Zátah 2

• Indonésie Serbuan Maut 2 (více)

Diskuze

Bluntman

Bluntman (hodnocení, recenze)

Kch kch, o spojení akce a vyprávění lze psát v případě Godzilly (kde je akce omezena na hledisko postavy) nebo na X-Meny (kde jde zároveň o vývoj postav a přepínání mezi dvěma časovými a prostorovými rovinami), ale u The Raid 2 fakt ne, když dominují - nemálo opojné, poctivě inscenované, wtz - atrakce.

Ouwen

Ouwen (hodnocení, recenze)

Po shlédnutí musím říci, že pokračování nemá konkurenci.

Madsbender (hodnocení, recenze)

Inak musím pochváliť aj nápaditosť akcie a kontaktných súbojov z pohľadu práce s kamerou a strihu. V tomto exceluje najmä pasáž na väzenskom dvorea automobilová naháňačka, ktorá mi mimovoľne pripomenula druhý Mat Horrible: Veď ja ho neriešim, len sa sluší odpovedať, keď si má už berie do huby.

Madsbender

madsi, nereaguj nato. THEARGOID je další mulťák CorpJonlana, opäť si nás dal na profil, opäť si nás dal do obľúbených, aby nás mohol stalkovať. jediná možnosť ako sa toho vírusu zbaviť je ignorácia.

ak sa s tým budeš baviť, zas len bude prekrucovať, klamať a používať proti tebe tvoje vlastné hlášky, ako sa to včera pokúšal spraviť mne, napríklad s tým postom o ponižovaní (23:24).

vôbec ho nerieš, je to len duševne chorý troll. ako raz povedal, chodí sem vždy ked je nezamestnaný ...

Madsbender (hodnocení, recenze)

Choď na stranu diskusie č.46 a klikni na reagoval Madsbender pod Wacovým príspevkom z 20.6. 23:07, ó vševediaci. A ak chceš, môžeš si má nájsť na fb alebo osobne na Art Film Feste, pokojne prines aj tú svoju krištáľovú guľu, opravím tí ju ;-)

na příspěvěk reagoval dr.horrible

Deryll

Deryll (hodnocení, recenze)

tvl tak sem si to vcera stahnul(moc pekna kvalita zadnej Dino-rip kde je videt pulka sedacky pred kamerou) a jen tak sem to projel jestli to je ono a hlavne cely a jako.....jako hned mam chut napalit full...dneska to scihnu a cekam fakt namrd jako....proc musim bejt ve fachu kurca:D

Madsbender (hodnocení, recenze)

To s tým nemá nič spolocné, po tieto dni tu príliš nie som a ak by si si zalistoval pár stránok dozadu, konkrétne reagujem na wacov post určený mne. Pri príspevku z mobilu to vsak nevidno. Druhý post ke reakcia na šotka, tiež staršie.

Madsbender (hodnocení, recenze)

Mimochodom film samozrejme skvelý (tak naratívne harmonické spojenie rovnocenného príbehu a akcie som snáď ešte nezažil), premiéru som si náležite užil, len škoda, že sa kvôli produkčným prácam na novom filme nakoniec Evans osobne nezúčastnil.

dr.horrible (hodnocení, recenze)

O to prave ide, ze podvodnici ako wacoslav by nemali mat pravo diskutovat. Inak SORRY lidi za ten spam. Keby mi wacko nezaspamoval postu nadavkami a nasledne si ma neblokol, nech nemozem odpovedat, mohli sme si to vyriesit tam.

Wacoslav1

ty seš ale hloupý člověk viď ? já sem tady celou dobu , s každým bavil normálně a v pohodě , jediný problém (ten problém nemám jenom já) byl vždycky s tebou , pač s tebou se nedá bavit normálně

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

SPOILER jako ale ten Uco , to byl pořádnej zmrd , co zradil svého otce , svoji rodinu a přátele , takový nemám rád

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

No nic končím tuto plodnou diskuzi. zasmál jsem se bude se mi dobře spát a smích prý léčí :-))) Ne nemá to smysl dál to tu zasírat debatou z demagogy. Pozorný čtenář nechť si povšimne, že než se tu objevili ti dva paranoici diskutovalo se tu úplně v pohodě a k tématu. Možná jsem se k filmu vyjadřoval kriticky, ale z normálními lidmi jako vegetol, ywo666, ouwen a další jsem tu neměl žádnej problém. A hle ti dva kokotci tu začnou na mě vytahovat údajný bodohoničství mulťáky a kdosi cosi. a to z tématem diskuze souvisí jak? Pouze se bráním neb si nenechám od podobný chátry nechat srát na hlavu, takže ať si každej udělá obrázek sám. Já si myji ruce. Špatnou noc.

na příspěvěk reagoval Yoshitsune

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

SPOILER  ale to smrt Prakosa , mi přišla docela líto , vzhledem k tomu že hrál Mad Doga

dr.horrible (hodnocení, recenze)

Wacoslav: Co je demagogicke na tom, ked ta citujem? A nemozem zato, ze podvodnikov ako ty, nevyriesi pomo

dr.horrible (hodnocení, recenze)

Wacoslav: ok, 3 body mas poctivo. Nemam nic? A co film fulmsya, ktory si hodnotil v dobe, ked bol iba v kinach a sam si priznal, ze si ho v kine nevidel. Este 2 mesiace dozadu sa to nedalo nikde stiahnut. Btw, ked pozeras azijsky film s titulkami, v jazyku ktotemu ako sam priznavas, nerozumies, je to jak keby si ho nevidel. Ale ako ty hovoris, dialogy predsa nie su vo filme dolezite, ze? A nehraj sa prosim, akoze si na koni, si len obycajny ubohy podvodnik

na příspěvěk reagoval Wacoslav1

dr.horrible

Jasně zeptej se Segrestora nebo Peytla nebo Alchace a dalších jak jsem se je požádal o výměnu a oni na ní ochotně přistoupili :-))) Všichni tihle lidi si mě přidali sami od sebe a ze svobodný vůle mi dali bod. Prvním dvěma jmenovaným jsem ho rovněž ze své vůle opětoval, protože si to zaslouží. Tolik k měnění bodů.

Nehodnotím filmy co jsem neviděl. Máš hovno a jenom ho rozmazáváš.

Jinak je komický jak si tě ťaman přivolal na pomoc aby jste na mě byli dva. Jinak si nedovedu vysvětlit tvojí účast v této diskuzi kde jsem tě ještě neviděl a věř mi nějakej čas to tady už sleduji. Nejkomičtější fakt pro mě a nejsmutnější pro vás musí být ten jak jste na mě dva a já si vám bez cizí pomoci dávám oba :-) Není to trochu ponižující co říkáš?

na příspěvěk reagoval Yoshitsune

dr.horrible (hodnocení, recenze)

Waacoslav: S niekym sa pise so s. Nepovedal som ze si vymenil vsetky, ale da sa to. Dva ucty, to uz mas 40 bodov. Inak ten multak co ti pomaha, ta robi este o kus nedoveryhodnejsim. A preco vlastne hodnotis filmy ktore si nevidel?

na příspěvěk reagoval Wacoslav1

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

Jinak by mě fakt zajímalo jak můžu vyměnit 53 bodů, když rozdat můžu jenom dvacet. To jenom tak mimochodem.

Remake akčního Raidu je v nejlepších rukou

Remake akčního Raidu je v nejlepších rukou