mocart

Tyhle filmy už mě taaak strašlivě unavují, že to víc nejde. Jeden od druhého se liší jen nepatrně, kromě hlavních zápletek, které se mohou trochu lišit, je tam vždy stejná výbavička - citové/alkoholové/finanční problémy HH (hlavní hrdina), nějaké to dítě (minulé a případně současné - přesně jak tady), ženská, nějaký stupidní fetiš, který tomu má dávat hloubku (tady stužka), nikdo mu nevěří, ale on je tak silný, že všechno zvládne a vyleze na konci potlučený, avšak morálně alabastrový. Hnus odporus! Nebýt tam strýček Neeson, je to tak za *. ()

Igby

Od začiatku sme udržiavaní v príjemnom napätí a neistote, nie je to vtieravé, miestami klišé, ktoré sú tak trochu prirodzenou súčasťou filmu a sú predvídateľné. Bohužiaľ urýchlený záver pre mňa s dostatočne nedotiahnutým vyvrcholením kazí celkový dojem z filmu. Zaslúžené 3 hviezdy a zasa jeden z filmov u ktorého mi vadí len 5 hviezdičková škála hodnotenia. Aj napriek tomu ide o príjemný thriller ktorý určite nieje stratou času. ()

mirror79

Zajímavý nápad, napětí i gradace a pár WTF momentů, které bohužel sráží sem tam nějaký ten patos, který má vyvolat nějakou emoci, ale tvář holčičky, nějaké ty smyčce a nedůvěryhodný scénář vložený do jejich úst k "chycení za srdíčko" poněkud nefunguje (stejně jako celý nápad s tou modrou stužkou) a scény tohoto charakteru působí spíš uměle a leckdy i komicky. Škoda, že tam byly právě tyto stránky scénáře. Bez nich by to byly totiž suverénní čtyři hvězdy. ()

Pulos

Liam Neesona mam hodne rad ale na tohle se mel totalne vysrat. Co za zmrda napsalo tak tupej scenar s tak nelogickyma situacema. Vsechny situace v tom jsou tak nelogicky trapne nerealny kazdej normalni clovek by treba tem pilotum ze stihacky rekl mame tu bombu musim sletet aby se po vybuchu srovnal tlak aby nestrileli, ne on radeji rika jdu klesat jdu klesat a posloucha jak mu vyhrozujou ze ho sestreli. Vubec to nevypada jako ze to chce nekam napalit, proste drzi hubu a o bombe kvuli ktery klesa nerekne ani slovo. A to je jen jedna scenka z tuctu >. ()

ohinek

Jakou mám šanci, že když jednou sednu k televizi v pravém smyslu slova a nepodívám se před tím na program, padnu na něco slušného? S Novou a Primou téměř mizivá řekl bych, u tohohle to ovšem vypadalo nějakých 70 minut více než nadějně. To byla doby kde film velmi úspěšně hrál na neznámo a dařilo se vlastně vše na co Liam Neeson v letadle sáhl. Pohádka skončila, když ze scénáře začala padat jedna oblíbená Hollywoodská, tj. trapná a nevkusná, hláška za druhou a když se v letadle začalo ve stavu bez tíže střílet. Někdo si měl uvědomit, že tady neměl Liam Neeson na záchranu cestujících ´96 hodin´, kde jsme mu to všichni s takovým nadšením spolkli. Ten závěr byl totiž opravdová škoda. ()

Pythonator

Nečekaně příjemný let s bohužel posraným koncem, kde patetický dědek vysvětlí všem zmateným pasažérům, že není terorista, protože mu dcera zemřela na leukémii. Jo, dává to smysl, stejně jako motiv padouchů. Ale co, byla to zábava a Liam je opět skvělý. ()

JCS

na to, že je to lepší béčko to vydělalo poměrně dost peněz :D Za mě super odděcháč, znovu to vidět nemusím, ale když na to příjde, proč ne. Za Neesona 4*, jinak troječka ()

viaEYE

Jestli zde něco nechybělo, tak to bylo napětí a nepředvídatelnost vývoje po dobu celého filmu. Stále jsem si nebyla jistá, co je pravda a co lež. No a Liam ztrhaný životem super, jasně. ()

Pokri

Napínavé sprvu rozhodne áno, no postupne tomu dochádza šťava a až k pomerne málo pútavému záveru, ktorý mal byť asi tromfom filmu. ()

Andrej22

Tak dobrou první polovinu filmu už jsem dlouho neviděl, ale pak v závěru přišel doopravdy velice špatný zvrat a všechno zkazil. 60% ()

Bogrant

Neeson pokračuje v non-stop tempe i v tomto prípade a celý film drží jeho charizma a kamera, ktorá zachytáva každého pasažiera, aby divák zostal čo najdlhšie v napätí. Fungovalo to. Síce sa to nevyhlo niekoľkým nedotiahnutým momentom, lepším vysvetlením a v závere tomu už chýbala dravosť a originalita, ale kašľať na to, ide predsa o nadupadný akčný film s Neesonom a to nám musí jednoducho stačiť. ()

VOjtalapunIK

Ze slibného úvodu divák mohl nabýt pocitu, že NON-STOP bude opravdu skvělý film. Od první zprávy únosců letadla jsem okamžitě spřádal v hlavě všemožné scénáře, jak snímek dopadne a jak se všechny "záhady" nakonec vysvětlí. Místo toho jsme však dostali pouze velkou řadu klišé a ony "záhady" už zřejmě nikdo nevyřeší. Právě geniální tahy hlavních záporáků mohli tento film udělat skutečně výjimečným. To by však ony tahy geniální museli být. Slabší tři hvězdy potom tak nějak odpovídají pocitu, který jsem po shlédnutí snímku nabyl. Netvrdím, že to byl vyloženě ztracený čas, ale s klidným srdcem tento film doporučit nemohu. ()

Star Wars chtějí oscarovou posilu

Star Wars chtějí oscarovou posilu