Žít v Zemi Barbie znamená být dokonalou bytostí na dokonalém místě. Pokud tedy nemáte úplnou existenciální krizi. Nebo jste Ken. (Vertical Entertainment)

Holly_Molly

Jakoby se tvůrci nemohli rozhodnout zda chtějí natočit film se silnym poselstvím, nebo bláznivou komedii. Ve výsledku v obou případech došli tak do půl cesty a stvořili chaotickej mish-mash, kterej nedělá dobře ani jedno a finální pointou vomrdá sám sebe do prdele.. divák se u toho sice párkrát uchechtne a může se kochat nad tim, jak barevný a ujetý to je, ale stejně na konec zbude jen pachuť nad tim, o kolik lepší ten film mohl být.. ()

merten78

Měla to být tzv zábava i poučení.Zábava ale skončí nejpozději po návratu do Barbielandu a zbývá jen in your face podávané poučení, které je ale ve výsledku plastikovější než celej Mattel.I ten 90’s klip od Aquy byl trefnější a netrval dvě hodiny. 4.9/10 ()

Slavic.guy

Já jsem to asi nepochopil nebo nejsem absolutně cílovka ale to byla taková nuda, že jsem si šel několikrát hrát s plastikovým talířkem co mi zbyl z letního grilování. ()

stret

Film otvoril hutnú tému ontologickej núdze, ale tvorcovia zbla netušili, čo chcú v konečnom dôsledku divákovi odovzdať. S istotou sa dá povedať, že deti odchádzali z kina sklamané. Tých je mi rozhodne ľúto. ()

Ondak

Na film jsme se původně ani nechtěl dívat, protože jsem tak nějak čekal, že je spíše mířený na děti. Ale jedná se o pravý opak a pro děti to vlastně ani není. Shrnutí děje ve zkratce je film o rovnoprávnosti pohlaví. Docela povedená návštěva skutečného světa, kde jsem si to užil a opravdu to byla zábava. V Barbie landu už  to tak dobré nebylo, protože hlavní myšlenka se zvrhla a přišlo mi, že ani není jak to ukončit. Řekl bych, že v ději byli úplně zbyteční tvůrci od Mattela. Nakonec mi nevadili ani všudypřítomné písničky, které doprovázejí celý film. Film utekl rychle a užil jsem si ho, ale jak už jsem zmiňoval, tak pro děti není. ()

nitrak

Ani nevím, kolika hvězdami to ohodnotit. Margot Robbie miluju, Ryana Goslinga mám taky rád, ale na Kena se už nehodil, protože je na roli prostě starej. Vtipný momenty tam jsou, ale zápletka celkem slabá. Celkově asi lepší než Oppenheimer (který vycházel ve stejný čas, proto to srovnání), ale celkově spíš slabší průměr. Je to jeden z těch filmů, kde trailer je lepší než film. ()

Pythonator

Docela jsem se na to těšil, když všude psali, jak je to chytré a vůbec ne bárbinovsky blbé. Uvítal bych třeba ujetou parodii na Barbie, ale tohle byla bohužel jen nezáživná Barbie sračka. ()

flyer.nick

Tak moc se to snažilo vzdělávat ve smyslu matri-patri-archátu až to zapomnělo být vtipné. Ztvárnění Barbielandu je samozřejmě naprosto boží a občas některé narážky na absurditu Barbie taky. Ale to tlačení na pilu co se týče nerovnoprávnosti háže celý film do koše, protože to zastiňuje úplně všechno ostatní co by třeba i mohlo být fajn. Herecké obsazení je taky super, jen mi přišlo, že herci nějak nemají co hrát, přišlo mi to celé prkenné a jako by je to ani nebavilo. ()

tulen

Kdyby tam bylo víc černého nebo nekorektního humoru a míň moralizujících keců, bylo by to za plný počet. Protože to ale spadlo do explicitních slovních poučování a klišé, tak jen za 3* s odřenýma ušima ()

Woitisek

No jak to vlastně popsat? Barbie je ve finále dle mého něčím dost zvláštním. Má své dobré, ale i špatné momenty. V podstatě tu dostáváme snímek, který je ve značce Barbie pouze obalen a snaží se prosadit problematiku nadřazenosti jednoho pohlaví a ženských problémů. A nakonec by to ani nebylo vůbec nic zlého, nebýt to tak chaoticky poskládané a prokládané částmi, kdy se tohle větší poselství jak kdyby vytrácí a působí to až moc směšně, což jestli bylo cílem, tak absolutně nevítaně. Zkrátka přes všechen "hype" nám byl nadělen zvladatelný film o ženských trablech zabalen ve značce Barbie, tedy dar z nebe pro komerční využití popových zpěvaček. ()

Orion12

Každý asi čekal že to bude trochu feministické, což bylo některé částí více jiné méně. Každopádně mě nezaujal moc ani příběh a nejaktraktivnější částí na filmu byla Margot robbi doslova :) A herecké obsazení s Kennem a panem mattelem, potěšili herci z sex education. Jinak příběhově žádný zázrak a celkově rozuzlení a jak tam cpali feminismus a další shitky tomu nepomohli svět Barbie neměl absoultně žádné pravidla. Jednorázovka, víckrát asi neuvidím. 4/10 ()

Colomba666 odpad!

🚮Takovou slaboduchou pičovinu jsem tedy opravdu nečekala, ale budiž. Plochá feministická propaganda, která, kdyby neobsadila do hlavní role Margot Robbie, tak by se nehnula z šedých čísel. Ale pokud jste obézní, nehezká, naprosto tuctová ohava, tak se Vám tento ubohý škvár bude zamlouvat, neboť když má i Barbie deprese, tak je můžete mít taky, bachyně! Juchů! ()

CheeseFigure

Feministická propaganda o tom, že byť ženou je ťažké a muži sú zlí? Ta nech. Bavilo ma to. Na Margot Robbie sa vždy rád pozriem. Ale ona nie je jediný dôvod, prečo hodnotím ako hodnotím. Vtipy rozosmievali. Ryan Gosling ako Ken prekvapil. Akože nečakal som, že bude zlý, alebo niečo také, ale nečakal som, že si ho až tak užijem. Je to propaganda? Bohvie. Kto chce, ten to tam vidí. Ja v tom vidím zábavnú blbinu so sympatickými hercami. ()

Phillippus odpad!

Absolutne nerozumiem hypu okolo tohto filmu. Tak nudny, utahany a prazdny film som dlho nevidel. Ako je mozne, ze niekto toto povazuje ta dolezity film? Rutinna naivna zapletka, nulove posolstvo, antihumor (ano, antihmota voci humoru). Tento film nema nic. NIC! Prosim, nehadzte ma do jedneho vreca s incel hlupakmi, ktori tu pisu o zidojasterskom sprisahani. Tento film pre feministicke hnutie neurobil nic, iba ho aktivne zabija a zhadzuje. Gerwing by nemala rezirovat nic viac, nez reklamu. Ale tu rozhoduju peniaze a tie tento vykal spolahlivo zarobil… ()

Kaskadér propadl, přesto má napsané pokračování

Kaskadér propadl, přesto má napsané pokračování