Diktátor

yaqwsx

Tento komentář je věnován památce všech zesnulých diktátorů. Další Cohenovský film. Začíná stejným masakrem (a to v obou významech tohoto slova) jako předešlé filmy. Řekl bych i lépe - Aladdin je stejný, ne-li větší sympaťák než Borat. Tempo fórů je naprosto šílené. Bohužel po půl hodině se tohle všechno vytrácí. Film ztrácí dech. Není to tragédie, film nenud, ale po předchozí kadenci fórů je to znát. Jakmile však nastoupila scéna na laně, tak se vše vrátilo do počátečních kolejí. Konec opět nezklamal. Vesměs velice povedená bezmyšlenkovitá zábava, která se snad nikdy neomrzí. ()

kolik27

Tomuto filmu předcházely různé zvěsti z mého okolí. Jak kladné, tak záporné a já se přidávám k těm kladným. Humor, který sem ve filmu očekával sem našel. Sice to není žádný extra trhák, ale na oddych a pobavení se, to určitě stačí. ()

Lkn

bude to kluk nebo potrat? Nejlepsi hlaska, ale jinak si nemohu pomoci, ale S.B.C nemam rad a nemohu prijit na chut jeho filmum. ()

Ferenzo

Po Boratovi a Brunovi hodně rozporuplný film. Chvílemi jsem si říkal, jestli si nedělá režisér legraci a chvíli umírám smíchy. Ale za to, že jsem půl filmu očekával na konci filmu jedno gesto, které přišlo, dávám 70%. ()

Tom5821

Z filmů ve kterých hrál hlavní roli Sacha Baron Cohen je tenhle bezpochyby nejlepší. Avšak některé vtipy už jsou tak nějak za hranou... ()

arbeit

toto nie je žiadna politická nekorektnosť ako sa tu tento termín s oblubou používa. je to proste trápna komédia pri ktorej sa budete 70% času cítiť zahanbeno. naozaj vtipná je asi len scénka kde aladdin beží svojsky šprint. inak je to taká klasická priposraná americká komédia ako sa patrí. bruno a borat sú o level vyššie ako tento paskvil. ()

dzberry

Tak si to zase Sacha Baron Cohen během hodiny a půl rozdal s kdekým. Někoho urazil, někoho zesměšníl, z jiného udělal homosexuála atd. Jasně, humor je to prostý, předvídatelný, ovšem místy podaný s takovou vervou a důsledností, až pupíček bolí, očička slzaví. Bavilo. Při druhém zhlédnutí bych šel ale s hodnocením určitě dolů... ()

RCecko

Sacha Baron Cohen je pro mě značka výborné komedie, u které se bavim po celou dobu filmu. A ani zde mě nezklamal! Když už jsem myslel, že lepší to být nemůže, tak tempo neustává a humorné scénky taktéž ne. ()

skalicky

Tak tenhle film byl fakt Aladin,po dlouhé době film s Aladin tematikou která vnesla trochu Aladin vzduchu do našich kapitalistických duší Saša je prostě Aladin 85% ()

pekas

Pro mě nejstravitelnější z jeho filmů. Humor je tentokrát příjemný, film má ucelený děj. Tentokrát to cítím na pět hvězd. 85% ()

Renie42

Chcípala jsem smíchy a to doslova. Od neoholeného podpaží po uřízlou hlavu cucající úd Aladdinova dvojníka to nemělo chybu. Pokud ten film jednoho dne zakážou, jsem ráda, že jsem ho už viděla. Ale to se snad nestane. HIV Aladdin ()

gicous

Největší chyba Diktátora je, že má regulérní děj, který se na pár místech snaží zbytečně dát celému filmu smysl. Cohen tady znovu vypálil až neuvěřitelné množství vtipů, které se pohybují od geniálních přes průměrné až po vyloženě trapné. Závěrečný proslov, ve kterém šije do "americké diktatury" patří mezi nejlepší momenty filmu. ()

brzozin

Sice ne tak vtipné a originální jako Borat, ale i tak hodně dobré. Cohen je mistr parodie. Nejgeniálnější je Aladinův projev v závěru filmu. Tahle slova by se měla tesat. ()

kirmakX6on

Tohle je tak straně až neuvěřitelně trapný a laciný...až jsem nevěděl, zda to mám se znechucením vypnout nebo se začít řehtat. Začal jsem se řehtat. ---------------------- Tak jsem to, asi po dvou letech (listopad 2014) viděl znovu, v dabované a ostříhané verzi, co dávali v TV...a nedal bych tomu ani 3*. Ta anglická verze je skutečně o dost lepší -- dabovaná verze je o mnoho méně vtipná, navíc nepřesně přeložená. ()

marek29

Po Boratovi a Brunovi (bez jejich zhlédnutí na Diktátora zapomeňte!) je tu další Cohenovo veledílo :) no zkrátka a jednoduše: je to JINÝ! Jiný než Borat, jiný než Bruno a to nejen proto, že to začíná na D.. :D opět se dotýká palčivých témat, opět vás místy dostane do kolen a donutí se smát, ale podle mě série lehce upadá tímto dílem. Sice sem u filmu usnul vinou pobazénové únavy ale přišlo mi, že částečně to bylo také nezáživností a monologickými dialogy v druhé půli filmu :( možná změním hodnocení až ho uvidím podruhé.. pro tuto chvíli 3 z 5 a jak říkám: mohlo to být lepší, ale jinak Sacha nezklamal ;) do kina bych na to nešel! :-O ()

unrocker

Takto jako pri tomto snimku jsem se hodne dlouho nepobavil... Propracovane narazky snad uplne na vsechno, humor domakany do detailu!!! ()