Diktátor

tom.cube

Sacha Baron střílí do všeho a do všech. Diktátor určitě není bez chyby, ale je natolik zábavný, že je to vlastně úplně jedno. Výborný kolektivní zážitek v kině. ()

Pitrsss

Cohenův humor mi byl vždycky hodně blízký, ale Diktátor mě nudil. Nemohu si pomoct, ale velká část vtipů mi přišla taková..jak to vyjádřit..."na sílu"..."upocená"..."účelová"...A upřímně jsem se zasmál jen u scén, které byly zveřejněny už v traileru. Ali-G měl břink a vtip, Borat byl skvělou satirou, Diktátor u mě neboduje ani v jednom. 45% ()

by_ONDRa

Příběh se posouvá na vedlejší kolej, tento snímek totiž vyniká, jak už jsme u Cohena zvyklí, parádními fóry. Zajímalo by mě, kolik lidí, potažmo národů urazil tentokrát. Tomuto muži není nic svaté, naštěstí :) ()

Eterninox

Cohen a spol už poněkolikáté vybalují vzorec provokatérské satiry založené na kulturních rozdílech, a i tentokrát to funguje více než dobře. Obdobně jako u Borata, Bruna i Aliho G je nicméně kvalita i trefnost humoru značně nekonzistentní. Zatímco některé scény a fóry (jako Wii Terrorist, vrtulníkový dialog nebo Aladeenovy proslovy) jsou opravdu skvostné, jiné jsou spíš než cokoliv jiného trapné. Například celá "masturbačně-romantická" příběhová linie na mě působila jako takové nutné (i celkem nudné) pojivo, které z Diktátora dělá film a ne jen sérii skečů. Celkově bych tedy hodnotil asi na úrovni s Boratem. 75% ()

AndieSpark

Moc nechápu jak si to všichni můžou tak vychvalovat.. Zasmála jsem se za celý film tak maximálně dvakrát. Chvílemi mi to už ani nepřipadalo vtipné, spíš trapné.. Ale co, asi každý považujeme za vtipné něco jiného :) dvě hvězdičky a to si to ještě možná rozmyslím.. ()

Meteorista

Z filmu by fungovaly výtečně jednotlivé vtipné scénky (těch trapných tam taky je dost). Ale film jako takový stojí celkem za starou belu. Docela jsem se zasmál, že na takhle blbém a triviáním scénáři makaly 4 osoby. Tentokrát Sacha B. Cohen šlápnul vedle. Raději doporučuji projet youtube a poohlédnout se po sestřihu vtipných scén z tohoto zvláštního scénkovitého paskvilu. ()

poet

Toto je najvtipnejšia politicky nekorektná haluz (what I ever seen) , ktorá rúca úplne všetky dogmy aj tam kde nie su:) Ale aspoň viem že skutočný terorizmus je isť do kúpelne po Bin Ládinovi. Škoda že jedine párodia vie skutočne nastaviť zrkadlo celej americkej zahraničnej politike....Ako povedal uživateľ Superpero - čínsky veľvyslanec je best :) ()

TheGunner

Uf, tak tohle je pro mě obrovské zklamání. Cohenovy filmy jsou v mým žebříčku hodně vysoko, kontroverzní, urážející a hlavně zábavné. Ale toto...Ukrutná nuda, u které jsem se zasmál maximálně dvakrát. Velkej propadák a určitě nejhorší Sachův film. ()

Skarface

celkem dost zábavných scén které by se hodily spíše jako videa na youtube , takže tento snímek jako film nepoužitelné . ()

winetach

Dosť zmiešané pocity z tohto filmu. Na jednej strane plno wtf momentov, to mám rád ale na druhej príliš veľa aj na mňa nechuných scén.. tak neviem niečo medzi3 a 4 hviezdičkami ()

Bukk

Pěkně praštěný. Ale hodně těch opravdu dobrých scén už bylo v trailerech a potom bylo těžký to už nepřeskakovat. ()

M1k9 odpad!

Wtf. Sračka diktátor od začátku do konce. Tomuhle by se nezasmála snad, ani oholená opice. Sacha Baron Cohen? Kde? Absolutní propadák. 74%? F 0/10 ()

Hepy13

Z mého pohledu nejlepší Sacha! Takto povedenou satiru si nechám líbit. A zároveň je to jedna z nejlepších komedií co jsem za poslední roky viděl. Co je na tom že příběh je až příliš triviální. O nějakou extra zápletku tu v první řadě vůbec nejde. Tato humorná bomba má jiné jaderné zbraně. Navíc mám rád když jsou ve filmu narážky na Hollywood, slavné filmy, a veškeré celebrity. A tady je jich opravdu spousta. Kontroverzní Sacha Baron Cohen prostě umí zaujmout, a to je jen a jen dobře, těšíme se na další crazy záležitost v jeho podání. ()