Zátah 2

• Indonésie Serbuan Maut 2 (více)

Diskuze

Yoshitsune

Jak víš, že finále bude v lochu? A navíc, to mne bude zajímat, jak se tam Iko dostane. Pokud finále ve vězení, co když bude trojka o zdrhačce z cely?? Jo a to, cos napsal, to se mi zdá pravděpodobné :)

na příspěvěk reagoval Yoshitsune

Ouwen

já si myslím že nastaví klasický americký styl , něco málo ze začátku cirka 2-3 min , pak něco většího uprostřed 5 min a ke konci prostě akční Inferno , vzhledem k tomu že finále bude ve vězení , takže to co bylo traileru a nebylo tam vězení , tak to budu právě ty menší akční pasáže  , viz kukuřičné pole , šílená holka ve vlaku , bitka v autě , zastřelení důležité postavy na eskalátorech atd atd

Yoshitsune

jo to je pravda a i ten pot. to mne dostalo, hezky to bylo zahraný, kolikrát jsem na postavách viděl ztékat pot, působilo to neskutečně realisticky. ale prý rejža nechá to nejlepší na konec, já to vidím, že bude nějaká menší akční scéna v první polovině, pak se to rozjede.

na příspěvěk reagoval Yoshitsune

Ouwen

ale i tak je to dost , navíc když nebude akce a bude se mluvit , bude tam taková ta dusná , znepokojivá atmosféra a napětí které se bude stupňovat , takže i když se tam nebude střílet , mlátit , nebo autem přejíždět něčí lebky , tak ta nervozita na postavách bude znát

Lateef

Lateef (hodnocení, recenze)

Je to asi o hodinu víc než jsem čekal :-DD Ale jestli nám chce Iko předvést všechny formy pentjak silatu, nejsem proti... očekávám absolutní vrchol v akčním žánru, takže jo, jsem náročný a mám největší očekávání...

Ouwen (hodnocení, recenze)

Wut?! No nevím nevím. Když jsem se dozvěděl o pokračování, bez pochybností jsem se těšil. Tohle je však první zádrhel. Mne se to zdá příliš. Ať to má aspoň tempo, jako Fast Five. Taky to dost vypadá, že i přes asi omletý příběh, story bude hrát velkou roli. Hodina akce, hodinu a něco se bude pitvat příběh. Nevím jak vy, ale i přestu délku bych do toho vsadil úspory. Uvidíme

movieband

movieband (hodnocení, recenze)

Rob Roy

to si děláte prdel ... 148 minut různých variant zabití člověka ... to bude masakr .. Zátah už byl i tak kulervoucí akčák ... co bude tohle? zase na druhou stranu, aby toho zabíjení nebylo už přespříliš nebo, aby to nebylo zbytečně zahnané do extrémů .. když sem viděl to na těch schodech :/ .. vzpomněl sem si na letošní Refnovo OGF

Uživatel movieband smazal svůj příspěvek.

jaqubko

jaqubko (hodnocení, recenze)

držte huby = zadržte klapačky, prestaňte hovoriť (písať), nereagujte slovne, stfu, shut tthe fuck up, neotvárajte pánty, nekomunikujte, buďte ticho, zavrite chlebáreň, ani muk, psssst!, ani škrk, čit!, mlčte.

OBAJA!

na příspěvěk reagoval kapsomut

Redi

já a troll ? to asi ne :)))) , no jestli to chceš tak nutně vědět , viděl sem to v americe ta angličťana byla příšerná (jako jejich dabing ) , ale bylo to asi nejčistší kino na světě , fajn sedačky a slušná obsluha , bylo to takové klasické americké kino u v chodu sis mohl nakoupit baštu a pak se jít dívat

Uživatel Yoshitsune smazal svůj příspěvek.

Redi (hodnocení, recenze)

Yoshitsune

Bože, ty jsi fakt debil... potom světe div se, když se mé hranice korektního jednání stáhnou na minimum a musím být sarkastický a arogantní, když se srazím s některým z trotlů z "volné"... a ono se to bude ještě nepřímo dožadovat nějakého respektu. K smíchu. Už tichučko a konec spamu, prosím tě!

na příspěvěk reagoval Yoshitsune, Yoshitsune

Redi

no byl sem na tom v kině , po tom co bráchové vyřídili Yayan Ruhian , tak tleskali a hvízdali nadšením takže zážitek to byl parádní

aaa tvůj sarkasmus a arogance nezná mezí , takže zkus ubrat ju ? díky moc budeš pašák

na příspěvěk reagoval Redi

Redi (hodnocení, recenze)

Hm, The Raid 2... znamenitě. Jednička u nás v kině nejspíš nebyla (nebo jo?), ale kéž by dvojka jo. Jen ten primarní název "Berandal" je nějak mimo. Nikde se tak nejmenuje, tak proč tady ano?

A nestavte to vedle Fast&Furious nebo Expendables. To je sto a jedna... FF a Exp jsou pro malé děti, The Raid je už pro velké kluky jako jsem já :)

Remake akčního Raidu je v nejlepších rukou

Remake akčního Raidu je v nejlepších rukou