Zátah 2

• Indonésie Serbuan Maut 2 (více)

Diskuze

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

sebe lepší cam je furt cam , i kdyby byl v růžových šatičkách tak to bude furt cam

Wacoslav1

Neviem, prečo si myslíš, že každý sa venuje len tebe, keď napríklad ja som ťa ani raz nespomenul a bral som to vo všeobecnosti. Ale keď už chceš, tak ten tvoj údajný dôvod by som ti možno bral, keby si to urobil pri dvoch, troch filmoch ročne, lenže ty sa tým chváliš pri mnohých a často aj pri tých, ktorým dáš slabé hodnotenie, takže tie pre teba asi len ťažko toľko znamenajú. A aj tu si mal plno rečí, že ťa to až tak nezaujíma a nepotrebuješ to vidieť medzi prvými a z tvojich posledných príspevkov je vidieť, aká je zase pravda.

na příspěvěk reagoval Wacoslav1

sniper18

Já netoužím po internetový slávě. Já jenom nerad čekám když chci něco fakt vidět, takže seš zase mimo. Ostatně jako obvykle.

na příspěvěk reagoval sniper18

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

Nevím kolikrát tu mám vykládat, že ta verze kterou mám není ten cam co momentálně koluje netem. i když jenom pro zajímavost jsem si ho stáhnul a dokázal bych si představit, že bych se na to koukal, ale to tady nemá smysl některým lidem co vidí všechno černobíle vysvětlovat. Aspoň máte zase co řešit :-)

Weyden

Tak jasné a mnohí z nich určite tiež túžia po takej tej akože internetovej sláve, že sú jedni z prvých, ktorí to aspoň podľa ich mienky videli, aj keď napríklad mne by to bolo trápne. Mňa tiež napríklad štvalo, že Expendables, na ktorých som chcel ísť do kina tu na rozdiel od Česka dlho úplne ignorovali a tak som si pustil camrip, ale po pár minútach som to musel vypnúť. Nielen, že sa na to nedalo pozerať, ale hlavne som sa hanbil sám pred sebou, že som si film, na ktorý som sa dva roky tak moc tešil nakoniec takto ponížil.

na příspěvěk reagoval Wacoslav1

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

Aby jste se všichni neposrali. Dneska si to asi konečně dám a kdo mě chce za to přijet osobně zabít, tak klidně může.

na příspěvěk reagoval mzss1

Weyden

Weyden (hodnocení, recenze)

sniper18

Na to se dívají lidi, kteří si film nechcou užít, ale co nejdřív odškrtnout v kolonce "viděno". Že se na to někomu nechce 3 měsíce čekat, jak někdo říkal, je blbost. Čekám na tento film už tři roky, jeden nebo více dalších měsíců mě už nezabije. A existujou tisíce filmů, které mám ve "chci vidět", které si zatím můžu pustit... Wacoslaw nebo jak se jmenuje a spol. nedávají smysl.

na příspěvěk reagoval sniper18

sniper18 (hodnocení, recenze)

Tiež som skúsil zohnať ten rip, aby som si urobil predstavu o súčasnej úrovni camripov, ktorá je podľa niektorých údajne na dobrej úrovni, ale neexistuje, aby som niečo takéto pozeral. Nie som žiadny rozmaznanec, aby som sa išiel zblázniť z blu ray a podobne, ale ani nie som masochista, aby som si takto kazil sledovanie filmov. A následné komentáre od podobných jedincov mi prídu len ako urážka daných filmov.

na příspěvěk reagoval Weyden

Lateef

Lateef (hodnocení, recenze)

Jestli se na to někdo podívá v tom camripu, co je na netu, tak ho osobně sejmu!!! :-D

na příspěvěk reagoval Weyden

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

už vim byl to Behemoth , napůl člověk , napůl kozel , napůl démon je to odporné nechutné stvoření a hlavně děsivé

TheDarKnig

on natočil jenom jeden příběh a to http://www.csfd.cz/film/318467-safe-haven/ a to je s prominutí hororé peklo , je tam asi tak všechno co jsme v hororech mohli vidět , fanatici , zombie , démoni a jako vrchol všeho je tam jeden takový démon (na jméno si vzpomenu) , ale je to vrchol celého filmu (pro mnohé to bylo špatné, pro mně ne to bylo to takové úsměvné , ale ze zoufalství kdy už neni záchrany neni útěku ) ten démon se objevil i ve hře Dante inferno

TheDarKnig

no byl tam nějaký malátný , ale nevim jestli to bylo součástí  ,nebo jestli toho měl tak nějak dost , přeci jenom hrát v akčním filmu to dá zabrat a nebo jak řikáš ty někdy slavil , úspěch filmů a taky byl unavenej :)))) , ale jak jedno tak druhý se dá chápat

na příspěvěk reagoval ywo666

Yoshitsune

zrovna asi předevčírem jsem poprvé zaregistroval, že Evans natočil i VHS 2, film, do kterého mě už nějakou delší dobu nutí jeden kamarád. Tak teď už se na to asi podívat budu muset

na příspěvěk reagoval Yoshitsune

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

jedno je jisté Evans má v hlavu plnou nápadů a je velmi kreativní režisér , který toho předvede hodně a to nejen na poli akčních filmů , ale i co se týče hororů , thrillerů a jiných filmových žánrů které mají násilnou složku , protože on z klasických klišoidních věcí jako je bitka bitka na ulici , dokáže vytřískat sto dvacet procent a člověk prostě jen sedí a kouká na to zběsilé , akční brutální tempo které né a né skončit

na příspěvěk reagoval TheDarKnig

Yoshitsune

Iko tam v úvodu ještě spí, resp. se probírá po nějaké divoké párty? :)

ywo: jasně, chápu. Já zase jsem někdy až šíleně mírný k různým blockbusterovým hloupostem, protože mě třeba baví ten patos a kýč :)

na příspěvěk reagoval Yoshitsune

ywo666

ywo666 (hodnocení, recenze)

TheDarKnig , Madsbender

Tak každý to máme inak. Ja som celkovo k takýmto old school akčným filmom zhovievavý. Väčšinu tých chlapov, čo tam hrajú mám fakt rád. A tá kadencia hlášok. Dvojka pre mňa vastne funguje viac ako komédia než akčný film. Ako celok je to možno nesúrodé, ale ja sa sú sústredím hlavne na detaily a maličkosti, ktoré považujem za zaujímavé.

ywo666

Jednička mě bavila velice, ale dvojka už tolik ne. A jsem si vědom, že obojí má hodně chyb. Ale dvojka mi přišla i v tom, co je její hlavní úkol jakási.. nudná a na pilu tlačící. :)

na příspěvěk reagoval ywo666

Remake akčního Raidu je v nejlepších rukou