Diktátor

matous20063

Stupidní komedie která má svůj styl. Cohen si jak to vypadá film velice užil. I přes spousta hluchých a nudných scén je v celku srandovní. Takový oddechový film když se nudíte ,teď v době karantény se vyplatí na shlédnutí.65% ()

kodwin

Americké komedie nemusím, ale tohle je úplně něco jiného. Skvělá parodie, je otázka, jestli dnes, tj. v roce 2020 by něco takového ještě vůbec mohlo vzniknout. Famózní zábava! ()

soukyd33

Začátek je dokonalý, ale později to už slábne. Super hlášky, vtipné scény, a herecké výkony až divné. Doporučuji. Hvězdiček 4 ()

Bogrant

Borat bola neskutočná kravina pôsobiaca viac ako dokument než ako plnohodnotný film. Naopak Diktátor sa už môže považovať za film, ktorý navyše zaplnil istotne aj kinosály a to už je čo povedať. Cohenov humor je veľmi špecifický a nie každý ho ocení, ktovie či ho oceňuje aj on sám, ale je to dosť pravdepodobné, pretože nikto iný by tieto postavy tak dobre nezahral. ()

Sa.sa

"bude to chlapec nebo portat...?!" :))) Prostě kultovní komedie plná hlášek, humoru, jasných prohlášení a nekorektní ne vlastně pravdivé pravdy... ()

Feacher

Borat je borat, ale i Diktátor má něco do sebe. Známe tváře, dobře napsané od začátku do konce, klasicky skvěle zahrané q provedené. Originální a plné vtipu, 5*! ()

NikiVai

Komedie o tom, kterak sličná eko bio americká aktivistka i afrického diktátora k rozumu přivede. Jako pointa by nebyla tak úplně marná, ale. Ale celkově jak byl film uchopený mi moc nesedl. Pár pasáží bylo super, mělo to humor s přesahem, ale pro mě to zabily gagy typu onanování v kamrlíku nebo oblizování podpaží. Tyhle chujoviny to pro mě strhaly na trapnou béčkovou blbinu. ()

Luciene

No jo, Sacha :-) Mám ráda všechna jeho alter ega, jeho filmy už méně, jede na doraz a občas moc tlačí na pilu. Co na něm ale miluji, jsou skvělé dialogy a těch je v Diktátorovi více než dost. Nádherně politicky nekorektní film, urazí snad každého, kdo bere život příliš vážně. Obzvlášť mě bavila scéna ve vrtulníku a rozhovor na mostě – nejlepší! A jako bonus – skvělý soundtrack!:-) ()

suuperchlap

Vďaka komentárom tu na csfd, som čakal oveľa väčšiu zábavu. Nič, čo by tu už nebolo sa nedialo. 3 vtipné gagy to tiež nezachránili.. ()

Astu.

Čekal jsem větší kontroverzi a trochu míň trapnýho humoru (který ovšem hraje ve filmu taky důležitou roli). Cohen hlásí prostě všechny a všechno. Mystifikace v mystifikaci, pocta Chaplinovi a také Cohenově velikému vzoru (imho) Andymu Kaufmanovi, jehož vliv na Sachu je patrný už z Borata i Bruna. Jednoznačným vrcholem filmu byl pro mě proslov o demokracii...ten film je prostě ALADEEN! 8/10 ()

Turtle

Moc vtipné a nápaditě vyvedené. Vtipy lítají jeden za druhým že je člověk ani nestačí sledovat. Rozhodně jsem se královsky pobavil. V poslední třetině to ale jde trošičku zkopce a konec je takový divný. ()

ErzebethB

Po dlouhé době velmi dobrá parodie reality... :-) Bavila jsem se od začátku až do konce, Sachu obdivuju a jeho filmy beru jako parádní relax. Za mě 5 hvězdiček, už dlouho jsem se tak nepobavila. ()

fazefakie

Díky bohu kůlka zasáhla mozek.:-DDDD Prostě nemůžu .nemůžu z tohohle filmu byl jsem na tom v kině a opravdu jsem se doslova poprděl smíchy :-D ()

LentilleLily

Tak ze začátku: chcípala jsem u toho smíchy. :D Prostě Sacha je můj nejoblíbenější herec a komik všech dob a tady opět nezklamal. Prostě nejlepší hlášky (moje zvláště oblíbená je "Tlustý dvojník Justina Biebera") a nejlepší scény (vč. ta v tom vrtulníku). A hlavně "AKCE TOKIO HOTEL" (:D). Super komedie. ()

Creap

Dlouho jsem se tak u filmu nezasmál jako tady a dlouho jsem nezažil, že by se tak smálo celý kino. Doporučuju :) ()

icemaner87

Když jsem viděl Borata, byl jsem v jedné velké křeči...V Diktátorovi jsem ani neměl šanci se ze záchvatu dostat. Kvalitně zpracované, vtipné a bez nadsázky skvěle propagované pro veřejnost. Prostě lahůdka, která Vás buď urazí nebo naprosto dostane. ()

Aladdin590

Páni tak tohle byla smršť. Nějáký forek byl nacpaný snad do každé věty v celém filmu, až je člověk nestíhá všechny vnímat. Diktátor v podání Cohena působí cool jak nikdy, a Arabská verze Next Episode je opravdu epická :D Po druhém zhlédnutí ovšem musím snížit na 4, jelikož film na podruhé ztrácí svou prvotní třeskutou vtipnost, a člověk si všímá mnoha nedokonalostí a vaty. Přesto však velmi vtipný film. ()