Diskuze

SeBig (hodnocení, recenze)

CarloRizzi: nemáš zač :) ale není to tak akční je to spíš o hláškách ;)

SeBig (hodnocení, recenze)

CarloRizzi: vim jen o Sbal prachy a vypadni a Podfu(c)k ;)  má drsný xicht a něco do sebe! Těšim se na jeho další filmy

majkom

majkom (hodnocení, recenze)

ty o, tak mam druhu projekci za sebou.. ten film ma milion much, hodne hluchych miest, vela scen je divnych... ale, proste, 5/5 musim dat... famozne hlasky, akcne ceny ked uz, tak vyborne... a statham so stalonem su proste genialna dvojka ktorej to hodne slape... REST in PIECES!

SeBig (hodnocení, recenze)

Budou sem ješte přidány rozhovory s Arniem, Willisem a Norrisem s cz titulkama? nevíte?

SeBig (hodnocení, recenze)

Á, tak pozor není to odkaz ve Švédovi se jmenuje Nick Gunar a tady Gunner Jensen.. mě to bylo divný.

SeBig (hodnocení, recenze)

Taky jste si všimly že ve filmu Švéd s Dolphem se taky jmenuje Dolphova postava Gunner..mě napadlo jestli na to Sly neodkazuje..

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Wacoslav1

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

MaedhRos: Pravdu mas v tom ze o kvalite filmu to nic nevypovida nazor si musi divak udelat sam a mne osobne nestve kdyz film kterej se mi libi dostane nejakou malinu at mu daj jeste jahodu boruvku a ostruzinu k tomu...

MaedhRos

MaedhRos (hodnocení, recenze)

Malina sem, malina tam... Maliny jsou zrovna tak k smíchu jako Oscaři...

VojinRyan (hodnocení, recenze)

SeBig: Pokiaľ viem, tak povedal, že neprestane točiť. Teda, v najbližšej dobe nie.

SeBig (hodnocení, recenze)

VojinRyan: přesně tak, je mi ho hrozně líto tak hodný člověk s velkým srdcem a taková smůla :-//... on je poslední na světe kdo by si tohle zasloužil.. doufám že ho to neodradí od točení :(

VojinRyan (hodnocení, recenze)

Kto ma záujem alebo kto to ešte nevidel, je to aj tu na ČSFD. Keď si dáte videá, tak je to myslím rozhovor 1 - Stallone. Tam odpovedá na otázky a je to celkom zaujímavé počúvanie.

SeBig: Stallone si zaslúži už len za to, že to spravil ocenenie. Za snahu aj napriek tomu, že počas natáčania filmu dostal pekných pár ran od života.

SeBig (hodnocení, recenze)

sniper18: a za co maliny furt to jako nechápu proč by to mělo dostat maliny.. co je na tom špatně?

sniper18

sniper18 (hodnocení, recenze)

Tiež si myslím, že to dostane nejakú malinu, ale čo tam po nej, zaujíma ma asi tak, ako aj oscary.

TheDarKnig

TheDarKnig (hodnocení, recenze)

SeBig: nevím, ještě jsem to neviděl, ale u Malin si nejsi nikdy jistý... A určitě je to víc možné než oscar nebo glób. Ale spíše nedostane vůbec nic.

SeBig (hodnocení, recenze)

kam se hrabe the dark knight rises.. tohle je nejlepší film roku! :-) a Sly by si to ocenění zasloužil

SeBig (hodnocení, recenze)

VojinRyan: za nejlepší hlavní roli, za nejlepší vedlejší role, za nejlepší soundtrack.. toho by bylo..

VojinRyan (hodnocení, recenze)

TheDarKnig: Mne je jasné, že Oscar sa nerozdáva za nápady. A tiež som to počul. Ale čo očakávať od Rumunska a okolia kde sa to natáčalo + keď som videl video ako robili efekty cez PC, to by dokázalo i malé dieťa dať obraz cez obraz a pustiť to spoločne na jednej vlne. Ale to je mi celkom jedno. Ja som rád za Slya že dokázal dať tú partu dokopy a že nám chystá diel č. 3.

TheDarKnig

TheDarKnig (hodnocení, recenze)

no nějakou malinu možná dostane... jiný druh ocenění čekat u tohoto typu filmu nemůžeš. Vlastně v technických záležitostech by něco dostat mohl, ale slyšel jsem, že to, stejně jako u EXP1, není jeho silná stránka. Takže nic.

VojinRyan (hodnocení, recenze)

SeBig: Keď ocenenie, tak by som nejaké určite dal Slyovi za jeho nápad dať dokopy pár " dôchodcov". I sám v rozhovore povedal, že presne o to mu išlo. Spraviť film, ktorý sa už nikomu nikdy nepodarí.

SeBig (hodnocení, recenze)

přecenovaný? spíš zatim nedocenený! Správně by to měl být 10 nejlepší film! :-) a doufám že se bude rozdávat i nějaké ocenění nebo tak..

VojinRyan (hodnocení, recenze)

GigaPudding: Aha. Je to možné. Lebo toto slovné spojenie dosť často vidím od premiéry The Avengers.

GigaPudding

GigaPudding (hodnocení, recenze)

VojinRyan: tím myslí, že je to dneska populární označovat kdeco za "přeceňované" aby se pak ten dotyčný cítil jako větší "znalec" :)

ExpendaBelles: Pravé blondýnky

ExpendaBelles: Pravé blondýnky