV Prima)

rt12 odpad!

Další z nic neříkajících seriálů. Kde cihla šuká kámen a zároveň se řeší ,,napínavé situace" znepřátelených rodin. Některé jsou tak spletité, že musí zasahovat detektiv Babočka a spol. ()

veronikav

..nevím -je to další slaďák -ale tak nějak mě dostal :-) je to tak nějak vsazené do téhle doby a spousty žen nad tím zaslzí .... a proč ne ??? lepší slzet nad našima poměrama -než nad nějakýma mexickýma Esmeraldama :-D ...i dospělí mají rádi pohádky :-) ()

higuain odpad!

Seriál jehož nejlepší částí jsou pravidelně závěrečné titulky. Jednak pro radost, že ta hrůza už skončila a navíc znělka je opravdu jediná věc, co se na tomhle seriálu povedla. Jinak to je dílo hrůzného charakteru, spolehlivě nejodpudivější česká telenovela posledních let a že konkurence není malá. ()

jezurka42

První řada super. Trojice Švehlík - Šplechtová - Smutná se mi opravdu líbila. Druhá řada mě namíchla, jelikož tam přišla Kostková. Z NOVY! takže jsem se na to dívala nedívala, ale aspoň jsem měla nějaký přehled. Ale když tam teď ještě nacpou Rybovou...no coment. :( 5% ()

jhr odpad!

Nejhorší současný seriál TV Prima a vůbec nejhorší seriál, celé naší televizní tvorby napříč všemi televizemi. Ve všech směrech odporná zrůdnost, nehorázně špatně natočená, napsaná i zahraná! ()

rakovnik odpad!

"Honza s Vejnarem jsou u obecné kriminálky sotva týden a už zasahují proti muži, který týrá svou ženu. Vejnar při akci koupí jednu do nohy z mužovy vzduchovky. Bára má o Honzu strach. Do Hradiště přijíždí pražská státní zástupkyně Ivana Pánková a její syn Dan. Jedou za Jiřím Pánkem, manželem a otcem. Dan má průšvih - uspal svou přítelkyni a provedl jí potrat. Vyhlašují se výsledky výběrového řízení na primáře. Kdo zvítězí - Ríša nebo Vencl?" (Zdoj: TV Pohoda, 5/2012) Kdo tento mozkodlab proboha sleduje? ()

honajz2 odpad!

Ježiš,to je jako Velmi křehké vztahy.Je to o tom,že nějací lidé bydlí ve vilách.Nenávidějí se,protože jsou bohatý.Jmenuje se to cesty domů,aby každý poznal,co je to za kravinu.Když vidím ty lidi,říkám si : to je jako seriál Ulice.Když to vidím dál,snažím se udržet ve zdravé formě.Půl hodiny se tam mluvilo o tom,jak bylo v práci a byla také hádanice.Tady je jeden rozhovor : Žena : Jak bylo v práci ? Manžel : Jse ani neptej,šéf vyhazoval.Žena : A vyhodil tě ? Manžel :Jasně že jo,vždyt o tom sakra mluvím,ne ? Žena :Tak nebud hned naštvanej. Manžel :Musím.Chápeš to, když tě vyhodí šéf,ty vole ? Žena : Já tě nenávidím !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Já tě nenávidím !!!!!!!! Neštvi mě,di z tohodle hloupýho baráku !!!! Manžel : Zavři klapačku,ženská šílená ! Žena : Já mám zavřít klapačku ? Ty hnupe,di ven,a přestanu tě štvát. Manžel : Já ven nikdy v noci nepudu,je půlnoc,A my ještě nechrápeme v posteli. Žena : Zavři tu svoji obrovskou klapačku,a mazej k sousedům.Manžel : Nikdy.Ale jinak.Co mě tady o půlnoci seřváváš ty hlupačko ? Žena : Zavři klapačku,jdi k sousedům,a mazej.Manžel : Přestan,ty vole.Vyhnali mě z práce,ty mě ještě seřveš...je tohle vůbec normální. Žena :Mazej k sousedům !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nikdy nepochopím,proč jsem si vzala takového hlupáka,jako ty.Takže pá-pá a JDI K TĚM SOUSEDŮM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jen tu smrdíš tak upaluj,jsou tři ráno.Manžel : Jsi ten největší hlupačka jaká kdy existovala !!!!Jdu k sousedům a ty si tu mluv,třba s touhle hloupou stěnou.V noci tě líbat nebudu.(odchod,klepání na dveře sousedů)A máte čtyři minuty jednoho dílu cest domů.Tenhle seriál je blbost.Potom to pokračovalo,že vzbudil sousedy,přespal,požádal o rozvod,seznámil se z novou ženou,a tenhle díl končí svatbou a nevěsta zakopne o schod.Potom jede do nemocnice a ozve se :konec. ()

bukowski83 odpad!

Tak už mi celkem pětkrát komerční televize vymyly mozek poprvé při Pojišťovně štěstí, podruhé při VKV, potřetí při Ordinaci, počtvrté při Dokonalém světě a teď konečně popáté při této zhovadilosti!!!!Proč jsou všude ti samí herci a ty stejné stupidní dialogy, proč to vlastně ještě natáčej a proč je ještě někdo všechny nezrušil a nepostřílel???To už je totální ubohost a strašně mě to nasírá!!!! ()

gabin(a) odpad!

Uáááá, to je humus! Stačí neustále vždy a všude opruzující upoutávky se smrtelně vážně až tragicky se tvářícími "hrdiny". Zkoušela jsem se dívat, ale adamcoviny fakt nevydržím! Stejně jako konášoviny a ostatní iny, včetně té dietlovic. Ano, seriály ze současnosti a když to tak vezmu seriály "ze života" nemám ráda vůbec. A u těch českých mě vyloženě dráždí ta plejáda vyžírků, která se tam drží, nastupuje, vystupuje a řeší a řeší....A já neřeším a přepínám:-) ()

KajusaK

500x lepší seriál než Ordinace. Příběh o doktorech , policistech a dvou znepřátelených rodinách. Perfektní :) 3* .. alespon tu nejsou role přechodné a měňavé z dílu na díl jak v Ordinaci. ()

Mylouch

Herci zapíchnutí do kulis, i ten minimální náznak kameramanské koncepce prošel koupelí v žumpě nedůvěryhodnosti, ke scénáři zůstávám netečný ()

HorrFi odpad!

Nejhorší seriál co znam. Viděl jsem pár dílů a nemoh sem věřit tomu jak to některý lidi může vůbec bavit ()

Tyny odpad!

České seriály jdou čím dál tím víc z kopce, až mi je z toho na nic. Když srovnám obsah našich seriálů a třeba francouzských, tak se to vůbec nedá srovnávat. Cesty domů mají jeden důvod k vysílání a tím jsou babky, které večer sednou k televizi a hltají jednu telenovelu za druhou. ()

Podzimní televizní boj

Podzimní televizní boj