PlayEasy

Tak Liam Neeson se po delší době otřepal a zahrál si v pořádném a velmi napínavém thrilleru, který je sice plný klišé, ale tady to až tak moc nevadí. Ono je to taková Nebezpečná rychlost v letadle kde je samozřejmě menší prostor na plné rozehrání děje a tím pádem je to i o něco méně úderné, ale přesto jeden zmála solidních thrillerů za poslední roky, kde by se dalo napětí krájet a na konci si samozřejmě neodpustili trochu naivity a klišé, ale jinak skvěle vygradovaný thriller s překvapivě výborným Neesonem! 75% ()

mrclTV

Klasická Neesonovka, policajt s osobnými problémami, ktorému sa niekto snaží znepríjemniť život no on sa tak ľahko nenechá! Našťastie je film ozvláštený tým, že sa dej odohráva v stiesnenom prostredí lietadla, čo je celkom fajn zmena. Tým pádom sa film radí k lepším Neesonovým počinom, ale na chválenie (alebo odporúčanie známym) to nie je. ()

JosefTomas

Po příchozí SMS zprávě se spustí natolik akční thriller, že je prakticky nemožné se nudit. Scénář je do mrtě promyšlený, film jede jak má a Neeson herecky dospěl a dodala hlavní postavě lidskost. Po Neznámém další skvělá spolupráce, Neeson/Collet-Serra a těším se na další jejich výtvor. ()

MartinTerran

Nějak jsem si Liama v těchto rolích oblíbil a i když je to žánrová klasika, tak se mi to líbilo a vůbec jsem neodhadl kdo by to mohl být. Dobré tempo i atmosféra a já už aspoň vím co dělat když bude na palubě bomba. Hodnocení: 76/100. ()

predator.1

JCS vs Liam nemohlo dopadnout jinak než zase perfektně. Když mě Liam trochu zklamal v Taken 2, nemohl jsem se dočkat Non-stop. A čekání se vyplatilo a nemůžu jinak než 5* ()

Honzulik

Non-Stop a skvělý Liam Neeson se k nám vrací opět akčně naladěný. Jeho nový film pojednává o americkém maršálovi, který se vydá na cestu letadlem, ale její průběh nebude tak příjemný jak si představoval. Při klidném relaxování v sedadle mu najednou přijde textová zpráva, že každých dvacet minut na palubě letadla někdo zemře. Začíná napínavé patrání kdo z pasažérů je tím vrahem...Non-Stop je dalším akčním thrillerem, ve kterém spojili svůj um Liam Neeson a režisér Jaume Collet-Serra....Pro mne velice solidní 4* ()

elanista1

Ocenujem tento thriller, ktory mi na konci sposobil to, ze som si nebol isty snad ani v jednej postave a kazdu som podozrieval. Nie je to v prvom rade akcny film, akcnych scen je tu dokopy 3 a pol a vsetky su nechutne zostrihane...o co tu ide je samozrejme ta neistota a napatie, v istych momentoch som stracal dych. Ocenujem tiez, ze casovac bomby sa nezastavil na 0:01, ale podla mna tu chyba vyraznejsi zaver, mozno nejaka mrtvola naviac, ale co by som chcel v kine od americkeho kasoveho trhaku... ()

baclajean

Fajn film, vydaril sa ako aj Taken a Taken 2, len celkom nechápem, o čo režisérovi išlo, keď počas celého filmu až po odhalenie páchateľa neustále upriamoval pozornosť a spravil detailné zábery grimás jedného z cestujúcich. Chcel nás zmiasť? No, nevyšlo mu to, akurát tým dojem dokazil, radšej sa mal zamerať na viacerých a menejkrát ich ukazovať, než takto jedného toľko veľakrát. A samozrejme, dosť slabo vyriešené rozuzlenie - týpek, čo Neesona natáčal a posielal na internet, čírou náhodou presne zachytil (pohľad ako z prvého radu!) ako vrah pichol jednej z obetí dačo do krku. Dosť zúfalé. Film však skrátka išiel v dobrom tempe a bolo treba ho rozuzliť, tak sa režisér skĺzol k takejto rýchlej praktike. Ale - taktiež na škodu dojmu. ()

MEL

Při sledování filmu jsem si několikrát vzpomněla na Tísňovou linku s Halle Berry. Tyhle snímky nemají zdánlivě nic společného až na to, že slibně se rozvíjející děj se v poslední části mění v klišoidní parodii. Jako každý člověk, který se bojí létat mám ale ,,thrillery ve vzduchu" ráda, takže když pominu konec přitažený za vlasy, tak za tu gradaci napětí a příjemné osazenstvo v čele s Neesonem to stojí. PS.: Doporučuju všem pilotům a leteckým inženýrům, kterým v běžném životě chybí nějaké to rozčílení. :-) ()

davistercz

Skvěle natočený film a opět skvělý Liam Neeson, jako vždy. At už v hraje v jakkékoliv lumpárně tak tu lumpárnu posune na takové grády, že to nechá diváka vyšokovaného. Skvělý děj, dobrá zápletka a zvrat, ale přeci jenom ten konec se mi moc nezdál... takový "americký" konec. Za mě 4****. ()

DonBraso

Odpouštím konec filmu,přijít to prostě muselo.Jeden z mála leteckých filmů,který mě držel pěkně na pochybách,že jsem nemohl ani usnout ráno.Liam tohle prostě umí a určitě nebyl vševědoucí,což jenom snímku pomohlo.Velmi pěkný napínák,kde kupodivu zas hrajou prim SMSky,hold ty nevymřou :) ()

VanBradley89

Neznámý 2: Příběh z letadla. Tak mi to prostě přišlo. Podobná výstavba děje. Skvělá paranoidní atmosféra a závěrečných 20 minut akční film. Liam Neeson je bourák. Těžko se věří, že je mu 61. Bavil jsem se a to dost. Do proslovu k cestujícím plná palba, za finále hvězda dolů. ()

Facerr

Neeson je pro "tyhle" role jako stvořenej. I když se jeho tvář, jako tvář lidskýho drsňáka, co si umí vždycky poradit, ukázala v podstatě nedávno u filmu 96 hodin, kde byl přeci jen o něco přesvědčivější. U tohohle bijáku se jasně ukazuje moc médií, který tu hrajou chytře svojí důležitou roli a tím umocňujou prožívání celejch 107mi minut. Tyhle minuty utečou fakt rychle a člověka při tom prožene i pár paranoidních myšlenek o tom, jestli se z toho nemá vyklubat nějaká "psychopakárna", kdy se z hodnýho stane zlej. To naštěstí ne a scénáristi nám díky tomu zamotávaj hlavu jen v mezích logiky bez zbytečnejch "mindfucků". ()

Blazis34

Pro Liama Nessona mám slabost. Především v akčních filmech, kde mě snad ještě ani jednou nezklamal. Tento film není výjimka. Po celou dobu z něho vyzařovalo vzrušení, napětí a touha letadlo zachránit. Kdybych to vzal dějově, tak rozjezd a začátek byl skvělý, přitáhl mě ještě více k obrazovce a začalo mě to bavit. Střední pasáž měla výkyvy, ale napětí bylo všude cítit. Diváka trochu záměrně mátla kamera, kdo že by mohl být ten padouch. Toho pravého dlouho ukrývala, nabízela spíše policistu, letušku či lékaře. Až mi to ke konci přišlo až moc pomotané a sci-fi. Ale jinak tvůrcům se podařilo udržet diváka v pozoru a napětí po celou dobu filmu. Přesto, že mi každý nový akční film s Liamem Neesonem připomíná snahu udělat něco jako Taken (96 hodin), který je pro mě určitě nejlepší film s tímto hercem, tak i NON-STOP byl koukatelný, neustále akční a zdařilý - dávám 75% - těsně čtyři hvězdy. ()

x_ander

Liam zase řádí jako o život a jde mu to víc než dobře. Non-stop dostává svému názvu a nabízí nekončící porci napětí, které sice nutně musí v závěru sklouznout do určitého klišé, ale na prožitku z filmu to ničeho neubírá. 75%. ()

Star Wars chtějí oscarovou posilu

Star Wars chtějí oscarovou posilu