Zátah 2

• Indonésie Serbuan Maut 2 (více)

Diskuze

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

Tak pozor pozor! Mám zprávu od kámoše, že to někde schrastil, před tím než to stihli promazat. stáhnout se to prej dá, ale mažou to všude jak o život. Každopádně vypadá to na přijatelnou kvalitu (něco mezi camem a dvd ripem). Teď momentálně k tomu zkouší sehnat aspoň anglický titulky. Pokud se zadaří jdu do toho!

na příspěvěk reagoval jarkolar, Madsbender, Deryll

Yoshitsune

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

a já hned řeknu co je na jedniče tak skvělého , jak se hrdina/ové probíjejí barákem , tak kromě normální nájemníků (které hrdina/ové vyřídili jako nic ) tak naráželi na speciální obyvatele toho baráku , ať už je to pětičlenné vyhlazovací komando , nebo týpek se kterým se Iko ke konci porval na stole a samozřejmně Mad Dog , ultimátní bijec Evans to udělal jako ve hrách , několik mini bosů a nakonec finální boss

sniper18

sniper18 (hodnocení, recenze)

Pri akčnom filme mi príde takmer jedno, či sú to miestne, alebo anglické titulky, aj tak tie dialógy bývajú úplne jednoduché, takže tu určite nebudem čakať. Ale jasné, určite to treba tréning, tiež som mával dávnejšie trochu problém s anglickými titulkami pri tých náročnejších žánroch, ale už som si zvykol a človeku to len prospeje.

ywo666

Presne! Ja som sa začal učiť angličtinu návštevami anglických stránok a pozeraním filmov, ktoré sa inak než v originále ani nedajú zohnať. A knihy už sa potom nejako tiež pripletú (predsa len amerických e-bookov sa po nete váľa zdarma viac než v češtine :-D).

ywo666

ywo666 (hodnocení, recenze)

Ja za veľkú časť mojej angličtiny vďačím práve filmom a knihám. Je to lacnejšie ako jazykovka.

na příspěvěk reagoval Madsbender

Madsbender

Tak já se poslední dobou (i díky filmům) v AJ hodně zdokonaluji, takže ani já bych s tím neměl problém, ale CZ tit by samozřejmě byli lepší.

Wacoslav1

Ani ja to nepotrebujem okamžite, ale keď sa mi práve zachce a budem vedieť, že je to už vonku, prečo nie? Jednoduchšie ako prehľadávať tieto serveri a čakať, kým sa niekto zmiluje. Mimo toho si za prémiové účty neplatím (ale na ulož.to mám vyše 600 prémiových GB, radšej nechci vedieť ako :-D).

Mimo toho, späť k tvojej otázke - angličtinu ovládam pomerne dobre, a vidieť film s anglickými titulkami mi nerobí problém.

Madsbender

Ale tak jasný. Jde o to, že já nikám nespěchám. nepotřebuji to na rozdíl od většiny lidí tady nezvladatelně hned vidět. Jak jsem napsal jsem holt divnej může to bejt dobrý, ale tipuji, že akčňák roku to u mě na 90% nebude.

na příspěvěk reagoval Madsbender

mzss1

Když to bude přeakčnělý tak v pořádku. Nějak musí využít tu délku 148 minut z toho mám největší obavy. Taky doufám, že bude lepší kamera uvidíme co z toho vyleze. Pro mě je jednička pořád jenom lepší průměr. Nemůžu si pomoct nedávno jsem na to koukal znova a furt se nemůžu zbavit dojmu, že k dokonalosti to má daleko u mě max 60% víc prostě ne. Holt sem asi divnej co už nadělám :-)

na příspěvěk reagoval mzss1

Wacoslav1

99% prekladateľov uploaduje primárne sem, a ver mi, že sú tam titulky na všemožné verzie neporovnateľne skôr, než sa niekomu zachce ich narúbať do videa a uploadnúť na server.

Madsbender

Tak na ulož to je poslední dobou velký hovno navíc promazávají jak o život. Na hellspy je všechno jenom to chce počkat a z registrací tam mám film staženej za 5 minut. Nevím no přes torenty mi to fakt nejde navíc tam to asi z Cz titulky nenajdu. Kdyby byli aspoň anglický nebo ty snad rozumíš Malajsijsky nebo v jaký řeči to bude?

na příspěvěk reagoval Madsbender, Madsbender

mzss1 (hodnocení, recenze)

Jednička byla teda super. U tohohle se jen obávám aby to nebylo moc přehnané a přeakčnělé. Ale snad to bude uvěřitelné :)

mzss1 (hodnocení, recenze)

Wacoslav1

To jo, taky si chci film pohodlně užít s titulky :-) Sice tam bude dost fightů, ale příběh to určitě mít bude tak co už..

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

To chce stejně počkat. Dokud nebudou titulky, tak do tohohle fakt nejdu. Navíc nerad stahuju z torentu ono to časem na Ulož to nebo na Hellspy bude, tak kam spěchat.

na příspěvěk reagoval mzss1, Madsbender

Yoshitsune

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

Deryll

he he to ne , to se nedělá , říct ti o tom můžu , ale hodit odkaz to bych mohl mít problém až sem příjde nějaký křesťan a bude bonzovat pomovi , normálně dej piráty a dej ten anglický název , myslím že tohle zvládneš sám že jo ? určitě , pač to bych tě taky mohl ukládat ke spánku a podobné skopičiny

na příspěvěk reagoval Deryll

Remake akčního Raidu je v nejlepších rukou