Zásah

(festivalový název)

Ishmael (Iko Uwais) jakožto mladík trpící úplnou amnésií s masivním poraněním na hlavě. Nepamatuje si absolutně nic, natož svojí identitu. Po ošetření od dokorky Ailin (Chelsea Islan)  vypukne spád událostí a Ish bude muset čelit minulosti, resp. lidem, kteří s ním zřejmě mají nevyřízené účty. A následuje násilí... (Ouwen)

Diskuze

Bellamy

tak nevim co tu děláš. mám taky jít do diskuze walking dead a vypsat každej scénáristickej shit, co vymýšlej? taky by se ti to asi nelíbilo ;)

na příspěvěk reagoval Yoshitsune

Bellamy

ptám se ještě jednou a naposled, budeš diskutovat o filmu, líbil se ti trailer, nebo budeš ukazovat prstíkem a brečet jak trollí?

na příspěvěk reagoval Bellamy

Bellamy (hodnocení, recenze)

Ouwen

Tobě jsem nenadával a Yoshitsune je něco jako Verbal trollí v každé diskuzi tak je trollim taky pač ban nikdy nedostanou :)

na příspěvěk reagoval Ouwen

Bellamy

Ještě jednou, přišel si sem prudit nebo diskutovat o filmu? Nadáváš druhým a když si na tebe otevře hubu někdo jinej, je to špatně. Pokrytec vypatlanej.

na příspěvěk reagoval Bellamy

Yoshitsune

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

Bellamy

tě jebu na cyp pyčo, moc naozaj neser gadžo, nebo tě plesknu za ucho a teď už dej pokoj more, jdu hrát gtááááááčko

sniper18

sniper18 (hodnocení, recenze)

Myslel som, že Uwais bude točiť perfektné filmy len s Evansom, ale toto podľa traileru tiež vyzerá vynikajúco. Dobre vedieť, že aspoň niekde stále držia česť akčnému žánru.

na příspěvěk reagoval Yoshitsune