Diktátor

Yelush

Po druhom pozretí musím uznať, že film je až na pár nevydarených scén geniálny a kto má rád Cohena, určite si príde na svoje. Je tu veľmi veľa skvelých a originálnych nápadov, ktoré Cohen ako vždy ženie do extrému, čo mu ide najlepšie, takže veľká spokojnosť. PS: Scéna vo vrtuľníku je absolútne fenomenálna... ()

noggy

Příjemná komedie. O nekorektním humoru a narážkách toho tu už bylo napsané dost tak snad jen dodám, že přes všechny vtipné a nápadité scénky film jaksi nedrží pohromadě. Jedna komická situace vás naladí - a nic.Toto střídání legrácek a epických jakoby vážnějších scén mě nutilo se neustále soustředit a přemýšlet jak to teď asi bude myšlené a nedovolilo mi to se uvolnit a jen se smát, ale kdo ví, možná to byl účel. ()

HanLiuKun

Směsice velmi laciného nevkusného humoru a geniálních intelektuálních vtipů, kterým může rozumět jen pár lidí. To vše v poměru 70:30. ()

Ejvi

To je zase konina.. Co jiného však od Cohena čekat :D Neskutečně jsem se bavil a narážky na G. Clooneyho, nahá Megan Fox v posteli, nebo orální mág Edward Norton... to bylo něco, co filmu dodávalo ještě větší jiskru :D ()

Havranice

Oproti Brunovi a Boratovi slabé. Srovnatelné s Ali G in da house. Kýčovité a předvídatelné. Efekt autentičnosti nepřítomný. Hudba celkem slušná. ()

AdamDM

Od ,,Borata,, som možno čakal niečo viac. Bolo tam až moc narážok na rôzne osobnosti, miesta, udalosti, ktoré síce boli vtipné, ale rýchlo som sa zasýtil. Film je dejovo predvídateľný. Celé je to ale tak nekorektné, že objavenie možnosti vlastného uspokojenia v tak neskorom veku sa vo filme javí ako neškodná scéna. 3* ()

Acner

Můj první film od S. B. Cohena. A již teď vím, že nebude poslední. Tento černý humor doplněný aktuálními glosami mi sedl. Dokud bude námět na filmy tohoto ražení, náš svět rozhodně není v pořádku... ()

RonnieR

Súhlas s Tetsuom. Vtipov aj na tri comédie! Ale niektoré su fakt dobré! Mám pre vás zlú správu - je to dievča, kde tu máte kôš? 86%.P.S. A aby som nezabudol- Ste HIV Aladdin... ()

truecarnage

V porovnaní s Brunom a Boratom je to iné. Menej kontroverzné, nesnaží sa to až tak šokovať, no možno je to len tým, že sme si na Cohenov humor už zvykli. Absurdný a zároveň inteligentný! Najmä jeho záverečná reč o demokracii, resp. aké by to bolo keby bola v Amerike diktatúra, je v skutku k zamysleniu. Cohen nestratil nadhľad! ()

RajmikCZ

Dost podprůměrná komedie, na které není nic vtipnějšího než samotný fakt, že to v realitě takto nechodí. Pravá pointa filmu(ukázat jak to doopravdy je)tedy selhává. ()

Profík

Už začátek mě naprosto dostal, myslím věnování. A pak to byl elehustý nářez naprosto nekorektního humoru, který byl ale na vysoké úrovni celý film narozdíl od Borata. A podtext tady byl taky a výborný. 92%. ()

aptnutella

Výborné zrkadlo nielen američanom, ale aj ľuďom, ktorých proti-teroristická propaganda tak veľmi ovplyvnila . Od začiatku skvelá zábava, aj keď mi to už neprišlo také autentické ako predošlé Cohenove filmy a presýtenosť vtipmi spôsobuje to, že niekedy už mi ani neprídu vtipné a preto uberám 1 hviezdu. ()

Celsius

Určitě zajímavé. Sice trochu kontroverznější pro ty znás, kteří tak zcela úplně nebaští Cohenův humor, ale ani to mě neodradilo. A dobře jsem udělal. Bavil jsem se přímo diktátorsky. ()