Zátah 2

• Indonésie Serbuan Maut 2 (více)

Diskuze

TheDarKnig

Takže jestli jsem to správně pochopil, tak je to akční řežba jako první Raid, akorát příběhově vyprávěn ve stylu Kmotra. Mně vlastně stačilo když jsem si přečetl "Sprawling crime epic with amazingly brutal hand to hand violence." a bylo jasno, že se na to můžu těšit.

Jinak, co má znamenat to "The frenzied crime thriller THE RAID 2 is THE DEPARTED gone gonzo? Google mi nenašel jakousi správnou definici, tak mě zajímá, zda-li to odtuď někdo neví?

na příspěvěk reagoval TheDarKnig

Wacoslav1

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

ywo666

No 47 roninů byla blbost i na mě, ale viděl jsem i horší, že Yoshitsune tenhle film nenávidí, ale plně chápu.

na příspěvěk reagoval ywo666

departed

Ještě k tomu, jak moc ukecané a příběhově hlubší to bude nebo nebude - z reakcí na Twitteru:

THE RAID 2 is a crime saga that perfectly mixes THE GODFATHER with martial arts

THE RAID 2: marital arts's GAME OF THRONES, or ONCE UPON A TIME IN INDONESIA

If The Raid was Assault on Precinct 13 Raid 2 is The Godfather. Sprawling crime epic with amazingly brutal hand to hand violence...

The frenzied crime thriller THE RAID 2 is THE DEPARTED gone gonzo

Posuď sám :)

na příspěvěk reagoval departed

TheDarKnig

no v té době ještě žádný Raid nebyl , když sem to viděl , přesto už sem viděl filmy které byli po akční stránce , co se týče soubojů/choreografie námrd , byli to i starší kousky

Yoshitsune

to je už věc názoru :) Na intenzivnost Raidu to nemělo, ale choreograficky a kamerově to podle mě bylo vedle Raidu to nejlepší, co jsem zatím viděl. Pravda, já toho ještě moc neviděl, ale to, že se mi to líbilo, tomu už nic nevezme.

Mads: já vím, ale jednička na mě nezapůsobila tolik jako dvojka, proto jsem použil ji

na příspěvěk reagoval Yoshitsune

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

no někdy je to dobrý když je záporák slušně vykreslen a diváka zajímá co je to za zmrda a proč ne a né chcípnout , a ano někdy to vadí když záporák kecá že je nový bůh a musí vymýtit lidstvo které je já nevim co , třeba hloupé a neváží si života

departed

Tak zase taky zřejmě nepotřebuji nějaké opravdu hluboké rozbory, ale.. třeba takový Ong-Bak 2, který nebyl Ong-Bak 2 (no prostě s tím slonem), to bys snad nechtěl (co se příběhu týče, co se akce týče, to byla hrozná pecka :)

na příspěvěk reagoval Yoshitsune, Madsbender

TheDarKnig

Já doufám, že jo. Čím více kecání, psychologického rozebírání postav apod. v akčním filmu, tím hůř. Nevím, jestli to takhle mám jediný, ale překáží mi to tam. A vzhledem k tomu, jak brilantně byla akce natočená v jedničce, tak o to víc ve dvojce žádný nadbytečný rozkecávání fakt nepotřebuju.

na příspěvěk reagoval TheDarKnig, TheDarKnig

ywo666

ywo666 (hodnocení, recenze)

TheDarKnig

Iba úžasná akcia mi asi bude stačiť. Ale očakávania sú také vysoké, že už asi chcem aj dobrý príbeh a solídne dialógy. Uvidíme, či športovci utiahnu aj dramatickejšie pozície. Lebo určite sa tam nemôžu 2 a pol hodiny iba rezať.

departed

já si právě myslím, že pokud to opravdu má být Temný rytíř akčních filmů, větší důraz na charaktery a psychiku postav + samozřejmě s tím související lepší příběh by tam být měl. Nebo všechny ty absolutní hodnocení dávaj kritici jenom za skvělou akci?

na příspěvěk reagoval ywo666, departed

departed

tak záporáci si vylili srdce možná tady Merantau trošku , ale tady o nějakém vylevání citů pochybuji , tady záporáci zabíjejí protože buď baví zabíjet a nebo to dělají za peníze a nebo obojí dvojí

Yoshitsune

o tom, proč by to bylo nesmyslné, jsme se už taky minule bavili :) A rejža možná nad tím uvažoval, ale jak říká Weyden, oznámeno, že to bude někdo jiný, je už pěknou řádku měsíců

na příspěvěk reagoval Yoshitsune

departed (hodnocení, recenze)

Po včerejším zhlédnutí jedničky se na pokračování dost těším. Ty bitky byly natočený fantasticky a hudba k tomu sedla parádně. Jen se docela "děsím" té stopáže, snad to bude u tohoto typu filmu ku prospěchu (více soubojů a akčních scén) a ne naopak (zbytečný scény navíc, většinou dialogový - záporák si musí vylít srdce apod.)

na příspěvěk reagoval Yoshitsune, TheDarKnig

Remake akčního Raidu je v nejlepších rukou