Diktátor

Rayers

Smál jsem se, ale v některých pasážích mi bylo až trapně, což je sice asi záměr, ale ode mě za tohle Cohen nikdy nedostane pátou hvězdu. Komedie dobrá, ale prostě ten závan primitivismu.... škoda. ()

Leira

Hodina a půl ztraceného času. Nechápu, odkud se berou kladné odezvy, co se na tom komu mohlo líbit. Bylo tam několik málo scén, při kterých se mi lehce pozvedly koutky úst a za ty tu jednu hvězdičku vydoluju. Jinak je to slátanina plná nechutného fekálního humoru a idiotsky se chovajících postav (včetně Evy Faris, která sice hraje fantasticky, ale díky debilně napsanému scénáři působí její postava stejně idiotsky nesvéprávná jako všichni ostatní). Tisíckrát omleté téma v rádoby moderním pojetí doplněné o trapné dialogy a trapné scény může nadchnout jen podobně smýšlející jedince, kteří k životu nepotřebují kvalitní humor. Já tedy ano a jen s obtížemi nedávám "odpad". ()

martulo

Veľké očakávanie a potom sklamanie. Super téma a námet na výbornú komédiu ktorá to mohla keby to celé nepadalo na naturalisticko vulgárnych až odpudivých momentkách. Škoda. ()

K4sum1

:DDDDDD geniální! Já Sashu prostě žeru :D Nevím jestli byl lepší Borat nebo Diktátor fakt se nemůžu rozhodnout.. :D (Aladeen právě pomohl s odrozením dítěte na podlaze v obchodě.) generál Aladeen: Mám špatné zprávy. Je to holka. Kde je odpadkový koš? "Aladeen změnil přes 300 Wadiyanský slov na "Aladeen". Včetně slov "pozitivní" a "negativní". Což způsobylo velký zmatek.. U doktora.. Doktor: "Chcete "aladeen" zprávu nebo "aladeen" zprávu? Pacient: "Eeeh.. "Aladeen" zprávu? Doktor: "Jste HIV "Aladeen". ()

MéďaSV

Ale co, už dlouho jsem ničemu nedal plnej počet a tady fakt nevim co vytknout. Jasně všechny fóry nejsou k popukání, to by snad ani nešlo při tý kadenci... Je zde ale řada opravdu vypečených scének, to vám garantuju! Jestli Cohena můžete a nevadí vám občas "trochu" drsnější humor tak to musíte vidět. Pro mě určitě jedna z nejlepších komedií/parodií za dlouhou dobu... ()

Tom478

Začátek-Velmi dobrý, Konec- dobrý, Střed-pro mě docela nuda.. Ale jo, šlo to, když mi tak známí řikali o scénkách z filmu, tak jsem si řikal, co to bude za blbost, ale ono to vůbec nebylo špatný.. Cohen se hlavní role ujal perfektně, z těch čtyřech hvězdiček 1 patří jemu.. Určitě je to povedenějši než Bruno a možná i než Borat.. ()

k.rakonos

Nebylo to špatné, ale Borat a zejména Brüno mě pobavili víc, i se svou větší ostrostí. Každopádně parodie a satira to samozřejmě je. - Úprava hodnocení, druhé sledování po letech a přidávám jednu hvězdu navíc :-) ()

bedo512

Je až smutné, že všetko, čo pri monológu o demokracií vymenoval Aladdin ako nedostatok USA, vlastne v USA dávno funguje / napr. všetko bohatstvo a privilégia pre možno 1% obyvateľov, zatykanie bez dôkazov a pod./ a práve pre takéto filmy si to vedšina ľudí z gauča nikdy neuvedomia, resp, až ked bude neskoro. Vtipy sú tiež nastavené tak, aby ich konzumenti rýchlo pochopili, a Baron Cohen už v podstate nemá čím prekvapiť. ()

Lord_Vader

Překvapení je na světě - potom co se zdálo, že se Sacha Baron Cohen už zcela vyčerpal ve svých nápadech a definitivně se utopil v oplzlostech Bruna, přichází diktátor Aladeen, se kterým se člověk opět baví. Film je plný naprosto nekorektních, podpásových rastisticko-xenofobních vtipů a urážek všeho druhu, ale jako celek působí jako dobrá až dokonce vyvážená satira, u které se opravdu nudit nebudete. ()

Evellin00

CO dodat ?! Naprosto prdlá komedie přeplněná humorem ( spíše trochu černým ). Diktátor stojí rozhodně za zhlédnutí, protože se nebudete nudit, jakož bývá zvykem u podřadnějších komedií, kde je to chvilkami tak nudné, že i učení by bylo zábavnější, toto je ovšem jiný soudek humoru. A tak se i tento film zařadil do mých oblíbených, rozhodně doporučuji. ()

Milan-K

Očividně se režiséru Larry Charlesovi na tento „Cohenovský“ film již podařilo sehnat větší rozpočet. Už vidíme něco jiného, než v Boratovi nebo v Brunovi. Divák si zvykl na obscéní a mimozemské chování hlavního hrdiny. V Diktátorovi jsou světlé a kvalitní okamžiky, ale žádaný celkově absurdní dojem, jako z předešlých zmíněných děl ve mě již nezanechal. Spíš jsem často cítil jen závan parodie nebo trapnosti. Nikdo nečeká silný příběh nebo velké herecké výkony, ale tohle byly zbytečně utracené peníze za film i za lístek v kině. ()

JerryPilsen

Ptákovina,jak jinak.Ale nasmál jsem se dost.Všechny fóry nekorektní,jak má být,až trapné.I narážky na americkou vládu trefné.Ale omáčka okolo na víc nestačila. ()

P_Soar

Někteří míní, že je to prvoplánové. Jistě, že je to prvoplánové. Jde přece o bláznivou satirickou komedii ve stylu Žhavých výstřelů, kde prvoplánovost je ctnost. Ovšem fakt, že je to prvoplánové, ani zdaleka neznamená, že je to hloupé. Právě naopak, hloupost je tím, z čeho si Cohen po celou stopáž nevybíravě a neuvěřitelně trefně utahuje. Není, co bych vytkl. V rámci daného žánru bezvadný film a výborná zábava. ()

NavzdyMlady

Humor tohto pána podľa mňa nie je humor a páči sa asi takým ľuďom, ktorý sa aj po 35. raz zasmejú na grimasách Jima Careyho, na ktorom som sa nebavil ani ako 14 ročný alebo koľko som to mal. ()

Zsir

Taková trochu divná komedie, děj to mělo skoro nulovej, ale párkrát jsem se zasmál, takže dám 4 hvězdičky, i když trochu mě to táhne na ty 3. ()

BestRanger

Veľmi zábavná komédia, ktorá mi pripomínala pokračovanie borata, veľmi vtipný hoci sem tam trápny humor, ale stále sa dalo zasmiať. ()

emptyhand

Najlepšia Cohenova komédia, narozdiel od iných podobných filmov mi neprišli vtipy násilne vložené do deja (okrem scény kde vidí na lane medzi budavami - ale aj na tom som sa rehotal ako kôň). Príjemné prekvapenie Cohena po trápení alá Bruno a Borat. Skvelé, s nadhľadom, ironické, zosmiešňujúce, nenásilné. Idem si to pustit znovu. ()