Zátah 2

• Indonésie Serbuan Maut 2 (více)

Diskuze

Martin741

Martin741 (hodnocení, recenze)

Madsbender

presne tak, len daj nanho. Len sa neriad podla nejakeho obstarozneho mentalneho invalida. Napriklad podla mna. by som bol velmi smutny.

Madsbender (hodnocení, recenze)

Adrian

Uvidíme, aspoň by som si tam konečne odbil dlho odkladanú premiérovú návštevu :-) To je ponuka, ktorá sa neodmieta.

Madsbender (hodnocení, recenze)

Yoshitsune

Ako, bral by som to len tak napoly, ale Adrianovmu vkusu a názorom som si už navykol na 90% bezvýhradne veriť, pretože som zatiaľ prakticky ani raz neoľutoval. A rozhodne je na to kvalifikovanejší než niektoré miestne hlučné indivíduá (netreba upresňovať, každý si tam niekoho konkrétneho nájde sám).

na příspěvěk reagoval Martin741

Adrian

Adrian (hodnocení, recenze)

Kto má čas, možnosť a hlavne chuť vidieť Berandal na veľkom plátne pekne v kine, tak príďte na nadchádzajúci ročník filmového festivalu Art Film Fest (www.artfilmfest.sk) kde s pravdepodobnosťou hraničiacou už takmer s istotou budete film môcť zhliadnúť aj s malým úvodom pred filmom v mojom podaní :-)
A samozrejme moje nadšenie berte iba ako môj názor, navyše podopretý faktom že MA filmy sú moja srdcovka už od mala.

na příspěvěk reagoval Cracker, Madsbender

fililipekk

fililipekk (hodnocení, recenze)

On i recenzent může nadržovat, když teda není nestranný. Tak pak si vyberte. Kouknu a uvidim, ale už ted´ je mi jasný, že mi to vleze do topky.

ywo666

ywo666 (hodnocení, recenze)

Bluntman

Ale veľa ľudí kľudne povie hlava a myslí mozog. Niektorí sa pripísaní komentáru cítia ako keby robili recenziu. Takže ten pojem nemusí byť nutne venovaný siahodlhým rozborom na samostatných serveroch. Komentár je určite výstižnejšie slovo, ale nikomu sa nebráni napísať recenziu do komentáru. A nemusíme sa tu držať striktných definícií.

Bluntman (hodnocení, recenze)

Že je někdo znalec, neznamená, že je jeho hodnocení jakkoliv směrodatné, protože může některým dílům právě proto nadržovat.

A Yoshitsune přestane používat slovo "recenze" (prosím!), protože druzí taky neřeknou "hlava", když myslí "ústa".

na příspěvěk reagoval ywo666

Lateef

tak já to tvrdil už asi pět měsíců , to si tady většina lidi ťukala na čelo , no a na konec sem zase pravdu

Lateef

tak Adrian je co vím, docela znalec tohoto žánru, že jo? Takže jeho hodnocení už opravdu váhu má, protože on sotva něco přehlédne. Samozřejmě pak je tu i to, že se film stejně nemusí trefit do vkusu (z nějakého důvodu), ale nějaké kvality a to dost vysoké už v základu stejně bude mít (a to teď vypouštím to množství extatických výkřiků ze zahraničí)

Lateef (hodnocení, recenze)

Nemusí, pořád je to jen jeho názor... ale já se s ním většinou dost shodnu u akčních filmů, takže jeho hodnocení mi potvrdilo, že to bude pecka!

na příspěvěk reagoval TheDarKnig, Yoshitsune

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

a zrovna od Adriana to beru , jako suverení recenzi , navíc on nedává pět hvězdiček jen tak , takže on dá pět tak to musí bejt za pět

na příspěvěk reagoval Madsbender

TheDarKnig (hodnocení, recenze)

tak to, že dá tolik, mi bylo jasný už od jeho dávnějšího vyjádření na MZ (myslím, že to byl on). Teď by už kvalita měla být definitivně potvrzená :)

Lateef (hodnocení, recenze)

Adrian za 5 hoši :) tak to díky, kámo, co mám teď jako dělat?? ukusovat opěrky gauče?? ale podívám se na to fakt až ve full hd :)

Bluntman

tak jasně , že né každý komentář lze brát jako solidní věc , ale tak třeba od mých oblíbených lidí/nebo od lidí , kteří píší solidně/vtipně/zajímavě , to beru jako recenzi/nebo daný pohled na onen film/seriál , jako jo v pohodě ty to tak nebereš dobrý v pohodě

Yoshitsune

Recenze je publicistický žánr, stejně tak komentář - a je v tom vážně rozdíl. Vážně mě děsí, že by někdo považoval věci z ČSFD za recenze. :) Nic proti komentáři mcb.

Yoshitsune

to není recenze, ale komentář :) Ačkoliv plebs obyčejně stejně používá jednotně recenze na cokoliv, co nějak hodnotí či popisuje (s krátkým hodnocením na konci) pocity a děj díla (vidím to na svém FB). Takže je mi to vlastně jedno

Bluntman (hodnocení, recenze)

Recenze teprve vyjde na FilmServeru, mcb zde má pouze komentář, v čemž je dost podstatný rozdíl.

(mOnkey)

(mOnkey) (hodnocení, recenze)

Madsbender

Ve Varech a pak to proběhlo i v rámci Ozvěn v Praze. Řekl bych, že Berandal by se s trochou štěstí mohl na nějakém tom tuzemském festivalu taky objevit.

Remake akčního Raidu je v nejlepších rukou

Remake akčního Raidu je v nejlepších rukou