Reklama

Reklama

Úkol, který na Barneyho a jeho bandu žoldáků ze staré školy čeká tentokrát, se zdá na první pohled celkem snadný. Nic ale od začátku nejde podle plánu. Když během akce psychotický nájemný terorista zabije jednoho z Barneyho lidí, Postradatelní v touze po okamžité odplatě rozpoutávají přímo v srdci nepřátelského území peklo na zemi a kosí jednoho protivníka za druhým. Uprostřed všeho zmatku navíc musí na poslední chvíli zajistit, aby se pět tun plutonia vhodného k výrobě jaderných zbraní nedostalo do špatných rukou. (Bontonfilm)

(více)

Diskuze

SeBig

SeBig (hodnocení, recenze)

CarloRizzi: nemáš zač :) ale není to tak akční je to spíš o hláškách ;) 

SeBig

SeBig (hodnocení, recenze)

CarloRizzi: vim jen o Sbal prachy a vypadni a Podfu(c)k ;)  má drsný xicht a něco do sebe! Těšim se na jeho další filmy

majkom

majkom (hodnocení, recenze)

ty o, tak mam druhu projekci za sebou.. ten film ma milion much, hodne hluchych miest, vela scen je divnych... ale, proste, 5/5 musim dat... famozne hlasky, akcne ceny ked uz, tak vyborne... a statham so stalonem su proste genialna dvojka ktorej to hodne slape... REST in PIECES!

SeBig

SeBig (hodnocení, recenze)

Budou sem ješte přidány rozhovory s Arniem, Willisem a Norrisem s cz titulkama? nevíte? 

SeBig

SeBig (hodnocení, recenze)

Á, tak pozor není to odkaz ve Švédovi se jmenuje Nick Gunar a tady Gunner Jensen.. mě to bylo divný.

SeBig

SeBig (hodnocení, recenze)

Taky jste si všimly že ve filmu Švéd s Dolphem se taky jmenuje Dolphova postava Gunner..mě napadlo jestli na to Sly neodkazuje.. 

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Wacoslav1

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

MaedhRos: Pravdu mas v tom ze o kvalite filmu to nic nevypovida nazor si musi divak udelat sam a mne osobne nestve kdyz film kterej se mi libi dostane nejakou malinu at mu daj jeste jahodu boruvku a ostruzinu k tomu...

MaedhRos

MaedhRos (hodnocení, recenze)

Malina sem, malina tam... Maliny jsou zrovna tak k smíchu jako Oscaři...

VojinRyan

VojinRyan (hodnocení, recenze)

SeBig: Pokiaľ viem, tak povedal, že neprestane točiť. Teda, v najbližšej dobe nie.

SeBig

SeBig (hodnocení, recenze)

VojinRyan: přesně tak, je mi ho hrozně líto tak hodný člověk s velkým srdcem a taková smůla :-//... on je poslední na světe kdo by si tohle zasloužil.. doufám že ho to neodradí od točení :( 

VojinRyan

VojinRyan (hodnocení, recenze)

Kto ma záujem alebo kto to ešte nevidel, je to aj tu na ČSFD. Keď si dáte videá, tak je to myslím rozhovor 1 - Stallone. Tam odpovedá na otázky a je to celkom zaujímavé počúvanie.

SeBig: Stallone si zaslúži už len za to, že to spravil ocenenie. Za snahu aj napriek tomu, že počas natáčania filmu dostal pekných pár ran od života.

SeBig

SeBig (hodnocení, recenze)

sniper18: a za co maliny furt to jako nechápu proč by to mělo dostat maliny.. co je na tom špatně? 

sniper18

sniper18 (hodnocení, recenze)

Tiež si myslím, že to dostane nejakú malinu, ale čo tam po nej, zaujíma ma asi tak, ako aj oscary.

TheDarKnig

TheDarKnig (hodnocení, recenze)

SeBig: nevím, ještě jsem to neviděl, ale u Malin si nejsi nikdy jistý... A určitě je to víc možné než oscar nebo glób. Ale spíše nedostane vůbec nic.

SeBig

SeBig (hodnocení, recenze)

kam se hrabe the dark knight rises.. tohle je nejlepší film roku! :-) a Sly by si to ocenění zasloužil

SeBig

SeBig (hodnocení, recenze)

VojinRyan: za nejlepší hlavní roli, za nejlepší vedlejší role, za nejlepší soundtrack.. toho by bylo.. 

VojinRyan

VojinRyan (hodnocení, recenze)

TheDarKnig: Mne je jasné, že Oscar sa nerozdáva za nápady. A tiež som to počul. Ale čo očakávať od Rumunska a okolia kde sa to natáčalo + keď som videl video ako robili efekty cez PC, to by dokázalo i malé dieťa dať obraz cez obraz a pustiť to spoločne na jednej vlne. Ale to je mi celkom jedno. Ja som rád za Slya že dokázal dať tú partu dokopy a že nám chystá diel č. 3.

TheDarKnig

TheDarKnig (hodnocení, recenze)

no nějakou malinu možná dostane... jiný druh ocenění čekat u tohoto typu filmu nemůžeš. Vlastně v technických záležitostech by něco dostat mohl, ale slyšel jsem, že to, stejně jako u EXP1, není jeho silná stránka. Takže nic.

VojinRyan

VojinRyan (hodnocení, recenze)

SeBig: Keď ocenenie, tak by som nejaké určite dal Slyovi za jeho nápad dať dokopy pár " dôchodcov". I sám v rozhovore povedal, že presne o to mu išlo. Spraviť film, ktorý sa už nikomu nikdy nepodarí.

SeBig

SeBig (hodnocení, recenze)

přecenovaný? spíš zatim nedocenený! Správně by to měl být 10 nejlepší film! :-) a doufám že se bude rozdávat i nějaké ocenění nebo tak.. 

VojinRyan

VojinRyan (hodnocení, recenze)

GigaPudding: Aha. Je to možné. Lebo toto slovné spojenie dosť často vidím od premiéry The Avengers.

GigaPudding

GigaPudding (hodnocení, recenze)

VojinRyan: tím myslí, že je to dneska populární označovat kdeco za "přeceňované" aby se pak ten dotyčný cítil jako větší "znalec" :)

Související novinky

ExpendaBelles: Pravé blondýnky

ExpendaBelles: Pravé blondýnky

16.02.2014

Expendables a Expendables 2 dohromady vydělali přes půl miliardy dolarů. Trojka je samozřejmě na cestě, vedle ní ale dostaneme i spin-off, jenž ponese název ExpendaBelles. Parta ostrých slečen v něm… (více)

Třetí Expendables našli režiséra

Třetí Expendables našli režiséra

26.04.2013

Podle internetových klepů se Sylvester Stallone pokoušel ukecat Mela Gibsona, aby zrežíroval The Expendables 3 a vnesl tak do série ještě víc brutality. To ale nevyšlo. Náhradník zdaleka nemá tak… (více)

Best of 2012 dle popředních uživatelů ČSFD.cz

Best of 2012 dle popředních uživatelů ČSFD.cz

06.01.2013

Stejně jako v loňském roce, i letos vám přinášíme přehled nejlepších filmů uplynulého roku dle předních uživatelů ČSFD.cz. Uživatelé i filmy v jejich výběru jsou seřazeny abecedně. Nejoblíbenějším… (více)

Jackie Chan v Expendables 3

Jackie Chan v Expendables 3

20.12.2012

Dvojka v tržbách překonala jedničku a souhrnně má na kontě kulatých 300 milionů dolarů. Trojka nepochybně bude. Ostatně, producenti i Sylvester Stallone to už několikrát potvrdili. Teď nás už zajímá… (více)

Reklama

Reklama