Diktátor

agent_barton

Where are rebel bases?... new model 911 2012... Max Occupancy120... Toto je výčet jen pár z nezapomenutelných hlášek a scén. Musím příznat, že Cohenovy filmy vůbec nemusím, ale tato parodie na diktaturu, demokracii či OSN mě velmi příjemně překvapila. ()

fanda_filmu

Tak tohle je prostě nářez, bravurní parodie na diktátora, při které vaše bránice nezůstane ani na chvíli v klidu :DDD jen nechápu proč byly vystřiženy některé scény, například jak se aladin snaží dostat do druhého domu, lano se přetrhne a on se zhoupne a narazí do okna v nižším patře, tak v kinoverzi mu byl pod rouchem vidět penis rozpláclý na sklo. Chápu je to nechutné, ale jsme dospělí a tohle mi přijde doslova jako svatokrádež... ()

medveed

Povedená úderná komedie, u které se není čas nudit. Nevím, jak to ten Sacha Baron Cohen dělá, ale u scén, které by normálně vyzněly trapně, se v jeho podání popadám za břicho smíchy. 85% ()

Chlo0opek

Takový novodobý Borat. A zasmál jsem se u něho minimálně stejně:) Taková scéna ve vyhlídkovém vrtulníku, kdy se spolu s Nadalem baví, jak teroristi, je opravdu suprová. A samozřejmě nejen ta. Aladdinovo řešení problémů stylem podřezávání krků je také super:) Anebo " Těhotná? A co to bude? Chlapeček nebo potrat?" - nu, co k tomu říct, že:) Případně "Aladdin změnil mj. slova positivní a negativní za slovo aladdin. U lékaře: Mám pro Vás 2 zprávy, jakou chcete slyšet dřív? Aladdin nebo aladdin? Aladdin? Tak jste HIV aladdin:).. A moře takovýchto podobný hlášek:). I ty demokratické volby na konci byly zorganizovány vskutku nevšedně:) ()

Dupac

Dobré, ale zas ne tolik, abych nepřemýšlel o třech *. Je to typický Sacha, jak ho známe z předchozích filmů - spousta geniálních vtipů a situací, spousta trapáren, úplně zbytečných a totálně přes čáru, místy se vkrádá nuda. To všechno občas i v jedné scéně (porod). Ale v těch nejlepších momentech (úvod, první půlka proslovu o demokracii) se vyrovná Monty Pythonům. Škoda jen, že nebylo víc času na dopilování "příběhu" - náprava diktátora, bez fousů nerozpoznaného a ztraceného v ulicích Států je dost na vodě a mimo reál (a právě scény, které na reál přímo odkazují, jsou ty nejzábavnější). 70 % ()

stado

Šílená nekorektnost a přesto to nikoho nemůže urazit. Jestli tento film někoho pohoršuje, tak to s ním není moc v pořádku. Já se velmi bavil a Anna Faris byla opět svým způsobem skvělá. ()

Paulie2

Asi všechny druhy diskriminací, na které si můžu vzpomenout. Občas jsem se zasmál a nelituju toho, že jsem to viděl až do konce. ()

teseth

Nemám nic proti SBC, ale jeho humor mi ve větší míře nesedí, protože prvoplánovitost srší ze všeho co udělá nebo řekne. Jeho jediný záměr je pourážet všechno a všechny. Na druhou stranu v tomto filmu se mu pár vtípku povedlo a proto ten průměr docela na místě. ()

Axxym

Nejlepší Cohen a dost možná i nejlepší komedie poslední doby. Viděl jsem to několikrát a pokaždé jsem se smál (víc). Professor Popeye dává 5 hvězd. ()

AliceDane

Milujem tento Cohenovský čierny humor, ktorý na mnohých miestach zachádza až za hranicu. Sacha je proste geniálny komik. Niekoľko absurdností mi však v tomto filme nevoňalo - napríklad Aladdinov dvojník prežije strelu "iba do hlavy" (aj keď v rámci "srandy"). ()

camomilla

"Bude to kluk nebo potrat?" Jednoznacne palec nahoru za rypave vtipy, jinak ale pridavam tuhle komedii k dasim blbostem na jedno pouziti. ()

Himbajz

Jo,jo. Film je také aladin :-) :-). A scéna z vrtulníku je top. "už si viděl můj kosmodisk ?" Hi,hi. To mě rozsekalo. ()

Pythonator

Vynikající politická satira. Sacha si bere na paškál snad všechny kultury včetně Amíků. A jestli na něj po tomhle Arabáši nespáchají atentát, tak nevím. Člověk by si myslel, že viděl už všechno, ale pak příjde Sacha a předvede nám romantickou scénu s rukama ve vagíně. No a já nestíhám kroutit hlavou a zároveň se u toho dusím smíchy. To se jen tak nevidí a je fakt umění ztvárnit to tak, aby to vypadalo povedeně a vtipně. To samé platí o čínském velvyslanci, který neví co s penězi a tak si našel zálibu v kupování amerických celebrit na sex. Klobouk dolů před Edwardem Nortonem, který si troufl zahrát sám sebe, jako jednoho z Číňanových děvek na kuřbu. Diktátor je prostě brutální humor, který nesedne každému, ale na druhou stranu je mnohem snesitelnější než daleko brutálnější Bruno. ()

Kanty

Ja ho proste nemusím, nevravím že to je zlé a že sa to niekomu nemôže páčiť ale ja ho nemôžem ani cítiť 20% ()