iXtr3m3

Slušný počin. Síce to balancuje medzi komédiou a športovou snímkou viac, ako by bolo vhodné a malo sa to vybrať viac len jedným akýmkoľvek smerom, ale Kevin James je sympaťák, jeho tréner v podobe Basa Ruttena pobavil a celkovo to bol fakt veľmi pozerateľné športovo-komediálne béčko. Mimochodom, čo dokázal so svojou fyzičkou Kevin v tomto filme uhrať, to sa len tak nevidí, finálny zápas bol doslova peckový a človek by mu to v skutočnosti aj uveril. ()

Castorr

Tohle mĕ bavilo, je to pohodový filmek. Je tam strašně moc klišé bohůžel. Ale i tak se jedná o nadprůměrnou komedii o zápasech MMA. Pro mě lepší 3* :-) ()

Hanys_

Coracimu to s Jamesem v Zookepeerovi ještě celkem vyšlo, ale tahle variace na Warriora už byla prostě trošku mimo. James je ale frajer, jak se na tuhle roli ve svých letech dokázal připravit. Takže i proto zamrzí, že ten scénář prostě nebyl zábavnější, protože bojové scény byly překvapivě výborné. 4.5/10 ()

dopita

Klasická americká oddechovka, přihlouplá, neškodná, občas vtipná, trapná jen občas - zkrátka lehce koukatelná. Jeden z těch filmů na ukrácení dlouhé chvíle. Kevin James je fajn, stejně tak Salma. ()

Sufferer

Štyri, ja si proste nepomôžem. S každým písmenkom, o ktoré zavadíte pri zbežnom preletení viet k tomuto filmu, naprosto súhlasím. No dobre, nie so všetkými, ale s tým, že je ťažko rámcovitý, strašne, ale strašne predvídateľný, že scenár postavy zvlášť neskúma a vykresľuje ich základnými ťahmi a vŕši klišé na klišé alebo že sa možno až príliš koncentruje na americké publikum, sa plne stotožňujem. Ale čo narobím, keď minúty cupitali čo najrýchlejšie k cieľu, miestami som sa schuti zaškeril a na konci sa moje srdiečko akosi rozbúchalo. Konfrontáciu so snímkou Warrior neberiem, neprežil by totiž ani jedno kolo. Som na konci, a áno, za prvou vetou a hodnotením si stále stojím. ()

J*A*M*A*L

Už několikrát jsem říkal, že mám opravdu hodně rád tyto béčkové komedie a se sportovní tématikou jak by smet... a zvlášť s tou boxerskou. Co vlastně ještě k této komedii dodat? Nenapadají mě správná slova, jak bych měl můj zážitek z filmu popsat , a tak jen řeknu, že jsem byl vcelku spokojen..... Což jsem však z těchto komedií skoro pokaždé. ()

vander19

Celkom pohodičková záležitosť na víkendový deň, ktorou človek nič nepokazí. Kevin James je v normále, Salma Hayek v pohode a potešila ma prítomnosť Basa Ruttena. Tento Holanďan je skúseným bývalým zápasníkom a filmu dá trošku šmrnc, aby to bolo aspoň na kúsok reálne. Trochu by som to prirovnal ku Warriorovy. Je to taký trápne romanticko-komediálny Warrior. Ale proste cez priemer sa to nedostane. Oceňujem, že chlap ako Kevin James, žiadny svalovec sa v pohode natiahol do obtiahly teplákov a odhalil svoju, no mužnú určite nie, ale zato objemnú hruď a pupek...:-D ()

Stanley619

Docela průměrná oddychovka na jedno shlédnutí. Teda když pominu, že tak trochu vykrádá Warriora. Kevin James na sobě hodně máknul a šlo to dost vidět. A navíc "Boom" od mojí oblíbené skupiny P.O.D. hrozně potěšila, takže další malé, ale významné plus. 62% ()

Wardan

Co čekat od dementní komedie, která si dělá srandu z Warriora. Sem tam klišé, sem tam trapnost a sem tam docela bezva fór. V hlavní roli je sympatický a neokoukaný Kevin James a MMA mám rád. Takže celkem ok film, ale určitě je tuny lepších. A teď mě omluvte, jdu se kouknout na Warriora. ()

Matli

Hodně dobrej filmeček, hlavně dobrej tím jak je originální. Nejde ani o to chlámat se pod stolem, vtipných scén je tam tak průměrně, ale hlavní pointu filmu umístit do arény zápasníků a ještě té nejprestižnější soutěže, to chce odvahu. Klobouk dolu za herecko-bojový výkon lehce druhořadého herce jako je Kevin James, hlavně ve final fightu. A výtka na závěr, občas zbytečná omáčka. ()

Rathalos

Kevin James je moj oblubeny herec a v tejto sportovej komedii bol super,k tomu vsetkemu este sexica Salma Hayek,mne sa to pacilo...:-) ()