Diktátor

Streeper

Sacha Baron Cohen je skvělým extravagantním hercem, mám ho ráda ve Sweeney Toddovi a je super, že si ze sebe dokáže udělat legraci, nicméně nemám ráda takový typ humoru. Je to na mě až moc oplzlé a misty i nechutné. Anna Faris si tímhle vším prošla už ve Sćary Movie, takže nic nového zde pro ni není. Přiznávám sem tam jsem se zasmála, ale spíše jsem si zakrývala oči a nevěřícně kroutila hlavou. ()

Lanark

Ať přemýšlím jak přemýšlím, nenapadá mě žádná množina lidí, kterou by si Sacha nevzal do parády. Odklon od "dokumentárního" stylu mnoho vtipům pomohl, některým zase trochu uškodil. Borat je nepřekonán, nicméně Diktátor si s tím hlavu nedělá. Scény v helikoptéře (nová série Porsche 911 2012 :))) ), porod v obchodě či závěrečný proslov však nemají chybu a společně s malými vtípky rozprostřenými v celé stopáži filmu dělá z Diktátora nekorektní ale velmi dobrou komedii. (Navíc potěšilo i to, že si Sacha umí udělat srandu i ze sebe i v těch pár milimetrech soukromí :) ) ()

TomikZlesa

Perfektní výstřih toho v jakým hnusu dneska žijem, až sem se chvílema zamyslel že dobrovolně emigruju za Kim Čong Blbem. Scéna s porodem trošku přehnáná a vybočovala z filmu, ale dala se :). Tuny perfektních hlášek a scének tak nebilních jak to umí jen Cohen. Ve filmu mi chyběla narážka na Kardashian z traileru, na to sem se těšil :( Pokud Diktátora, resp. filmy s Cohenovejma postavama někdo považuje jen za "dobré komedie" .... nekoukejte na ně, uniká vám pointa. Nebyl ten Ghandalf opravdu z al-kaidy ? a kdo to sakra byl na tom balkoně :-)) ()

JohnRambo

Komediálne topstvo. Musel som asi duševne dozrieť aby som prišiel na chuť S. B. Cohenovému humoru. Plakal som od smiechu v kine, plakal som od smiechu aj doma a stavím sa že budem plakať od smiechu aj pri ďalších zhliadnutiach. ()

C0r0ner

Ali G byl skvělý. Borat geniální, Bruno ubohoučký a Diktátor je parádní. Arabská parodie je momentálně velmi populární a Cohen je samozřejmě tím, kdo něčeho takového dokáže beze zbytku využít. Fórů tam byly spousty, ale jako nejlepší bych vyzdvihl visení na laně a vyhazování věcí z kapes. To byla klasická britská paradoxní chvíle. 90% ()

Cheeter

Je tu pár skvělých momentů, které jsem si užil, ale taky spoustu nánosu všeho možnýho. Je ale pravda, že na scénu z vrtulníku asi nezapomenu. Ta je prostě skvělá. ()

Hrůša7

Sacha BAron Cohen opět nezklamal a dokázal mě znovu rozesmát. Jak už jsme u něj zvyklí, podal skvělý a humorný výkon, který zvedal diváky ze sedadel. Nicméně humoru bylo možná až moc nebo ho spíše nebylo zrovna mnoho kvalitního, aby se dalo říci, že film byl zábavný a skvělý od samého začátku až do konce. Film jako komedii hodnotím rozhodně kladně, ale co se týče příběhu a klasického "Amerického" happyendu" to už byla vskutku odbytá práce, která ve mě vzbudila spíše zklamání z velkého očekávání. ()

Andre3000

Já zase tak nadšený nejsem. ten humor mi přijde hodně podobný jako v Brunovi i Boratovi. Už se zde naráží na citlivější témata, ale stále jsou tu určité zajeté koleje. Každopádně i když ne celek, tak určité části filmu byly dobré. ()

campix

Je vidět, že Sachovi Baronovi Cohenovi daleko více svědí zhostit se rolí svých vymyšlených charakterů nežli hrát ve filmu někoho jiného. A i když ho naprosto za jeho předešlá díla dá se říci téměř nenávidím, tak Diktátor mě zaujal už od prvních trailerů a dokonce jsem se na něj vypravil do kina a rozhodně nemůžu litovat. Bavil jsem se od začátku a do konce a vem to čert, že tam byl sem a tam opravdu blbý a nechutný vtip, protože se to vyvážilo vždy nějakým naprosto skvělým. Zatím asi komedie roku, ke které přispělo i sem a tam zpestření cameem nějaké známé osobnosti. ()

Wormboy

Tak toto S.B.C. vyslo. Nevkus je servirovany celkom vkusne, film ma spad bez zbytocne hluchych miest a niektore vtipy su skutocne skvele. Po zaverecnych titulkach som zostal az sam prekvapeny, ako ma Diktator vynikajuco pobavil. ()

Martrix

Borata jsem neviděl a ani se na to nechystám. I proto jsem ušetřen srovnávání, kterému se evidentně "Boratáři" nedokáží vyhnout. Do kina mě nalákal velevtipný trailer a samozřejmě hlad po nekorektním humoru, který se z kin vytratil. A když jde navíc o humor, který se trefuje jak do USA, tak do terorismu a despotismu... . Sacha Baron Cohen perlí a i když najdeme v Diktátorovi pár hluchých míst a min. jedno mizerné(proslov), zaručeně vám půjde huba od ucha k uchu a budete nevěřícně kroutit hlavou. I sebedebilnější fórek jsem od čahouna s úžasným přízvukem schopen pobrat, díky jeho nadšení a hlavně odvaze chytit býka za rohy/kule. Kurňa lidi, my se málo smějeme a tak jsme furt načučení. Tenhle film vás možná nakopne a až budete známým vykládat o scéně, kde je přes celou obrazovku Cohenův(nebo jeho osobního exhibidéra) penis, doceníte jeho léčebné účinky(ne toho penisu, myslím toho filmu). Přestože je Diktátor pitominka, svůj účel zaručeně splní. PS: toto hodnocení se v žádném případě netýká verze s českým dabingem. Nářky nad českými verzemi jsou slyšet často, ale tady je výsledek přímo otřesný. Jestliže má být Diktátor komedie s nekorektním humorem, není možné, aby ji distributor zcenzuroval tak, jako se v tomto případě stalo. Jiný hlas a přízvuk, to se nedá nic dělat, jenže tady jde i o záměrně změněný obsah(snad má distributor pocit, že umí být vtipnější). Navíc se tato cenzura netýká pouze textu, ale dokonce i obrazu. Minimálně jedna scéna byla dost neobratně vystřižena. Pokud umíte aspoň trochu číst, zvolte raději originální verzi s titulky. Ten rozdíl za to opravdu stojí. Odpad!, v tomto případě patří všem, kteří se na zprznění české verze podíleli. ()

necisty

Musím podotknout, že tohle je mnohem přijatelnější humor než v předešlých případech. Sice je zde děj zase suchý, ale tentokrát mě ty jeho kreace aspoň tolik nešokovali. Herec je to dobrý, ale mohl by své schopnosti předvádět jinak:). ()

Šimpy

Podle mě ais nejlepší Cohenův snímek a to především díky humoru, který je sice místy nechutný, fekální či trapný, ale pokaždé naprosto originální!!! A originalitu aby člověk v současnejch komediích pohledal....díky Sacho! ()

zette

Borat se mi nijak nelibil a zhlednuti Diktatora jsem dlouho odkladal. Udelal jsem ovsem chybu, vyborna zabava a zaverecny proslov po roztrhani ustavy je genialni a neskutecne trefny. Samozrejme, ze i zde se najde nekolik trapnosti, presto se jedna o velmi dobrou komedii. ()

Juto

Poburujúce, výstredné a cez palubu, Diktátor uspokojí Cohenovu armádu fanúšikov. Nikdy to však nepôsobilo tak zábavne, alebo sviežo ako „Borat“ a „Bruno“. 6/10 ()