Zátah 2

• Indonésie Serbuan Maut 2 (více)

Diskuze

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

ee takže ta postava podobná Mad Dogovi , to neni Mad Dog ale jakýsi Prakoso (má to být nejzábavnější postava ve filmu ) režisér záměrně nechal fanoušky přitom že to je Mad Dog :))) , no Prakoso má hrdinům (takže Iko na to nebude sám , to je dobře) způsobit velké potíže , ty vole jinak články http://www.empireonline.com/features/the-raid-2-berandal-trailer-gareth-evans/p9 pro každou postavu zvlášť Ps : holka s kladivy a bejsbolista sou sourozenci

na příspěvěk reagoval TheDarKnig, Weyden

TheDarKnig

TheDarKnig (hodnocení, recenze)

Podle Adriana a jeho vyjádření na MZ jsou trailery v porovnání s celým filmem ještě slabé. Tak teď už se toho asi nedočkám opravdu :D

ywo666

no ještě to jde , když to srovnám s 47 ronin tam suvereně ojebali samuraje jejich čest , tradice a vůbec celý jejich život , oproti tomu Poslední samuraj je platinovej

na příspěvěk reagoval ywo666

Uživatel Yoshitsune smazal svůj příspěvek.

TheDarKnig

TheDarKnig (hodnocení, recenze)

Poslední samuraj je to nejlepší, co Západ o Východu vyprodukoval. Jasná pětihvězdičková záležitost, ať se na to podívám z jakéhokoliv pohledu

ywo666 (hodnocení, recenze)

Yoshitsune

No však píšem, presne to mi je u prdele. Akurát tie súboje mohli byť trochu lepšie. Ale to už je len čerešnička na torte.

na příspěvěk reagoval Yoshitsune

ywo666

jako já vim že samurajské souboje sou pro někoho nudné a nebo zvláštní , ale to co tam předváděli to bylo na pěst a určitě by mezi sebe nevzali bělocha , no spousta věcí tam nebyla vůbec pravda a docela se to rozcházelo

ywo666 (hodnocení, recenze)

Yoshitsune

Možno keby som Japonec pozerám sa na to inak. Ale ako slovanská krv mi to príde OK. Ja totiž na žiadne prznenie Ázie nehrám.

na příspěvěk reagoval Yoshitsune

Lateef

Lateef (hodnocení, recenze)

Jasný, že to v ČR nepůjde, kdo by na to šel?? 100 lidí z čsfd :-D nemám problém si to vychutnat na kompu, věřím v nejultimátnější nářez ever!

na příspěvěk reagoval Stanley619

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

do ČR  to určitě nepůjde , neznám vyloženě Asijský film který byl promítán v ČR  nepočítám Posledního Samuraje a podobné koniny , které z větší části o američanech a o tom jaký sou to chudáci a tak přijeli zabíjet Asiaty nebo indiány

Wacoslav1

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

germiny

Takových filmů je víc. Holt musíme se smířit s tím, že žijeme v ČR a nikdy tady asi nebudeme mít všechno co by jsme si přáli...

Wacoslav1

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

Hmm, tak v USA za pět dní. V Evropě to v některých zemích má bejt taky. Tak třeba to bude neskutečněj kinohit a distributor tu zmnění názor. Otázkou taky je kdy by to tu bylo, aby to nebylo třeba na podzim. Např v Německu to je až 10 října uff to by se mi tak chtělo čekat :-( Do tý do by bude určitě nějaká koukatelná verze ke stáhnutí.

na příspěvěk reagoval germiny

Deryll

Deryll (hodnocení, recenze)

při sledování traileru,fotek nebo čehokoliv k tomuhle filmu....si ho mačkám v ruce a šeptám sladké nesmysly:)

Remake akčního Raidu je v nejlepších rukou

Remake akčního Raidu je v nejlepších rukou