Zátah 2

• Indonésie Serbuan Maut 2 (více)

Diskuze

TheDarKnig

TheDarKnig (hodnocení, recenze)

Yoshitsune

eh, to bych nepřeháněl, akčňák roku byla jednička, a podle reakcí na tohle, kde píšou o Temném rytíři akčních filmů apod. musí být tohle desetiletí. Trojka v tom případě už nemá lézt kam výš, protože Temný rytíř je (z mého pohledu) dosažení dokonalosti

TheDarKnig

TheDarKnig (hodnocení, recenze)

no říkat, že je to akční film roku se sice může zdát trochu předčasné.. pak zase, stačí se podívat na dosavadní reakce, které film adorují přímo šíleně moc + porovnat si to s tím, jak se nakonec adorace při minulém díle ukázaly pravdivé či nikoliv (ukázaly) a myslím si, že to klidně nemusí být film roku, ale desetiletí. Protože už jednička k tomu má velice blízko

na příspěvěk reagoval ywo666

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

A propo kdo si projede diskuzi pár stran dozadu může zjistit, že jsem nepsal nic o tom, že bych nebyl na ten film zvědavej nebo se netěšil. Jenom jsem nepsal, že bych neřval nic o akčním nářezu roku a taky se mi ta délka 147 minut zdá přehnaná. To bylo celý. Ale hysterik yoshitsune se do mě musel hned pustit, jenom proto, že jsem nenapsal, že to bude nejlepší akční film všech dob. Tak mu teď oplácím jenom stejnou mincí. Nenechám si nasrat na hlavu od hysterickýho kokota jakoon neschopnýho normální diskuze. Už si tu jednou ta ublížená chudinka zafixovala, že mu tu každej ubližuje a nikdo ho nemá rád a nechal se smazat. Ať se nechá smazat teda znova mě tu chybět nebude. Takže pravdu mám samozřejmě já a za šaška je tu on. Ať si každej udělá obrázek sám. No a tím bych to ukončil. Dál už se v tom nehodlám rejpat, ale diskuzi neopustím. Já se na to třeba taky podívám a netvrdím, že by to nemusel bejt nářez. Počkám a uvidím, ale neodejdu odsud jenom proto, že se tu jedno děcko chová jak kdybych mu bral hračky nebo co. Ten dialog z jeho strany to je na úrovni školky fakt že jo. Konec Off topic už nereaguju. Konec Finito. End.

na příspěvěk reagoval Free_player

Yoshitsune

Já nemůžu za to, že ty sis vysnil, že to bude nejlepší akční film všech dob. A kdokoliv vysloví pochybnosti hned to od tebe schytá, že je rasista a měl by opustit diskuzi. To s těmi lacinými ťamany byla jenom narážka když tu může nějakej zmrd psát o vyschlých legendách to zase sere mě. Až dokáže to co ty vyschlý legendy tak ať machruje. Tohle byla ode mě jenom taková provokačka a kdo mě zná tak ví kdy něco myslím vážně a kdy si dělám srandu. Jenom jsem byl zvědavej která potrefená husa na to zakejhá .-D

na příspěvěk reagoval Rohata krysa, Yoshitsune

ywo666

mně tihle lidi kteří prostě  příjdou a napíšou že "ťamani sou laciný" a že točí laciné filmy a že sou tragický , to jako mně dokáže fakt naštvat , to je přece logické reakce že mně to nenechá chladným

Yoshitsune

Na hádku je vždy treba dvoch. Ale je ti medzi vami. Bol by som radšej keby to ukončíte. Ak nie, je to vaša vec. Už sa nejdem miešať. A len tak bokom. Každý raz za čas vleze tam kde to smrdí. Otázka je koľko sa v tom bude rochniť.

ywo666

já bych taky mohl  nadávat , na jeho oblíbené herce a filmy , ale nedělám to , protože Arnolda a spol mám rád , a i kdybych neměl tak přece nepolezu někam kde to ...to prostě smrdí , to je přece logické

na příspěvěk reagoval ywo666

Wacoslav1

Yoshitsune je pravý Aziat, takže jemu serieš rovno do búdy. Keby tu niekto nadáva na bielych, tiež to asi schytá. Tým sa nechcem zastávať ani jedného, lebo už by ste sa mohli na to vysrať. Toto by nemal byť film, ktorý bude otáčať ľudí proti sebe. Stačí, čo sa deje na Lutzovskom Herkulovi.

Wacoslav1

tak já nemusím mít styl , nemusím mít taky všechno na co taky že ? tak je fakt že sniper18 sem snad nikdy neviděl nadávat , urážet a nebo někoho neposlat do hajzlu , ale já nejsem on takže tě klidně pošlu do piči ať se ti líbí nebo ne , takovýhle kriplové jako seš ty , ty se mi vloženě hnusí a jediný kdo je tady tak k smíchu seš ty , a založ na to klidně diskuzi určitě sklidíš dobrý ohlas

Yoshitsune

Já se neposeru, ale ty nemáš styl. Jinak by si furt na kokota mýho kalibru nereagoval. Koukni na snipera18 ten má taky rád Asii a určitě se mu nelíbilo co jsem napsal, ale tak si určitě řekl no ten Wacoslav1 je, ale idiot, ale nestojí mi za reakci. Má totiž glanc, ale co už pokračuj dál v tom hraní si na uřvanou a ukřivděnou píču. Začínáš mě bavit šašku.

na příspěvěk reagoval Yoshitsune, ywo666

Wacoslav1

jo vlastně moje chyba , takhle je to přece jasné , že si to myslel s nadsázkou teď už vidím , ale i tak rasistický prase Sbohem :)

Yoshitsune

Nadsázka ti nic neříká co? No bože on si někdo udělal prdel z tvý milovaný Azie. Aby ti nerupla cévka hysterko :-) Nepiš už tyhle uraženecký sračky. Nebaví mě na ně reagovat. Zbohem.

Wacoslav1

já ? spíš co ty píšeš za hovadiny , si to po sobě přečti "laciný ťamani kdesi v Indonésii nebo jiný podobný prdeli"...  tak jestli tohle neni náznak rasismu tak už nevim , ale ty si asi hodně nevidíš do huby co ?

Yoshitsune

Co to žvaníš? Ty se fakt nech vyšetřit a nebo víš co nech se zase smazat. Stejně ti tu nikdo nerozumí a nikdo tě nechápe. Entle a čus.

Yoshitsune

Já si polezu kam se mi zachce. Nevyhraňuji se pro určitý typ filmů. Koukám skoro na všechno a snažím se hodnotit po svém. Neopustím tuto diskuzi máš smůlu.

Wacoslav1

v pořádku máš na ty laciné asiaty názor , ale nepochopím proč sem lezeš a otravuješ tady svými řečmi , ale o tomhle jsme už bavili proč lézt někam kde to smrdí , ale u tebe člověk holt musí mít velkou trpělivost a pochopení

sniper18

sniper18 (hodnocení, recenze)

Síce som čakal, že recenzie budú pochvaľné, ale až toľko nadšenia ma veľmi príjemne prekvapilo. Tak som zvedavý, či to skutočne bude TOP akčný film posledných dvoch dekád a myslím si, že v rámci čistokrvného akčného žánru to ani nemusí byť až tak nepravdepodobné. A nechápem, ako sa to dá porovnávať s Expendables, čo je založené na úplne niečom inom a len tak mimochodom, väčšina hlavných hrdinov z filmov typu Berandal sa za jeden film nadrie viac, než takmer každý člen obsadenia Expendables za celú svoju kariéru.

gauron666

To je v pohode, lebo mláti 50 kilových aziatov. A čakať originalitu od filmu o bitkách je ako čakať dobré bitky v oskarových konverzačkách. A v priestore kde sa Evans pohybuje, to môže byť originálnejšie ako konkurencia.

gauron666

jako určitě bych se nebál toho , jak ta holka tam zabije pár členů Yakuzy a pak se hodí , souboj s hrdinou kterej ji určitě nějak brutálně zruší , ale jako v tomhle ohledu to ještě jde znám horší případy , kde postava všechny zbila a tvůrci si mysleli , jak je to bombový , ale nebylo takže tady je ještě v mezích slušnosti , však počkej uvidíš určitě nebudeš zklamaný

Remake akčního Raidu je v nejlepších rukou

Remake akčního Raidu je v nejlepších rukou