Diktátor

gutshoter

Bláznivá parodie a tak to mám rád. Sacha Cohen je prostě typoň, který je unikátní a jen jeden. Obdivuju to, co si dovolí. Výborná komedie, ale Borat je přece jen lepší. Tak to vidím já... ()

solskjaer

Opět nezklamal. Cohen je borec. Jako diktátor byl zcela přesvědčivý a nesmírně zábavný. Možná bych vystříhal pár "romantických" scén a nahradil více dialogy s Diktátorem. Mimochodem interview s Diktátorem na Youtube jsou prostě pecka. ()

herr_carter

Podobně jako u Borata mám trošku problémy s občasným až fatálním přeháněním a kladením důrazu na určitý fekální detail. Naopak oceňuju Cohenovy debaty s Annou Faris, jejich závěrečný dialog "Ty jsi těhotná?Tak to gratuluju a bude to kluk, nebo potrat?" mě celkem rozseknul................moje hodnocení = 6 z 10. ()

coscarelli

Dalsia Sas(h)ovina, ktora sice nedosahuje podobnych kvalit ako predchzajuce "brunoviny" , stale ide o hodvabny nadpriemer, kde aj tentokrat je zabetonovana nejedna pekna mys-lienka. Pravoslavna fekal-media je usporna, vtipky, gagy, spevy a prdy su poutlacane silou byt trocha vaznejsi, no schyta si to par ser-lebrit (ako stale). Rychlo plaviaca sa klada na perejach, konciac roztriestena o klisoidnu skalu. ()

TheNine

Už od úvodního věnování je to neskutečný nával fórků, žádný nevyčnívá, ale ani nezapadává. Mix vtipu je výborně vyvážený, od politiky k oplzlosti a rasistickým narážkám. Borat jako alterego zatím nepřekonán, Diktátor naopak funguje jako celek a vybírá to nejvtipnější, co byste jakožto mocnáři mohli dělat. Sacha opět dokázal, jaký má rozhled a talent. Anna Faris opět zarostlá... Dialog: "Koza byla lepší." Hodnocení: 80% ()

Wicky

Přesně na stejné úrovni jako je Borat. Sacha Baron Cohen se po odpočinku vrací na plátno a opět to prostě stojí za to vidět. Tenhle film je na tom tak že co minuta to vtip. Někdy je to na to hlasitější zasmátí, ale někdy je to prostě totální výbuch smíchu. Vtipnýma a crazy scénama se rozhodně nešetří a Cohen neustále hazí jednu hlášku za druhou. Čekal jsem že na potřetí ( Po Boratovi a Brunovi ) si už režisér nebude vědět rady s vtipama a dějem, ale to tu rozhodně nehrozí. Anna Faris taky fajn, cameo role jako John C. Reilly a samozřejmě Megan Fox taky dobrý, ale Cohen si prostě krade celý film pro sebe a ostatní mu jen slušně nahrávají. Pochybuju že v roce 2012 přebije nějaká komedie Diktátora a Prcičky Školní Sraz. Slintám a řežu se nad Cohenem :D...90% ()

Indy

Komédie nie sú mojim srdcovým žánrom a exhibíciu Saschu Barona Cohena na tému arabský Diktátor som nejako zvlášť neočakával. O návšteve kina rozhodli pozitívne až nadšené ohlasy a na moje prekvapenie som sa nakoniec celkom dobre bavil. Niektoré scénky (let vrtuľníkom, pôrod, useknutá hlava, Aladdinov dvojník vo finále) ma dokonca rozosmiali :) Film sa prekvapivo môže pochváliť niečím ako príbeh a hrá tam aj držiteľ Oscara Ben Kingsley (v cameo roli aj Edward Norton), takže záverom musím S.B. Cohenovi uznať, že sa mu jeho Diktátor podaril. 7/10 ()

korndaddy

Kdepak. Po celkem vydAřeném traileru, sem se nemohl jinak, než se na Diktátora těšit, jak patnáctiletej kluk na první píchání. Ale jak to tak bývá, ono první píchání taky není žádná sláva a to samý se dá řÍct o diktátorovi. Berte to tak, že onanie, už je celkem fajn(BORAT a BRUNO) a vy plni očekávání se těšíte na první styk a ono prostě nepřijde nic, na co jste se tolika těšily(DICTATOR). Jasně pořád je to Cohen, kterýmu není nic svatý a jeho gagy jsou chvílema hodně vtipný, ale jako celku tomu něco chybělo. Přitom, kdyby se tvůrci drželi pořád stejného improvizovaného stylu, lehce poupravili scénář a trochu víc se do problému terorismu pustily, mohla to být komedie jako žádná jiná. Snad jindy. ()

Spike23

Jediný důvod, proč by si Dictator nezasloužil 5*, je jeden z nejhorších dunků Blakea Griffina jako pozadí k Aladeenovo self-juicingu, jinak to nemělo chybu. Cokoliv s Cohenem je záruka, že neuslyšíte ani jednu trapnou hlášku a když náhodou trapná je, je tak moc trapná, že se stejně musíte smát. Dictator je zkrátka neustávající zábava od začátku až do konce a rozhodně jsem to neviděl naposled, tak proč to hodnocení nezvednout na maximum :-). ()

divak84

rozhodně nejlepší Sashův film, avšak ani tady se nevyhl zbytečně hluchým místům a hodně divného konce. gagy a vsuvkovité legrační "klípky" jsou skvělé, rozhodně jsou bavící a je pravda že Sasha si nebere servítky vůbec z ničeho. scéna ve vrtulníku absolutně mezi top z toho nejlepšího z filmu. z trianglu borat-bruno-dictator má tenhle film jako jediný pořádnější děj (pořádnější v relaci na sashu). ale rozhodně nesouhlasím s místníma 80% ()

Nemik96

Cohen je tak trošku prasátko které se pustí bez servítek do každého.Diktátor byl asi na stejné úrovni jako Borat pár opravdu drsných vtípku které Vás pošlou do kolen, ale jinak žádna sláva. Nejlepší kohenovkou pro mě zustává ALi G IN THE HOUSE. Hlavním problémem Baronových filmu je, že ne každý jeho drsný humor překousné :) Za mě 3***, ()

Pyth

Škoda, že to nejvtipnější ukázal trailer.. Narozdíl od Borata (kterého asi přece jen po Diktátorovi dám znova), jsem bezpečně dokoukal až nakonec. U spousty hlášek jsem se smál (budeš mít chlapečka anebo potrat?), ale jako celek mě to až tak nenadchlo. Lepší tři hvězdy a po Ali-G druhý nejlepší Cohenuv film ()

KoRner

Nemyslel som si, že niekedy uvidím komédiu, pri ktorej bude aj Borat s Brunom vyzerať ako korektné politické dokumenty. Super komédia, lepšia než Ali G, či Bruno, ale o trošičku horšie ako Borat. Stále však skvelá zábava. A opis "diktátor-demokracie" naozaj zatne do živého... ()

Chipsonator

Parádní nářez. Sacha Baron Cohen se snad jako diktátor narodil. Film si opravdu z ničím nebere servítky a dovolí si i odkazovat na 911, tomu se říká odvaha tvůrců. Tuhle komedii musíme brát opravdu s nadhledem a připravit se na to že těch odkazů bude víc (Nintendo a mise Mnichovský masakr, scéná v letadle (geniální), odkaz na Usama Bin Ladina atd...). Tvůrci se opravdu nebály a díy tomu tady máme nejlepší komedii roku 2012, a taky jednu z nejlepších za pár let. Navíc se zde najde i několik dobrých odakzů na kritiku USA. A bacha na nové 911 2012. 85% ()

-Dawe- odpad!

Larry Charles. Ano! To je ten režisér, od kterého už v životě nechci nic vidět. A tenhle film, který jsem ani neměl chuť dokoukat, je totální sra*ka! ()

DonQ

Řekl bych, že Cohen stylem humoru všechny patrony vystřílel jako Ali G a Borat. Bruno a nyní Aladeen jen dokazuje, že opakovaný vtip už není vtipem. Místy je už i dost předvídatelný a fekální vtipy (ačkoliv je neodsuzuji) už působí vyloženě účelově. Zasmál jsem se asi tak dvakrát a už vlastně ani nevím čemu, což vypovídá za vše. Celkem zklamání. ()

Sajuska1991

Po Brunovi jsem čekala další nechutnou sr*čku, ale mile mě to překvapilo, je to podobná ho*adina jako Borat, a na toho já nedám dopustit :-) ()