Diktátor

Mr.Sock

Nebyť asi troch scén, pri ktorých som vybuchol smiechom, tak by som sa vlastne celkom nudil. Problém je totiž v tom, že pri Boratovi ako aj Brunovi bolo tých výbuchov daleko daleko viac ... Škoda, vážne som sa na tento film tešil a čakal som viac. ()

Reddman

Bohužel, Boratovi se tenhle Cohanův poslední výtvor ani zdaleka neblíží. Pár slušných momentů tu je, ale nesmál jsem se už od začátku do konce jak jsem čekal. ()

ricky4

Určitě nejlepší film od Sachy- není tak úchylný a navíc zde jsou celkem inteligentní vtipy a odkazy na skutečnost- na Kadáffího, Kim Čong-ila apod.Stojí za shlédnutí, místy sice celkem nelogický, ale hodně vtipný... ()

sakac

Špecifický humor Saschu opäť prekvital v tom najlepšiom slova zmysle. Skvelá zábava, opätovné opieranie sa o Hollywood a o známych hercov. Skvelé zakomponované vtipy do deja, ktoré nijak neboli tlačené nasilu. Ja osobne som žral Aladdinovi všetok jeho humor aj keď bol občas trošku odveci. Celé kino sa zabávalo a ja som sa zabával nahlas tiež. Už sa neviem dočkať ďalšej jeho komédie. Jediné mínus filmu je to, že je krátky, ale zase prečo niečomu dávať 2 hodiny keď by možno ten humor už začínal byť trápny a bolo by ho veľa. ()

Johgas

Absolutně politicky, nábožensky, genderově, vegetariánsky i jinak nekorektní komedie. Plná dobrých hlášek a opravdového Usámy (nebo ne? :-) . Pozor, s happyendem! ()

MJI

Fakt dobrý. Nečekal jsem to. Možná, že časem přehodnotím dokonce na 5*, je to opravdu chytrá a vtipná komedie. ()

Punkies

Komedie, u které jsem se za poslední půl rok smála nahlas.. nekorektní humor filmu dodává šťávu a pokud jste prudérnějšího typu, raději na to nekoukejte... od filmu jsem ze začátku moc neočekávala podle traileru, ale mile mě překvapil a pobavil.. 5* ()

robbez

Geniální humor jako ze South Parku. Málokdo si dokáže takhle jedinečným způsobem dělat prdel z politiky, náboženství, ideologií, národů, ras, sociálních skupin, sexu a nevím čeho ještě. ()

p.urbaczka

Nesmál jsem se všemu, ale přišlo-li mi to vtipné, smál jsem se nahlas a od srdce. Někdy člověka napadne, jestli to už Cohen přece jen nepřehnal, nicméně i v takovém případě jsem se výbuchu smíchu neubránil. Thumbs up for Sacha! Hodnotím tento film známkou aladeen! ()

complex

ja moc nemusím takéto filmy, bolo to až kus prehnané, ale tak dalo sa to samozrejme pozrieť a aj na tom zasmiať.. ()

Teen.AGE.r

Jednu hvězdu dávám za to, že jsem to dokázal dokoukat do konce (nebylo to tak děsné) a druhou za tu slabou a víceméně schovanou kritiku Ameriky... Asi nejhorší Cohenův film. Je to škoda... 45% ()

Warapeidza

Parádní rozjezd bohužel pohřbí celkem nudná a nezáživná druhá polovina filmu, která je spíš parodií sama na sebe než na cokoliv jiného... ()

VilemRousi

Cohen opět a zcela jednoznačně dobyl trůn komedie. Sice příběh nikoho asi neuhrane, ale o něj tu vlastně vůbec nejde. Hlášky, které se střídají opět jedna za druhou, se na pozadí opět strefují do (nejen) amerického pokrytectví a já se celých (bohužel jen) 83 minut výborně bavil. Doporučuji všem, komu nevadí "drsnější" humor a chce si trochu (hodně) odlehčit alespoň na chvíli pohled na svět. ()

RoyBatty444

Fekálny humor a paródia rás, zriadení, vierovyznaní je chabá na naplnenie celovečerného filmu. V sketchoch možno pozerateľné. Jedna hviezda za dopozeranie. ()

breebee

Z trojice Cohenových "komedií - parodií" (Borat - Bruno - Diktátor) které jsem viděla bezkonkurenčně nejlepší! Oproti nechutnému Brunovi a někdy trapnému Boratovi tahle komedie byla zábavná a vtipná. Anna Faris zde potvrdila, že parodie jsou stále její top a že prakticky nestárne. Povedené, jen tak dál Sacho, jen tak dál. ()

mine.slayer

Od Ali G Indahouse se na filmy se Sašou nedalo koukat a konečně zase něco co jsem neměl chuť při každém vtípku vypnout, dokonce jsem se i smál. Nicméně styl je stále stejný vše se motá kolem Sašových genitálií. Čtvrtá hvězda je za neotřelé využití dámy co svým ňadry drtí to co žádná žena svými ňadry ještě nerozdrtila!!:D A také za hlubokou myšlenku, žijeme v demokracii nebo jen v diktatuře která vypadá jako demokracie?! ()

tulen

Tváří se to skandálně, ale je to jen maska a reklama, film samotný je taková průměrná bláznivá komedie, ve které vlastně nic kontroverzního není ... Párkrát jsem se zasmál, ale spíš rozpačitě a není to film, který bych musel vidět podruhé. ()

Epco

Film je čistý Aladdin a veľmi som sa pri ňom Aladdin. A hlavne hlavný Aladdin je totálny Aladdin a ináč Aladdin. Celkovo sa k tomu môžem maximálne Aladdin a to je smutné. ()