Diktátor

Sayko

Joo, tomu říkám kvalitní parodie. Ne žádný Scary Movie, ale originální Diktátor! Scénky vtipnější a vtipnější a já se nestačím divit.. ()

Harapes

Zvrácená šílenost,u které jsem se moc dobře zasmál...je to prostě ...prdel...Humor nejhrubšího zrna a nečekané situace,které se ještě více nečekaně řešily hlavním hrdinou.Ať žije Sacha...! ()

VonoXX

Klasickej Cohen jak ho máme rádi. Mix trapnosti a geniality zároveň. Čekal jsem letos ještě něco více, ale Diktátor ničím nevybočuje z řady od svých kamarádů Borata a Bruna. Lepší je zde jedině příběh, jinak vás Cohen nemůže ničím překvapit. Trošku jsem nepochopil Nortonovu vsuvku ve filmu ale budiž. Btw. už se na to nové Porsche 911 2012 těším!! [83%] ()

Itar

Výborná směsice satiry a šílenosti v nadubaném tempu. Klobouk dolů před všemi hvězdami, které měly odvahu do toho jít. Některé vtipy jdou přesně do středu, jiné trochu mimo. I tak si to ale užijete celou dobu a na konci budete utírat slzy od smíchu. V kombinaci s alkoholem ještě možná upravím hodnocení, pokud to ovšem nebude úplně smrtelná kombinace. ()

Marrty3

Zhlédnuto v kině. Myslím, že to splnilo mé očekávání. Na tento snímek je potřeba mít trochu žaludek a pochopení pro tento specifický humor. Rasismus je tu prvotní záležitost. Tvrdá nenávist ke všemu a všem. Je to stejná prasečina jako je Borat. Ale to je na tom to originální, takovéhle filmy jsou tak tvrdé, že to člověk nemůže brát vážně, jediné co zbývá, je nevěřícně sedět, smát se a obdivovat takovýhle nářez. Sacha je prostě člověk bez hranic. Rozhodně to stojí za podívanou. Larry Charles je velmi kontroverzní režisér, který se ničeho nebojí. Málokdy si ve filmu užijete takovou spoustu vtipů a narážek na USA. 4**** trošičku slabší, vidím to na 75% ()

Shimargh

Jak se někomu začne dařit a být jeho filmy in a cool, přijdou velké prachy a velké studio a jde to do sraček! Slabší taškařice, která je točena pro průměrného mladého člena konzumního stáda. Politická nekorektnost - čistý kalkul pod palcem USA - lezl jim tam do prdele teda fest.. Pro mě velké zklamání, Borat a Bruno jsou o mnoho příček výš a tohle je jen slaboučký odvar. ()

blues

Už půl roku jsem nedal 5 hvězdiček. Od shlédnutí Prizdisracu. Ale tohle je mazec, vysoce koncentrovana dávka nekorektních vtipů ()

vorry

Sranda musí být ! :DDDDD U Cohenových filmů se směji vždy a tenhle film to jen prokázal. Na Borata to asi nemělo, ale i tak je to velmi kvalitní film. Ta scéna s tou uříznutou hlavou mě doslova rozsekala :DDD Sacha Baron Cohen prostě dál dokazuje světu, že i z těch největších tabu (např. rasismus, legrace z válek, narážky na sexuální orientaci, ....) lze udělat film, u kterého se lidi baví. Jen tak dál :) ()

Lembi4

Na typ tehle komedii opravdu nema v USA nikdo odvahu a v tom je tenhle anglan jedinecny.... Nejake sceny byly prehnane treba ta s porodem, ale jinak celkove to hodnotim kladne... Jen me osobne nastval Edvard Norton, ze se objevil v tomto filmu tak jak se objevil... ()

Spacecore

Tak Dictator u mě zabodoval více než Borat a Bruno. Sasha Baron Cohen je kvalitní komik. Líbí se mi, že předvádí sortu humoru, kterou popichuje typický amerikanismus, na druhou stranu nevím jestli to ohodnotit pěti *, čímž bych vyvšoval jaksi nemorální nádech fórků v tomto filmu (většina vtipů se týkala sexu, vražd, mučení apod. prostě věcí, co normálně vtipné nejsou). Nejsem žádný moralista, řehtal jsem se jako kůň, ale mít dítě, tak ho na takový film prostě nepustím, než mu bude 18. Je to prostě kvalitní komedie, s uejtým humorem, kde není nouze o velmi sprosté vtipy. ()

Teabag

Sacha Baron Cohen se vším, co se od něj dá čekat. Není to sice tak autentické jako Borat, ani tak excentrické jako Bruno, ale pořád tu najdete spoustu nekorektních gagů, jakých se Cohen dopouští už léta. Vtipná hudba a vtipné kostýmy vše jen umocňují. Anna Faris sice hraje naprosto stejně jako v sérii Scary Movie, což je trochu rušivé, ale ve výsledku bych pochválil i ji. Cohen dělá nekompromisní satiru a jde mu to moc dobře. ()

Zik2

Co se týče Cohenových filmů, lépe už bylo. Už fakt, že je Diktátor hraný, zajišťuje, že se nemůže vyrovnat Boratovi, který čerpá z autentických reakcí nedobrovolných účinkujících. Je pravda, proto také dávám nadprůměrné hodnocení, že je i v Diktátorovi hodně vtipných scén (především závěrečný projev v OSN, tedy jeho první část). Některé scény jsou ale trapně dětinské a ničí půvab posouvání hranic v tom, že naprosto jakékoliv hranice boří - takže jaký vtip nás má ještě šokovat? Když si hlavní hrdinové podávali ruce ve vagině, byl v kině slyšet smích převážně mladších patnácti let. Aby ne. ()

kobe6

Nadprůměrné pobavení. Málo hluchých míst, bavil jsem se celou dobu...tenhle chlápek asi nemá soudnost, ale pobavit umí :) ()

ondrula

Čekal jsem větší pecku. Na to, co má Sacha za sebou a jak obrovská mediální masáž předcházela uvedení filmu, mi to přišlo nějaký slabý. Rozhodně tedy třeba v porovnání s Boratem nebo Ali G. Sacha si tentokrát sehnal známější herce a taky splašil víc peněz, ale to všechno na úkor komičnosti; během filmu jsem se usmál tak dvakrát a některý fóry mi připadaly opravdu trapný. ()

Prochy38

Nejsem úplně extra fanda S. B. Cohena, ale vím, že někdy je nesnesitelný (Borat) a někdy zase výborný (Hugo a jeho velký objev). Zde jde o takový průměr. Zahrál to výborně, ale jeho fekální a perverzní humor mi většinou vadí. Od A. Faris jsem nečekal něco moc jiného. Ale celkově byl příběh fajnový... Zasmál jsem se párkrát. ()

Foxhound#1

Mnohem lepší než příliš teplý Bruno. Cohen mi strašně připomíná Českou sodu, nebere si servítky před nikym a před ničím, bohužel zatímco on v dnešní době slaví úspěch, tvůrci české sody by v dnešní aladeen demokracii asi šli za další díl rovnou bručet. ()

Trash

Skoro po celou dobu filmu se u mě střídaly hlavně dvě reakce: pocit znechucení a nevěřícné kroucení hlavou. Ale já jsem měl zrovna náladu na komedii, čili smích...ach jo. ()

ThomasCrown

Niektoré momenty boli dosť prehnané, to bude asi tou unrated verziou čo som videl, ale po Boratovi druhý najlepší Cohenov film. Smiechu sa nedá ubrániť a záverečný prejav o tom čo to vlastne je diktatúra snáď niekomu otvorí oči..alebo nie, keďže je to len recesia. ()