Gangster Squad – Lovci mafie

• USA Gangster Squad (více)
USA, 2013, 113 min

Scénář:

Will Beall

Kamera:

Dion Beebe

Josh Brolin, Sean Penn, Ryan Gosling, Emma Stone, Giovanni Ribisi, Nick Nolte, Anthony Mackie, Mireille Enos, Michael Peña, Robert Patrick, Jon Polito (více)

Mafián Mickey Cohen platil v polovině 20. století za nejmocnějšího a také nejbrutálnějšího bosse na západním pobřeží Spojených států. Učil se od Al Capona a v Los Angeles kontroloval kšefty s drogami, prostituci i odbory. Město se tak ocitá pod jeho nadvládou. Má pod palcem skoro všechny, včetně policie a soudů. Jedinou výjimku tvoří policejní náčelník, který pověří seržanty O'Maru a Wooterse sestavením speciálního týmu pěti nebo šesti mužů, kteří se pokusí zničit Cohenovo impérium, aniž by měli oficiálně něco společného s policií. (TV Nova)

Fazca

Bohužel jen slabé tři hvězdy. Námět filmu pěkný, jednoduchý příběh, pěkné scény, ale dojem z celkového filmu slabý. Nechápu postavu Ryana Goslinga. Podle mě v tom filmu nemusel hrát. Jsem celou dobu o něm nevěděl. ()

Terrific

Tenhle film nejsou Neuplatní, ani L.A. přísně tajné.. Nějak mně tam ten Penn neseděl, jinak co se týká obsazení, tak sem byl vcelku spokojen, pokud jde o film, tam už méně, moc to nemělo hlavu ani patu, děj byl zmatený. Film má pár slušných přestřelek, ale většinou tam jsou nudné dialogy.Prostě mně tam chyběla ta hloubka. Většinu filmu stejně táhne Brolin a Gosling tu není moc výraznej.Na jedno zkouknutí to takovej horor není.. ()

Bojinda

Klišé, všechno předem jasné, místy až na hraně nechtěné sebeparodie, třeba umírací scéna mi připomněla Miloše Kopeckého v Limonádovém Joe :) Jinak povedené, kostýmy super, pěkná baba a padouch správně padouchovitý. ()

kyptatomas

Musím uznat, že jsem čekal více. Nebýt pár triku, nedalo se vlastně nač dívat. Musím , ale vyzdvihnout Seana Penna , který to zahrál bravurně. Jinak slabý SLABÝ PRŮMĚR .. proto 3 hvězdy . ()

billcarson

Slaboduché s hvězdným obsazením, Penn vypadá jak po plastice čínského veterináře, Gosling je sladký jak hovno z nutryje. Co na tom, že to má hrozný scénář a katastrofální režii, když na Vás vyšpulí rty nehrající Emma Stone, tak je Vám to v podstatě úplně jedno. ()

josezuna

Na tému gangstrov existuje v hollywoode mnoho lepších filmov. Lovci gangstrov sa chcú na niečo hrať, no nedarí sa. Povrchné, sladké, happyend. Herecké obsadenie na úrovni, no režisér to odflákol a tak si v kine pozriete zopár pekne natočených akčných scén, kde sa kladným hrdinom guľky vyhýbajú, no chýba uveriteľnosť. Škoda tej premárnenej príležitosti. ()

Lu Tze

Další film kdy trailer navnadí a film samotný moc nenadchne. Tváří se drsně ale s gangsterama se jedná v rukavičkách, jako kdyby nevěděli že dobrý gangster je mrtvý gangster a ti živí se jednou vrátí s větším kvérem. Charaktery v podstatě klasicky černobílé, hlavní záporák více než trapný. Také mne zklamala neprofesionalita hlavních postav. Ač veteráni z války do všeho nabíhali po hlavě s pistolkama a Thompsony nechávali hlavně padouchům. Závěrečná přestřelka pak působila dojmem "už aby to bylo za námi" - všichni vědí jak to dopadne a jen bolestně se čeká až to rejža odpíská. Nuda nuda šeď šeď, čekal jsem trochu víc akcí alá Road to Perdition (Cesta do zatracení). ()

Toro8

Mám rád tieto retro filmy, pre mňa jednoznačná záležitosť. Herecky zmáknuté dobre, so štipkou humoru, síce tej akcie mohlo byť viac ale ok je to v prvom rade krimi. ()

Recoba

slaboduchá sračka. A tá holka, no ja neviem, kde to speje ... na zábave v dolnom srní bi určite našli minimálne zo 5 lepších ()

dogzila

A prečo nie!!! Bez hĺbky, bez umenia, umelohmotné, ale kuva zábavné a plné násilia. Tento film ma chytil na začiatku za vajca a nepustil až do posledných snímkov :))) Nick Nolte síce už nevie ani hovoriť, ale plejáda AAA hercov si odviedla svoju robotu na jednotku. Potešilo by ma však keby tú tanierovitoočnatú Emmu Stone prestali vo filmoch prezentovať ako neodolatelnú sexicu, lebo to je dosť humorné. ()

adam7

Nechápem nízke hodnotenia a komentáre. Film bol síce trochu veľké klišé (-1*) ale vďaka hercom je to podarené klišé. Chýbala mi trocha silnejšia empatia s hlavnými postavami, ako tomu bolo aj pri Lawless. SPOILER : najlepšia scéna: Jerry po zabití toho chlapca. ()

kuce

Ako by bolo málo " vyplastikovaných" hercov v roli tvrdých mužov. Partií skvelých policajtov a odvážnych mužov. Tu sa mi pomiešalo zopár žánrov, a nevedel som si vybrať. Spomalené zábery padajucich nábojníc, explózie áut a silné reči. Josh Brolin bol pre mňa lákadlom, no zjavne si budem musieť počkať na ďalšiu snímku. ()

Lazy87

Gangsterské filmy jsou fajn, mám je rád, nevím proč, asi ukazují lidi takové, jací teď už nejsou a možná vlastně ani nebyli. Ale tady to mě moc nebavilo. Chyběla mi tam ta elegance, kterou u těchto filmů očekávám. ()

Googooplexer

4 retro hviezdy ale mám výhrady: 1. k Emme Stone, ktorá tu bola celkom zbytočná, pokojne to za ňu mohla hrať Veronika Žilková. 2. k strate retrohumoru ku koncu filmu 3. a hlavne k neuveriteľne homosexuálnemu prejavu Ryana Goslinga.... Senn Pean bol výborný, ale niekedy to s tým svojim talentom až preháňal (poručík Worf, hehehe). ()

ProchySBK

To jsem si pošmák. Děkuju za scénu, kdy se hned první akce nepovedla! Děkuju za výběr herců, děj a za pěkný barvy a kameru. Gosling nasadil v Drive vysokou laťku, takže jsem tady z něj trochu rozpačitej a tý jeho únavy už je i na mě dost, ale nestěžuju si! :). Ale jsem trochu neobjektivní, tohle období ameriky mam rád, tuze rád... ()

rh1

Nieco ako europivo a hamburger s hranolkami...Vyzera to dobre,uhasi smad,zazene hlad,ale nepochutnate si... ()

peppita

Cele zle, nebyť Ryana Goslinga a Seana Penna,tak si tento film nezaslúži ani jednu hviezdu.Prvoplánový, ľahko predvidateľný dej bez akcie. Nechapem, ako mohli nahovoriť hercov, aby hrali vo filme s takým zlým scenárom.Zbytočne stratených 113 minút mojho života. ()

hovadko.bozi

Vypadalo to slibně, ale po chvíli to byla nuda, nuda a nuda. Ryan Gosling kuňká jako Vítek Bártů, Brolin něco pindá o odznacích, kdykoli se rvou, tak člověk počítá, kolik ještě zbývá do konce, a nebýt promenující se Emmy a jako vždy skvělýho Giovanniho, tak usnu mnohem dřív. Hrát Mafii bylo mnohem zábavnější, než se na ni dívat... ()

Justice League? Možná za deset let!

Justice League? Možná za deset let!

14.02.2013

Starý scénář se opakuje. Pokusů o zfilmování týmovky Justice League of America (Superman, Batman, Green Lantern, Wonder Woman a spol.) už tu bylo několik, třeba digitálně animovaný film v režii… (více)

Sean Penn jako „agent s povolením zabíjet“?

Sean Penn jako „agent s povolením zabíjet“?

30.01.2013

A bude na to dohlížet Pierre Morel, který se v 96 hodinách postaral o definitivní vstup Liama Neesona do síně slávy největších bad-ass borců? Vypadá to, že Penn potřebuje vydělat na nájem, protože si… (více)

I duchům se líbí Emma Stone

I duchům se líbí Emma Stone

21.01.2013

Guillermo del Toro pilně pracuje na postprodukci své novinky Pacific Rim (to víte, do filmu o souboji obrovských robotů s obrovskými monstry je potřeba dodělat „pár“ triků), ale už se pozvolna… (více)

Spy Hunter našel režiséra, ztratil Rocka

Spy Hunter našel režiséra, ztratil Rocka