Zátah 2

• Indonésie Serbuan Maut 2 (více)

Diskuze

hatapa

hatapa (hodnocení, recenze)

kdybych byl z WB tak bych po tomhle filmu okamzite bezel za evansem s dukatama at mi natoci mortal kombat

na příspěvěk reagoval Deryll

Wysch

Wysch (hodnocení, recenze)

duckman

Sám jsi nehorázná uplácaná kravina. Škoda, že neexistuje lék na demenci, ale tobě by asi ani dvojitá dávka denně nepomohla. Argumenty - nula, hodnota názoru tedy taky nula. Jako troll ještě horší, protože vlastně vůbec netrollíš, takže taky nula. Tvoji rodiče z tebe musejí mít radost, jak ses jim povedl.

stuntmanMIKE

stuntmanMIKE (hodnocení, recenze)

Ouwen

uz ta vidim ako ides v rychlosti a mele davat kratky uder laktom krku :)))  kym si to vymerkujes mas dve cela na ksicht a tri kolena do vajec :))

na příspěvěk reagoval Ouwen

Vykuk

Vykuk (hodnocení, recenze)

Aj tak jsem zase jednou kouk do diskuze, abych se pobavil a nezklamalo:)) Ať je to jak chce, mě těší, že film dosáhl takového hodnocení, co si budem vykládat akčňák z Indonésie a takhle povedený, tomu říkám majstrštyk. Samozřejmě má film neduhy a hluchá místa, postrádá takovou tu "jistkru" hollywoodských filmů, co by ho přiblížil širšímu publiku, ale do háje s tím. Po tom, co jsem v poslední době viděl v těch mega super nadupaných ultradrahých amerických srancích... jooo tohle je něco, proč skoro denně brouzdám x fórek a kdejakých stránek a hledám "kvalitnějsí" MA mooviees, protože těch, co za podívání stojí, je jak šafránu. Třeba včera jsem prubnul Icemana s mým oblíbencem Donníe Yenem... no a prostě nepochopím, jak někdo může vypustit takovou ko*otinu:(( Protector 2 s Tonym bylo to samé, takže ano, za tento kousek jsem vděčen. Škoda jen, že na podobný film prostě nemůžu do kina.. ale tak aspoň, že brzo budou další Postradatelní a páč su Rambař jak bič (kdo na tom vyrůstal, chápe:)) tak se  zase jednou po chuti zasměju a z kina odejdu (doufám) spokojen:). A páč jsem se zase zbytečně rozkecal a stejně to tu nikoho nezajímá, tak se jdu věnovat něčemu smysluplnějšímu.. třeba se dloubat v nose:)

Wacoslav1

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

Tak dneska na to seru. Nechal jsem se ukecat do kina na Transformers. Tak možná to dám zejtra, ale nějak se do toho neženu. Jinak zamračenej kocour vás chce nasrat to je jasný, ale smiřte se s tím, že ne všichni tomu budou pálit 5* tak jasně odpad je přehnanej, ale 2*? proč ne každej holt ty ťamany nežere.

na příspěvěk reagoval Yoshitsune

duckman (hodnocení, recenze)

GigaPudding

Nekdo mi tady napsal ze prvnich 20 minut je nic v porovnani se zbytkem  filmu, tak jsem to mel v umyslu zkotrolovat, dosel jsem do 1:49 cely film ma 2:30. Pro me je to proste nehorazna uboha uplacana kravina,nazaslzhujici si mou pozornost a uz vubec ne cas, to si dam nejakej jinej film klidne po 50-te.

na příspěvěk reagoval Oneill85, ywo666, Wysch

Yoshitsune

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

Ouwen

blbost , tenhle film je hrozná blbost , ti herci sou blbý , ten režisér je blbý a ti lidi co to mají v topce sou taky blbý

Martin741

Martin741 (hodnocení, recenze)

duckman

U Slovakov a u Cechov je to diskutabilne. Tie specialne jednotky zo Strednej Europy nemaju taku vahu ako marinaci alebo Specnaz.  Ale taky rusky Specnaz popripade Marinak by s Yko Uwaisom zamioetol a kvalitne vytrel podlahu

Martin741

Martin741 (hodnocení, recenze)

Ouwen

Bojove umenia su delane pre film, a tie filmarske kung fu, aikido a karate zalezitosti v realite absolutne nefunguju. Sam som chodil na aikido.

na příspěvěk reagoval Wacoslav1

Madsbender

Madsbender (hodnocení, recenze)

Že vás baví hádať sa s tými provokatérmi... Akoby to nebolo len o jednom - kto zo seba nakoniec urobí debila. Každý má svoj názor, niekto vraví, že Vykúpenie z väznice Shawshank je tupá, nudná, patetická a absolútne zbytočná sračka a ďalší považuje Shyamalanove Po zániku Zeme za sci-fi roka. A to ani nezachádzam do extrémov.

Remake akčního Raidu je v nejlepších rukou

Remake akčního Raidu je v nejlepších rukou