Diktátor

Sololovec

Co? ty jsi židovka?... To vůbec nevadí... fikfikfik... :-) skvělý skvělý! povinná výchova pro základní školy v USA. (Fakt si myslíš, že když budeš TAKHLE dělat s očina, budou si lidi myslet, že seš číňan?!). Co o tom soudí Noam Chomsky? ()

IGB

V celku súvisle zarastajúci diktátor vo veľkom meste, multikulturálny mix a niekoľkosekundová Megan, ktorá sa po otcovi volá, že Fox. Keby tak ukázala techniku ustieľania postele a povedala o dve-tri vety viac, dal by som päť - no ani jedno. Tvár som mal pokrčenú od smiechu počas väčšej časti celkovej minutáže, takže za štyri. Dokonca som stihol prečítať aj pár mien v záverečných titulkách, keďže so smiechom neviem bojovať tak, akoby som chcel. ()

eexDon

Für mich - 75%, - /pár trapných dialogů v americkém stylu, celkově vulgárnější - kdyby Sacha trochu ubral, neškodilo by/, + /určitě Sacha - v některých scénách teda moc ne, ale jako celek jo, parodie a kritika a vyhnanost kde čeho do extrému - demokratické volby na konci, ani nevadí, že děj je přítomen spíše ze slušnosti/, hodnocení - zdařilá komedie - parodie všeho na všecko, občas vulgárnější ()

marcelita

Sasha opět nezklamal-jeho komedie jsou velmi zvláštní,ale jeho humor je pro mě prostě parádní,viděla jsem ten film poměrně krátce dvakrát po sobě,protože najednou nešlo pobrat všechny vtipné scény. Hláška aladin je jak kladné tak i záporné slovo mě rozesmálo k slzám.Jste hiv aladin :-) Musím nejde jinak než plných pět. ()

Fleuretka

Na Borata, který je pro mě srdcovou (rozuměj brániční) záležitostí tomuto kousku možná něco chybí-nebo naopak trochu přebývá. I tak jsem se smála od začátku do konce a diktátor je pro mě nejlepší komedií uplynulého roku. Dávám pět hvězdiček, protože Diktátor je ještě stále komedie s přesahem. Sasha Baron Cohen a jeho Aladen proslovy mě prostě dostaly. ()

Necrophobic

Tak tahle komedie je čistě o tom jaký máte všeobecný přehled o různých lidech a různých událostech co se stali nebo by se mohli stát .Film je plný narážek a pokud někdo přehled nemá a jsou tací,bude mít z filmu asi prd. Možná snad jen když se Aladdin učí správně onanovat tím si prošli všichni takže to všichni pochopí .:-))Ale ve finále to na tu 4 je.Už za tu odvahu navážet se do těhle fanatických hovad ,to je totiž dnes životu nebezpečné.Tak snad se Sacha dožije natáčení dalšího úletu . :-) ()

majorzeman13

Prostě Sasha Baron Cohen opět perlí a hlavně baví a mne hrozně moc!!!!!!!!!!!!!! Nekorektně zábavné,vulgární,vtipné zkrátka skvělá komedie!!!!!!!!!!! Jedna z nejlepších komedií roku.Nehorázná cool hustá podívaná -zážitek....................... ()

maciíček

Začal film a já se začal smát. Celý film jsem se smál. I po filmu jsem se smál. Pak doběhly titulky a já se pořád smál. Smál jsem se i druhý den a několik dalších dní. ...ne, nebyl jsem sjetej. Opravdu nebyl. Diktátor je lepší než Borat. Lepší než Hot Shots! Lepší než jakákoli parodie na cokoli. Doporučuji všem, co se rádi smějí. 5***** ()

beaverkiller

Je to kravina, ale člověk se u toho výborně baví. A má luxusní soundtrack. Prostě bláznivá parodie na svět a tak se to musí brát. Takže jestli tu nějákej pičuš bude brečet, že je to alibismus, že ten film nemůže přijmout, tak ať si zaleze do kouta a vyhoní si ho u Atlasu mraků! Aladdin motherfuckers. ()

ceemel

Narozdíl od formátu, který Cohen dobře rozjel v Boratovi, aby ho dokonale předvedl v Brünovi, je na Diktátorovi okatě vidět, jak je každá scéna až příliš vycizelovaná, jak se točila 10x, aby byl Aladeen spokojený. Zdánlivá dokumentárnost předchozích Cohenových převeků je fuč - a s ní i zábava, která člověku srazila pant k zemi. Proklamovaná nekorektnost není nepatřičná, je jen nahraná, aby působila nepatřičně. Zábavné to je, ale ne k smíchu, jen k úsměvu. A i tenhle odvar humoru brzo vyprchá. Diktátor je první Cohenovo alter ego, které dělá americký biják - což je samo o sobě protimluv, který zabíjí vtipnost. Právě vtipy následují v tak rychlém sledu, že už je divák ani nechce a výsledkem je pachuť, jako kdyby člověk četl Trnky brnky osm hodin v kuse. ()

mezonek

Nemůžu si pomoct, ale tenhle film je pro mě jen průměrnou komedií. Nijak zvláště jsem se nepobavil a upřímně jsem se zasmál asi jen jednou. Jinak jsem se celou dobu spíš usmíval. Je to takový komický a odlehčený příběh jednoho kreténského diktátora, který si sám sebe zčásti uvědomí a získá nový pohled na svět. Bohužel je celý film prošpikovaný až trapnými nechutnostmi, na které já si upřmně nepotrpím. Někoho možná velice rozesmívají, mě ale ne. Spíš na téhle komedii oceňuju některé politicky nekorektní narážky a především ten závěrečný proslov "Představte si USA jako diktaturu" se mi zdál velmi výstižný a pobavil mě. Abych to celkově zhodnotil, zhlédnutí této komedii nelituju, docela jsem se i pobavil, ale není to taková pecka, jak mi někteří kamarádi předkládali. Já bych řekl "průměr", a proto dávám 3 hvězdy. ()

k0c0urek

Některé momenty k popukání...chvílemi ha ha ha. Celkový dojem - povedená avšak trochu ujetá komedie...za shlédnutí stojí! Pro mne nej scéna: " Ona Vám nerozumí! " óóóóóóó´:))) ()

exhibit33

Na tenhle film sem koukal pod vlivem THC,musím napsat že sem se řezal jako kůň.Myslím že Saša válí jako u Borata. Prostě hustej nářez a těším se na další spolupráci Saši a Larryho. ()

JoKeR1

Tak o tom môžem povedať že som presne čakal pred tým ako som to prvý krát pozeral že to bude niečo šialené niečo pri čom sa toľko nasmejete.Hlavná úloha diktátora ktorú stvárnil Sacha Baron Cohen bola bláznivá.Stále to bolo o vtipkovaní.Cohen bol do tejto roli dobre vybratý.Je to bežná hollywoodska komédia ktorá sa výnimočne vydarila. ()