charlie_ando

Liam Neeson nám za poslední léta vyrostl v akční hvězdu prvního řádu a dokazuje to i vtom to ne až tak akčním filmu. Vzdušný ochránce zákona Bill Marks padlý hrdina, musí vybojovat dramatickou bitvu nejen se svými temnými démony, ale hlavně s nebezpečným vyděračem a únoscem letadla. Pod lehce zchátralou a okoralou slupkou se skrývá muž neuvěřitelné síly a brilantního intelektu, který se dokáže postavit čelem všem protivenstvím. Role člověka zachraňující svět vlastně pasažéry linkového letadla je mu napsaná přímo na tělo a svým kvalitním herectvím zastiňuje všechny ostatní na plátně. Ve vedlejší roli mě zaujala křehká Michelle Dockery jako odvážná letuška Nancy, která úplně vymazala protivnou paničku Julianne Moore. Hlavní devizou filmu je napětí a svíravá atmosféra plná podezřívání a náhlých zvratů. Slušná kamera od Flavia Martíneze Labiana si dobře poradila se stísněným prostorem a je doplněna nápaditým grafickým pojetím prostorových sms, které se plasticky zobrazuji na plátně. Někdy až neuvěřitelně zamotaný příběh vyžaduje bedlivou pozornost diváka, aby mu neutekl i ten nejmenší detail z komplikované skládačky, která je lehce oslazena klasickými klišé. Drsný bijec bez bázně a hany zachraňuje svou čest a nevinné v řemeslně dobře zvládnuté oddychovce. ()

666Carnage

Adrenalin, atmosféra a Liam Neeson. Smrtelná kombinace , která funguje. Taken 2 se mu moc nepovedl ale tady opět ukazuje, že tomuhle stylu filmu furt vládne. Únosy to je prostě jeho. Jaume Collet-Serra a Liam v druhé kooperaci, která funguje. Film má opravdu nevýdananou atmosféru na to, že je to klasický hijack. Má to sice sterotypní a klíšé konec ale to se prostě dalo čekat jinak to snad ani nejde. Opravdu co mě bavilo bylo.že už od začátku měl na hodinkách nastaveno 20 minut. S Liamem Neesonem bych se rozhodně letět nebál. Film odsejpá jedna radost a je to krásně zamotané, zapeklité a do poslední chvilky opravdu netušíte kdo je únosce. Viděno v kině 2D. 80% ()

joora1

Solidní nadprůměr a nebýt prapodivně splácaného konce, mohlo by být i víc. Napínavá "neesonovka" v letadle, kde napětí od začátku gradovalo a v člověku šrotovalo, kdo to asi může být ten padouch. Měl jsem tendenci obvinit pomalu všechny, což byl asi i záměr. Pak ale nastal srdceryvný projev na téma moje dcerka blabla a najednou všichni byli kámoši a hlavní hrdina si hned získal nedůvěřivce na svou stranu. Následně už neměl film moc čím překvapit a dalo se jen čekat, jakým směrem se scénář bude ubírat. Nicméně celkem solidní thriller s dobrým obsazením mě příjemně překvapil. ()

divak84

nevím proč zrovna takový název... atmosféra ok, tempo fajn.. sice pointa milionkrat ohraná a finále milionkrát ma stejný způsob. alespon film vubec nikde nenudí , jde se hned rychle od podlahy a hezká letuška stojí za to. Liam Ras Alghoul stojí klasicky za to, jeho close quarters combat skillz jsou prostě neokoukatelné. pohodová jednoduchá moderní rychleutíkající nenudící zaležitost. nic víc. ()

adam9

Tento thriller svému žánru dostál v každém coulu. Napětím a tajemnem to jen a jen překypuje. Neeson hraje hodného badasse svým typickým stylem a konečně jsem také v nové roli mohl vidět lady Mary z Downton Abbey. Herci působí jako celek panických ovcí věrohodně a připočteme-li fakt, že vás Neeson přinutí pátrat s ním po pachateli a koumat nad různými scénáři, dojde vám, že NON-STOP splnil všechno, co jste od něj čekali. ()

Chipsonator

Čekal jsem víc, mnohem víc. Co na tom že Liamovi toho jeho drsňáka žeru z ruky, co z toho že mám rád filmy odehrávající se na omezeném prostoru, co z toho že zprávy na pozadí jsou cool když zbytek je jen průměr. Ze začátku sice funguje napětí a atmosféra, jenže to se postupem času začne vytrácet až úplně zmizne a vy jen budete kroutit hlavou nad dalším přepáleným scénářem, který podráží filmu nohy a nedovoluje mu být něčím víc, než jen průměrnou zábavou na jeden večer...škoda, tohle mělo potenciál. 60% ()

Wally

Škoda těch posledních cca 10 - 15 minut, kdy to sklouzlo k standardnímu americkému pojetí neohroženého supermana, kterého nic nezastaví a všechno úspěšně vyřeší....v konečném hodnocení mínus 1*....jinak docela originální a zábavné. L. Neeson se stává na stará kolena akčním hrdinou :-)) ()

KoRner

Dobrý krimi akčák, koniec som vážne nečakal, ale to predtým je vážne trochu fraška. Ale Neeson je stále cool! ()

korndaddy

Už jsem jen čekal kdy Liam vyskočí na střechu letadla a začne ho ovládat jako skateboard, hodí nejakej ten flip a v klídku přistane. Liame, ser na to už. ()

klukluka

Nemuzu vsechno porad jen vynaset do nebes. Obcas je potreba taky neco zepsout. A Cernyho Petra ma ode me prave NON-STOP. Zejmena mi to prislo jako nejaka nevyrazna vec z osmdesatek. Pokud by tady Neesonovi nebylo sede, ale okolo tricitky, tak bych to mozna nepovazoval az za takovej nezdar. Jenomze jemu tady tricet nebylo. Nic, ten film mi nestoji za to, abych se o nem nejak moc rozepisoval. Bylo to klisovity (alkoholik, zivotni ztroskotanec, holcicka, ktera cestovala sama a ocitla se v nejvetsim ohrozeni zivota- tedy s vyjimkou tech, kteri rovnou zahynuli), blby (ten sef, co ho uplne nesmyslne a zaryte povazoval za unosce, priprava na vybuch- odstineni pomoci zavazadel), pateticky...proste slabota. ()

Luciášek

Jedno klišé za druhým, včetně toho nejhoršího - "Byl jsem špatný otec, ach Bože!"...ano. Ach, Bože, už je to tady zase. :( ()

Billie777

Typický hollywoodský thriller se super hvězdným obsazením. Liamu Neesonovi tyhle role sednou jako na tělo, Julianne Moore je jako krásný doplněk, který žádnému drsňákovi nemůže chybět, velmi sympatická, navíc oba dva prostě nestárnou. Je to takové správně americky klišoidní, happy end mám u těchto filmů ráda, naopak se mi nelíbila scéna s holčičkou a stužkou, celkově ta dívčina postava byla úplně zbytečná. Každopádně napětí bylo pořádné, film utekl jako voda, takže pokud hledáte něco na napínavého relax, co má spád, je tohle výborná volba. Navíc jsem až do konce netušila, kdo je ten šílenec. ()

jirijost

Liam Neeson si opravdu umí vybrat správný film. Po Takenu který jsem viděl nedávno další výborný Thriller kde ukazuje svoje nesporné kvality. Non-Stop je perfektní mysteriózní film u kterého jsem se nenudil ani minutu, dokonce byl dal rád plné hodnocení ale to bohužel nemůžu za ten závěr, který mi přišel takový zvláštní a jakoby nedodělaný. Jinak byl ale děj moc zajímavý a musím říct že jsem se v něm vůbec neztrácel, protože většinou u takových mysteriózních filmů tomu tak u mě bývá. ()

iXtr3m3

Klasika v podaní Neesona v jeho xyntom podaní novodobého 50-60tnika so skúsenosťami, znalosťami a schopnosťami Rangera. ()

Kuny27

Opravdu velmi dobré. Možná ještě nikdy jsem nebyl u filmu tolik napjatý, co se bude dít dále a kdo bude další. Reklamy tomu přidávaly samozřejmě na gradaci. Nikdy jsem nebyl na televizní obrazovku při vysílání "obyčejného" filmu tolik nalepený a každé vyrušení bylo nepříjemné. Poněkud mi to připomínalo 96 hodin, ale úplně z jiného prostředí, úhlu atd. Ne sice tak dobré, ale dost dobré! Veliká chvála. ()

Star Wars chtějí oscarovou posilu

Star Wars chtějí oscarovou posilu