Bezmenny

Akčné, dynamické, napätie sa dalo krájať. Dej odohrávajúci sa iba v lietadle nie je jedinečný, ale temtokrát zaujal. Finále sa mi zdalo slabšie, rovnako ako prekrútený motív vydierania. ()

DaveSmith

Teda, napnutej jsem byl jak guma od spoďárů. Povedenej thriller, kde podezřelá je asi půlka letadla, takže do poslední chvíle nejni jasný kdo, s kým, jak a proč. Pomalu, ale jistě stárnoucí Liam je pořád ve slušný formě, aby dokázal nakopat pár prdelí a tak to pěkně odsejpá. Jen toho filozofování v závěru na mě bylo trochu víc než dost. ()

davidone

|| Réžia: 8/10 | Scenár: 7/10 | Hudba: 6/10 | Kamera: 9/10 | Obsadenie: 8/10 || Aj v takom malom priestore ako je v lietadle sa podarilo natočiť celkom dobrý (nadpriemerný) film. Starý dobrý Liam Neeson ako vždy zahrá to čo treba, Julianne Moore... Trošku neprijemná ale znesiťelná. Hudba neprekvapý, Kamera prijemná, Scenár tažko napísaná kvôli miesta ale aj tak pekne zvládnutá. Super koniec... a tak vzniká s toho film na jedno pozretie. || 76% | Blu-Ray, JVC, HU DTS || ()

jadran90

Kdyby bylo myšlenkové označení za teroristu trestné, dostal bych doživotí. Vždyť v tom letadle byli samí podezřelí... i ta malá holka mohla mít bombu v medvídkovi! Jo, Liame, co bys tady dal za 96 hodin, nebo alespoň 24, že? Ale jsi pašák a jak ukázal film, místo v mých top hercích máš oprávněně. Non-stop napětí, pár minut akce, zajímavé postavy, šrotující mozkové závity a skvěle zvládnutá režie. Jen ten konec už je výrazně slabší, ale to je cena za udržení pozornosti diváka. ()

Rimland

Hodinu a čtvrt je to výtečný, silně atmosferický "paranoidní" thriller s téměř hitchcockovskou mírou napětí (na současné poměry). Scénou s proslovem se to však zlomí a autoři z výborného dosavadního pojetí rázem skočí do vod rutinního, přímo béčkového akčního výplachu, který to žel bohu poněkud pohřbí. Což tuplem platí o ulítlém (doslova, checht) finále. A je to zatracená škoda... Nicméně těch 75 minut jsem si užil takovou měrou, že i přes ten kvalitativní pokles v poslední cca půlhodině je mi líto jít pod čtyři hvězdy. ()

Shitonit

No jeees :-) není to sic niz topky co umí pan Neeson odpálit, áaale, pořád to bohatě stačí na spokojenost a vylepšení nálady po sledování např. Špatného kroku.. Non-stop já chci žít nonstop..do hajzlu ještě tak Míša David mohl nazpívat úvodní song a nemělo by to chybku. ()

SONY_

„Kašlu na to.“ Tahle věta byla ve filmu důležitá, to se mi na tom pilotovi líbilo, že se vykašlal na rady radilů a dal na Billa, kterému již od začátku věřila jenom ta jedna žena a já, já mu věřil a fandil, a to v každé chvíli. No, řeknu vám, že já jsem za celou tu dobu nemohl přijít na to, kdo za tím stojí, takže jsem byl hodně napjatý. Tady k dokonalosti stačilo, kdyby mezi filmem nebylo tucet reklam od Novy. /95%/ ()

BFG2000

Skoro komorní, přesto velký film. Bavilo mě to. Nevěděl jsem, kdo je ten zlý až do posledního okamžiku. Myslel jsem si to, ale myslel jsem si to špatně. Je to poměrně chytré, napínavé, zajímavé. Liam válí, ostatně jako vždy. Julianne Moore velmi sympatické, ostatně jako vždy. Super. ()

hrumsrt

Tyhle komorní (konkrétně letadelní) thrillery jsou cool. Liam Neeson v akční póze nejlepší až je škoda, že toho bylo za tu kariéru tak nějak málo. Že v letadle budou bomby a teroristi je jasný, ale co když máte smůlu a " ve městě je nový šerif", no tak musíte být natolik připravení, že z těch dobrých uděláte ty zlé. Díky tajemému telefonnímu hackerovi se let změní v poměrně napínavou chuťovku s bombičkou v zádech.. Vlastně pěkný nápad jak postupně odkrývají osobnost hlavního hrdiny, akorát v tom nakonec nejsem příliš zorientovaný. Napínavá honba za mužem na druhé straně, kde si jen můžete tipovat, kdo ze známějších tvářiček to bude.. Problém střídá další a víra v nějaký mindfuck twist je hodně silná. Atmosféricky není téměř co vytknout a dalším rozhodnutím hrdinů se smyčka zužuje.. Naneštěstí finále mi přijde poněkud vyčpělé a nepřináší v co jsem po celé šponování doufal a potvrzuje takové Seagalovské akční béčko.. 65% ()

vieriX

Řemeslně kvalitně odvedená práce, která vyvoláva stísněnost kde nikdo nevěří někomu. Liam je opět cool borec, který se už několikrát takhle představil. Závěr a vyustění aspoň pro mě bylo celkem překvapivé a neuhodl jsem ho předem. Kolísa to nějak nad průměrem, ale fajn průměrem. ()

lucky.loo

Ze začátku jsem si říkal, že je to dobrý nápad scénáristů, pojmout thriller takto. Člověk je napjatý a neví příliš co se bude dít, nicméně poslední zhruba půl hodina dojem z filmu zkazila. Myslím že se zde dalo z filmu vytěžit malinko víc..., škoda. Hodnocení: 73% ()

x_silver

Perfektní akčně nabitý thriller s excelujícím hercem a úžasným příběhem. Povedená akční podívaná, která je naplněná úžasnými efekty a konec podle mě neměl chybu. Krásná práce. ()

PAVLIS

Možná kdybych nechal mozek v předsálí... Ne, příběh je s přibývajícím časem natolik přitažený za vlasy, že ani tak bych se do něho myslím nedokázal ponořit. A jako bonus v závěru ještě trhající rekordy v počtu klišé na jednu minutu. Hodně levný vývar z filmů podobného ražení z devadesátých let. ()

bezslipov007

Opäť sa ukázalo, že s rytierom Jedi sa neradno zahrávať. Liam Neeson opäť dokazuje, že tento žáner mu sedí a potom, čo zničil polku Paríža v Taken, exceluje aj vo vzduchu. Strhujúci akčný thriller, ktorý Vás udrží, ako už napovedá názov Non-stop v napätí počas celého filmu. ()

Romeroo

Výtečný začátek s velmi hutnou atmosférou co se pomalu a jistě mění v paniku. První hodina bez výhrad. Ale jakmile vstoupí na palubu patos a protokoly a další běžné kličky a háky made USandA tak se to co bylo vybudováno v první hodince filmu začne ztrácet ...konec je jako vždy ( až na světlé vyjímky ) pohádkový. No nic, budu čekat na další podobný film co rozehraje takhle dobře partii a neskolabuje před šach matem. ()

Pitryx

Tak já osobně jsem byl překvapen, jak ten čas rychle uběhl. Mimo začátek zde prakticky není hluchého místa. Překvapeníčka se na diváka valí skoro neustále a psychologické nepodstatnosti jsou jen v minimu. Že by škola T.H.Blocka?? V každém případě skvělý snímeček a až na několik drobností, které činí film nevěrohodným, se divák bude skutečně bavit. Trošku film nadhotnotím, ale to jen proto, proto že je třeba si uvědomit, že do letadla moc efektů a akce nenacpete. 2014042010008/00000///*** a půl ()

WolfIssen

Bontonfilm píše obsah trochu zcestně... První mrtvola v letadle není nalezena, ale aby se tady vůbec objevila, o to se postará skvělou "wc bitkou" Liam Neeson, který opět nezklamal. Celkově tento film řadím mezi ty nadprůměrné akční filmy i thrillery. ()

Star Wars chtějí oscarovou posilu

Star Wars chtějí oscarovou posilu