Držitel Ceny Akademie® Billy Bob Thornton a držitelka Zlatého glóbu Eva Longoria vévodí hvězdnému obsazení napínavé, ale zároveň dojemné komedie o grázlech, kteří se konečně rozhodli udělat správnou věc. Když okouzlující Celeste (Longoria) pošle k vodě svého tyranského manžela (Thornton), ten na oplátku unese jejího milovaného syna Roba (Thomas Brodie Sangster). Celeste tuší, čeho je její psychopatický manžel schopný, proto se obrací se žádostí o pomoc na ty nejpovolanější v celé Alabamě: nechvalně proslulé trio bratrů Oodieových. (Bontonfilm)

Lacike

Dalsi novodoby pokus o novu Tarantinovku/Ritchieovku v ktorom je kopa roznych viac ci menej infantilnych exotov, kopa nadavok, nejaka ta brutalna akcia a zopar znamych polozabudnutych ksichtov. Dopadlo to sice lepsie ako nedavne gangsterky Catch .44, Setup alebo Guns, Girls and Gambling vdaka dravej rezii a celkovo kvalitnej technickej stranke. Ale scenar a vsetky tie pseudodrsne dialogy su na hovno.V tomto smere mi to pripomina skvele natoceny, prekombinovany a zaroven neskutocne debilny Carnahanov Smokin' Aces. 4/10. ()

bourec

Nuda to ani neni,ale ten film se vám pod kůži nedostane ani náhodou.Jsou tam docela silný momenty,ale je jich málo.Navíc vlastně neni s kym se ztotožnit,emocionálně naprosto na nule,B.B.Thornton tady dostal hodně málo prostoru,navíc posíla pořád větší a věší kreatury,ale taky pěkný hovada.Průměrná pitomina,kterou skouknete v klidu,ale vyšumí to do ztracena.50%. ()

ywo666

Taká akčná buraniáda. B.B. Thornton je v pohode, Longoria je neskutočne sexi. Občasto má dobré akčné scény. Hlavné trio strieda sympatickosť s otravnosťou (to bohužial častejšie). Čo ďalej. Občas je to vtipné (50% vtipov prezradená v trailery). Tiež sa mi páčil nápad s neštandardnými komadami nepriateľov (Indiáni, sexi kočky). Ale ako celok slabota. Tak 50%. Hodím mincou. Smola (za 2*) ale je to presne medzi dvoma a troma hviezdami. ()

misterz

Trojica južanských buranov to vo filme poriadne roztočí, hlavne so zbraňami rôzneho druhu. Snímok je akčne a technicky zvládnutý celkom dobre (na béčko až moc dobre), dokonca pár scénok zaváňa nadpriemernou zábavou a humorom, pričom to pekne a svižne odsýpa. Len škoda, že záporáci (až na tie vraždiace sexy dámy) boli slabo využití a pomerne nevýrazní. V rámci nenáročnej akčnej zábavy však film nikoho neurazí, tak smelo do toho. 65/100 ()

Jara.Cimrman.jr

Jsem velkým příznivcem toho, aby se paraziti společnosti vraždili mezi sebou a netahali do toho slušné lidi. A když se tak děje pod dohledem šerifa, tak k tomu už nemám vůbec žádné výhrady. Za normálních okolností bych se samozřejmě bratrům Oodiovým vyhnul obloukem o několik států, ale na filmovém plátně se jejich společnosti rozhodně nebráním. Mé sympatie patří zejména neprůstřelnému a neprobodnutelnému Lincolnovi, ale komanda prostitutek, pirátů i indiánů měly rozhodně něco do sebe. Když už mám zkrátka dostat slušnou porci násilí, tak tímto způsobem se mi to jeví naprosto v pořádku. ()

• Natáčení probíhalo v Louisianě. (lost815)