Zátah 2

• Indonésie Serbuan Maut 2 (více)

Diskuze

hefoo

To pri celkovom hodnotení vôbec nevadí a ide mimo, len v diskusii sa takí ľudia radi zvyknú hromadiť, aby ukojili svoju túžbu po dostatku pozornosti. A myslím si že na to, aby sa niekomu tento kúsok páčil, nemusí ani trochu cvičiť - teda to je aspoň môj názor (zakladajúci sa na pozorovaní reakcií ľudí v kine po filme na dvoch projekciách).

Madsbender (hodnocení, recenze)

Len v tom štýle pokračuj, ja sa na vás dobre bavím, ako vytýkate iným to, čo robíte sami a ani si to zjavne neuvedomujete. Teda ty, Waco a nekonečný zástup ďalších, ľudí v popredných bodových pozíciách nevynímajúc. Ale pokojne poď, daj mi do tela. Na mňa si tu už vymýšľali onakvejšie teórie a nepochodili - buďto sa strápnili alebo včas sami prestali, keď im to konečne došlo. A potom sú tu takí, čo sa strápňujú dodnes.

hefoo

hefoo (hodnocení, recenze)

Nechápem tie názory, že je to sračka a podobné "prirovnania". Už len pre človeka ktorý napríklad posiluje alebo dokonca trénuje nejaké bojové umenie respektíve sa všeobecne zaujíma o šport tak nemôže povedať, že je to sračka preboha a dať tomu odpad, ja to teda nechápem, sorry.

Takéto filmy by nemali pozerať asi borci čo sedia len doma na riti, nič nerobia a v ruke takmer každý deň yunk food a nezrobia asi ani jedne klik.

Keby som mal ten film hodnotiť ako človek čo len športuje tak je to v rámci žánru veľmi vysoký nadpriemer - veď keď si spomeniem na niektoré "akčné" filmy tak tie sa na tento film ani nechytajú. Ale kedže som fanda bojových umení a sem-tam si zamakám aj vo fitku tak ja ten film žeriem a už sa teším na ďalšiu projekciu.

na příspěvěk reagoval Madsbender

Madsbender (hodnocení, recenze)

To je už len duchaplná reakcia. Niet čo dodať. P.S.: Ale ak máš na mysli ten film, tak ten bol dobrý :-)

ywo666

ywo666 (hodnocení, recenze)

Oneill85 , Ouwen , Deryll

Duckman je starý troll, napísal to len preto, aby bol zaujímavý a aby vás nasral. Teraz sa cítim ako pravý hipster a king. To je škoda reagovať. Užitočnejšie je argumentovať so psím hovnom na ceste prečo je hnedé.

Yoshitsune

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

jo a Rama to tady celý vybojoval fakt za darmo a neodnesl si další psychickou ujmu

Yoshitsune

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

rozpočet byl tři miliony , ve filmovém průmyslu sou tři miliony , asi jako jedno euro

Ouwen

Myslím že nielen na indonézske pomery, ale vzhľadom k jeho rozpočtom si skutočne zaslúži potlesk. Jednoducho má to šťastie že si môže točiť žáner, ktorého je najväčším fanúšikom, k ruke má jedného z najlepších súčasných pravých filmových bojovníkov a má to dobrú sledovanosť. Čo je asi to najlepšie, čo ho mohlo stretnúť.

Ouwen (hodnocení, recenze)

Hah, pobavila mně hláška: "Rama si je tam dával, jako po másle."

na příspěvěk reagoval Deryll

GigaPudding

Jo, máš recht, ale zas nemám náladu tady na někoho útočit slovně, proto jsem to napsal tak jak jsem to napsal.

na příspěvěk reagoval ywo666

Deryll

Mne taky chybí racionální důvod. Neřeknu kdyby dal odpad Bastardům 3, to byla skutečně kravina už od pohledu, ale ty dva filmy nemůžeš porovnávat. U bastardi 3 mi to přišlo předvídatelné, jako tady to má taky jasně určené dopředu, že Uwais přežije, ale proč to vypínat, či přetáčet?! Krásně to graduje před každou akcí, má to příběh co má hlavu a patu a akce patří ke špici. Navíc mám dokonce jeden problém. Obávám se, že laťka bitek je tak vysoko, že mně máloco uchvátí. Naposledy mně dostal film Suspect, ale po Berandalu... to bude fakt hard.

Deryll (hodnocení, recenze)

Ouwen

jasný kdyby to viděl celý a smysluplně to odůvodnil proč je to pro něj odpad TAK OK...ale takto?? Takto akorát ukazuje jaký je retardovaný krysařik....

na příspěvěk reagoval Ouwen

Deryll (hodnocení, recenze)

duckman

tvl takovýhle kokotský hlavy ako si ty mi dokaží hnout žlučí i na takovou dalku....tvl nejradči bych ti zlámal všechny prsty,vypíchl očka a uřízl jazyk..pak by si nemohl psát takový hovna!! Tohle je nejlepší film za posledních pár let!!! No prostě malý dementíci co maj IQ nohy od židle(sou radí že vůbec stojej na nohou a neběhaj po 4) takovouhle pecku nemužou v životě docenit:)

na příspěvěk reagoval Ouwen

Oneill85

Nech ho být. Ne že bych mu zakazoval psát komentáře, hodnotit, ale odsoudit celej film, když jsi viděl sotva 10%, je blbost. Film prostě graduje a v první polovině toho není hold tolik, jako v té druhé. Film má dva odlišné póly. Jako, člověk se nadře, ukáže snad co nejlepší akci a lidi prostě budou do toho píčovat. Sere mně to, ať ten scénář napíšou sami, ať si to lidi točí sami, když nejsou spokojeni. Evans odvedl prostě špičkovou práci na ty nízké poměry v Indonésii a zaslouží si potlesk. Nejlepší akční film roku to určitě je a možná nejlepší za pár let. A taky si myslím, že kdyby tenhle film neměl tento příběh, Duckman si bude stěžovat, že to nemá děj a jen se tam mlátí.

na příspěvěk reagoval Madsbender, Martin741

Sandstorm

Sandstorm (hodnocení, recenze)

Tak jsem zvědavý jestli se nechá Evans zlákat Hollywoodem a natočí nějaký ten blockbuster. Pokud by to bylo s R ratingem tak bych nebyl proti. Snad si udrží svoji tvář a nepůjde do nějaký PG13 hopsačky pro děti...

duckman

v dnešní době natočit originální film s originálním scénářem je jako pokusit se vznítit oheň pod vodou. alespoň ty souboje za to stojí.

duckman (hodnocení, recenze)

Asijska prestrelena placanda na urovni prvnich filmu Jackieho Chana, scenar opet smesny a typicky neuveritelne teatralni, vypnuto po 15 minutach.

na příspěvěk reagoval Ouwen, Oneill85, Deryll

dr.horrible (hodnocení, recenze)

Wacoslav1

ahoj kámo, pekne si to zahovoril.

takže ked ráno vstaneš, očakávam odpoved. otázky teda položím ešte raz, aby si nezabudol:

1. Je podľa teba v poriadku, ked hodnotíš podľa 15 minút celý film?

2. Je podľa teba v poriadku, ked sa o filme hádaš s ostatným, aj ked nevieš o čom bol?

3. Prečo sa strapňuješ?

Ps: Posledná otázka je chyták, ked sa chceš strápneniu vyhnúť, neodpovedaj ani na jednu. dobrú :)

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

dr.horrible

Právě, že mám hrdost na to abych podobnýho trola odpálil do hajzlu. Hele je to s tebou pěkná debata brumíku, ale obávám se, že jí budu muset ukončit, neb ráno vstávám a zítra tu přes den nebudu, tak doufám, že mě tu v mojí nepřítomnosti pořádně pomluvíte a nakydáte na mě hodně špíny abych se tomu večer mohl upřímně zasmát. Tak zatím ahoj medvídku :-)

na příspěvěk reagoval dr.horrible

dr.horrible (hodnocení, recenze)

Wacoslav1

ked si z toho ale videl 15 minút ako píšeš v komentári (čomu tiež neverím), tak ale nemôžeš povedať že si to videl.

a ked si niečo videl a nerozumel tomu, tak sa aspoň nehádaj s ostatnými čo to videli normálne, kedže nemáš šajn, o čom sa tam bavili. vole, maj aspoň hrdosť, ja nemusím nič hovoriť, ty si ponižuješ sám

na příspěvěk reagoval Wacoslav1

Remake akčního Raidu je v nejlepších rukou