Reklama

Reklama

Godzilla

  • USA Godzilla (více)
Trailer 4
USA / Japonsko, 2014, 123 min

Nejznámější impozantní monstrum na světě se ve filmu postaví proti zlým nestvůrám ohrožujícím samou existenci lidstva, kterým vdechla život vědecká arogance lidí. (Warner Bros. CZ)

Diskuze

BackPa

BackPa (hodnocení, recenze)

Film je to dobrej, i když to nemuselo končit takovým happyendem. I Cranston tam mohl být dýl.

Uživatel BackPa smazal svůj příspěvek.

Queb

Queb (hodnocení, recenze)

Lateef

JJ... docela mu to přeju... na to že to byl jeho víceméně druhej film, a hned takovádle monstrózní záležitost.... popral se s tím skvěle...

taky bych se na to šel mrknout nejradši ještě jednou do kina, protože vím, že doma to prostě že nebude 100% to pravý ořechový....

filmond

filmond (hodnocení, recenze)

Uz som si viackrat povedal, ze na 3D nepojdem. Jedine IMAX. Ale nemohol som ist na 2D, koli casu. Film je dost tmavy a kopec scen je v noci. Skoro mi zhoreli oci. Nieco strasne. Cinemax TT. 

Lateef

Lateef (hodnocení, recenze)

Gareth Edwards se definitivně prosadil. 200 mega celosvětově za první víkend je nehorázné, i když startují tento týden X-meni a pak Edge of Tommorow, tak myslím, že Godzilla dá v pohodě cca 700 mega... což je masakrální! Emmerichova Godzilla vydělala při rozpočtu 130 mega celkem 380. Tady bude jen z USA nejmíň 250 m. Paráda, zítra kino, těším se :)

na příspěvěk reagoval Queb

Queb

Queb (hodnocení, recenze)

Kubeska

a tak to je celý nějaký divný no.... podle mě, kdyby jim jedna promítačka vypadla, tak by to člověk měl viděl a vnímat v pohodě, ale prostě "jen" ve 2D, protože by tam chyběly ty jakoby plácnu lichý snímky, takže by viděl jen sudý, čily by viděl jen normálně 2D, vzájemně prolínající se lichý a sudý snímky dělají to 3D....

ale nevím jak přesně ty promítačky fungují... tam podle mě možná relativně stačí, že např, ty lichý snímky se spozdí o nějakou setinu sekundy v promítání a tím pádem je to prolínání obrazů už nahovno a to by mohlo dělat dělat nějakou tu rozmazanost, nebo rozklepanost obrazu.... ale fakt jinak nijak moc netuším jak ty promítačky na 3Dčko přesně fungují, jen tak přemýšlím nahlas....

na příspěvěk reagoval Kubeska

Kubeska

Kubeska (hodnocení, recenze)

Queb

Já se díval asi půl hodinu s brýlemi, ale nějak se mi to nezdálo. Titulky rozklepané jak po výbuchu granátu.

na příspěvěk reagoval Queb

Kubeska

Kubeska (hodnocení, recenze)

tomas.malo

To bude asi ono, ale divím se, že nikdo neregoval, asi to ostatní brali tak, že to tak má být. :D Já nejsem ten typ, co bych vystoupil z řady a stěžoval si no a takoví tam byli asi všichni. :D

Queb

Queb (hodnocení, recenze)

no pokud jdi pak koukal bez brýlý, tak to by vysvětlovalo ten rozmazanej obraz, protože když na 3Dčko koukáš bez brejlí, tak to je prostě mazlý a celý divný....

Queb

Queb (hodnocení, recenze)

Kubeska

a jinak ses díval celou dob u v brýlých, nebo jsi si je pak sundal, po tom co se ti nezdálo že by to bylo 3D...?

na příspěvěk reagoval Kubeska

Kubeska

Kubeska (hodnocení, recenze)

Queb

KINO SVĚT v Lounech. Mělo to by 3D, ale vůbec se mi tak nezdálo. Nasadil jsem si brýle a vůbec nic. Prostě se mi ten obraz zdál roztřesený a ty titulky taky. Když jsem byl na Avatarovi, tak to bylo vše ok.

na příspěvěk reagoval tomas.malo, Queb

beba789

beba789 (hodnocení, recenze)

Kubeska

Jsi se měl zvednou a jít to říct hned na začátku někomu z personálu kina, určitě by s tím něco udělali. Stěžovat si po filmu ti je k ničemu :-)

Queb

Queb (hodnocení, recenze)

Kubeska

kde to bylo vysílaný...? jako nějaký multikino...? oficiálně to mělo bát 2D nebo 3D...?

a co ostatní lidi...? nebyl si tam s někým, nebo nabavil ses s někým po filmu jestli to tak naprd měli taky...?

na příspěvěk reagoval Kubeska

Queb

Queb (hodnocení, recenze)

Kubeska

to je zajímavý.... já byl na 3D a přišlo mi to asi jako jedno z lepších 3D co jsem viděl... prostě dobrý...

takže tam kde jsi na tom byl byla někde asi chyba.... ?!?

na příspěvěk reagoval Kubeska

Kubeska

Kubeska (hodnocení, recenze)

Byl jsem v kině a dali nám brýle, i když to nebylo v 3D. Obraz byl mázlý a titulky roztřesené. To tak mělo být? Jestli jo, tak omvluvte mou neznalost. :(

na příspěvěk reagoval Queb

movieband

movieband (hodnocení, recenze)

Lima , TheDarKnig

já sem si film taky vcelku užil a to sem taky viděl jen Emmerichovu Godzillu.. jediné, co mi možná vadilo byl rychlý přelet mezi scénami a možná bych ještě něco našel, ale to sú drobnosti 

Queb

Queb (hodnocení, recenze)

TheDarKnig

no právě že jsi o ní sám taky psal v ženským rodě, přesto že předtím jsi na to Gladiatora upozornoval... :-)

to je to samí jako bys mohl říkat "ten Lucie", "ten Jana"... taky to jde, ale nepřide ti to jako ravina a nezní ti to prostě blbě...?

čeština má rody určtený mi přijde poměrně jasně... a Godzilla je a vždy byla ženskýho rodu, mylsím teda v češtině.... jak to mají např. v Japonsku, nebo Angličtině netuším....

Ale v češtině je to podle mě prostě ta Godzilla... prostě mi přijde divný říkat "ten Godzilla šel pryč"...

Související novinky

Gareth Edwards a nový Jurský svět?

Gareth Edwards a nový Jurský svět?

21.02.2024

Kolem dinosauří série začíná opět být čím dál víc rušno. Není tomu ani tolik dnů od chvíle, co jste se zde mohli dočíst, že ohledně natočení nového dílu Jurského světa z pera scenáristy prvních dvou… (více)

Legendary zvažuje právní kroky proti Warnerům

Legendary zvažuje právní kroky proti Warnerům

07.12.2020

Před pár dny jste se zde mohli dočíst, že studio Warner Bros. zveřejnilo své plány pro zavedení bezprecedentního modelu distribuce na rok 2021, v jehož rámci by mohlo uvést veškeré své nové snímky v… (více)

Zamíří Godzilla vs. Kong na stream?

Zamíří Godzilla vs. Kong na stream?

27.11.2020

Následovník filmů Godzilla, Godzilla II Král monster a Kong: Skull Island od studií Legendary Pictures a Warner Bros. by mohl dorazit na streamovací službu. Možná. Film Godzilla vs. Kong v režii… (více)

Godzilla vs. Kong se nejspíš posune

Godzilla vs. Kong se nejspíš posune

26.05.2020

Nadcházející snímek Godzilla vs. Kong režiséra Adama Wingarda, jenž má zakončit čtyřdílnou filmovou sérii odstartovanou filmem Godzilla z roku 2014, měl původně dorazit už tento měsíc. Později byl… (více)

Reklama

Reklama