Diktátor

slavokvasic

Tak absurdný film, až je to skvelé. Nemiestne a urážlivé vtípky a komentáre to jednoducho patrí ku S.B.Cohenovi. A že sa mu to v tomto filme aj vydarilo na výbornú, sa musí uznať. Výborne som sa zabával a úsmev na tvári som mal počas celého filmu. ()

Skratchy

Pro mě nejlepší komedie s Cohenem,nezapomenutelné hlášky....what is your real name?Imumokupacion120...nebo nezapomenutelná scéna ve vrtulníku kterou jsem si musel pouštět asi 10x.Doporučuju pustit v originálním znění,dabing je hodně tragickej..... ()

aladeen

Ano! Tak přesně tyhle filmy jsou moje krevní skupina. Nad ničim nepřemýšlet, prostě se zakoukat do filmu a smát se všelijakým vtípkům a scénkám ač jsou místy trochu přehnané a pro někoho až stupidní. Takový je ale prostě Diktátor - sprostý, ale zároveň směšný. ()

VvV14

Čekal jsem trochu víc, ale něco do sebe to má. Komu se líbí bezduchost a vulgárnost, tohle si zamiluje. Předchozí Cohenova tvorba byla ovšem zábavnější. ()

Stanix

Cohenův absurdní naneštěstí však neinteligentní a místy až dementní humor je třeba brát z velkého nadhledu. Kdybych chtěl numericky vyjádřit poměr situací vtipných ku nevtipným až imbecilním, bylo by to zhruba 1:1. Z těch "dobrých" nade všechny exceluje výborná vrtulníková scéna , která nemá chybu ("I am American, my dad also american, he fought in American Civil Jihad"...) a několik Aladeenových hlášek: "You Hairy Potter!" nebo "You ordinary shopping american!" nebo jedno s mnoha fiktivních jmen "I am Employees Mustwashhands" a další. ()

darthvader77

Vynikající parodie na všechno co pořád slýcháme ve zprávách o OSN, diktaturách a USA. Jedna z nejlepších komedií minulého roku.(Wadiya bude demokracíí, To je skvělé Čína má také demokracii) ()

dwyane

Občas se člověk i od srdce zasměje, ale většinou je do spousty fóru nucen až nepřirozeně. Co mě celkem překvapilo je příběh Diktátora. Nejedná se o nějakou nouzovku splácanou na poslední chvíli tak, aby se do ní vměstnalo co nejvíce vtipů. Na film se lze v pohodě koukat a možná si z něho i něco odnést. Což každý divák jistě ocení. Tudíž jako parodie- nic moc, spíš průměr. Ale film jako celek s odhlédnutím na parodie terorismu už ok. ()

jadran90

Aladeen vypadá jako Zohan líznutý zpěvákem Mikou. Podoba se týká i příběhu, ale místo starých babek přijde Megan Fox. Jak by zareagovala americká demokracie? Naštvaný Shia pošle na Wadiyau své plechové kámoše, aby tam nastolili "mír". Film nikoho nešetří, doslova mě donutil se smát, ale spoustě vtipů stříleným na všechno okolo chyběl cíl. Hlavní myšlenka je celou střední část asi někde za železnou oponou. A za některé dialogy v druhé polovině by se dalo i věznit. ()

J.e.r.e.c

Šáša se (opět) překonává v nekorektnosti a šílených nápadech, ale přes kulometné tempo místy velmi kvalitních gagů mě (opět) tak úplně nedostal. Asi holt jsem Sacha Baron Cohen aladeen. Nebo vlastně aladeen. 75 % ()

sigi2

Hej, človek má síce celý film na perách úsmev, no aj tak sa nezbaví pocitu, že sa z toho dalo vytrieskať oveľa viac. Lepšie ako Bruno, no Borat ani z ďaleka. 70 %. ()

papadoce

Ja proste Sašu nemám rád. Oproti Boratovi sa ale jedná o výrazné zlepšenie. Dvakrát som sa dokonca zasmial. Najmä prvých a posledných desať minút bolo skvelých + hudba na jednotku, ale toto proste nie je moja šálka kávy. ()

nenet

Humor S.B. Cohena dalece přesahuje moji hranici vkusu. Na druhou stranu jsem několikrát skoro brečela smíchy, takže proč nedat dobré hodnocení. Vážně je to Brit :-)? ()

MindTuber

Cohenovská jednohubka, která obsahuje vše, co nejspíš budete očekávat. Řadu gagů, mnohdy nekorektní a pak i ty, které jdou přes čáru (v tomto případě doslova - scéna při porodu). Nejzábavnější mi připadal samotný začátek, který líčí strasti osamoceného diktátora ve své zemi. Následně se děj přesouvá do bezvěreckého USA, kde už vtipy občas ztrácejí dech, ale pořád dokáží slušně nakopnout (scéna s výletním letem je #1). Je to vlastně nezbytné, protože by jinak film neměl vůbec žádný děj a tak se dopracujeme až do úplného závěru, ve kterém pak boduje scénka při závěrečných titulkách. Jo a nezkažte si to dabingem. Já jsi jdu koupit znásilňovací boty. ()

himor

Ako mi nesadol Borat, tak mi sadol Diktátor. Skvelá komédia. Malo to nejaké svoje plusy aj mínusy, ale v globále celkom fajné. Aj do 85%. ()

Shitonit

Jebat diktátora. To je můj sen! Ten pičus to dotáh k dokonalosti a jak jsem se tlemil, ..natrh jsem si smíchy zadek! Tak bych to tomu pičusovi rád voplatil. Alladin je můj sen, Alladina chci jebat jen, Alladin mi radost dá, Alladin je lá-ska-má !! ()