Zátah 2

• Indonésie Serbuan Maut 2 (více)

Diskuze

tequilla

tequilla (hodnocení, recenze)

Madsbender

Jestli se nepletu, tak ti dva indonéští skladatelé Fajar Yuskemal a Aria Prayogi co dělali hudbu ve dvojce, právě skládali originální hudbu k originální indonéské verzi. Shinoda s Trapanesem, pak dali později novou hudbu k americké verzi.

Uživatel tequilla smazal svůj příspěvek.

Martin741

K jednotke robil hudbu Joseph Trapanese a Mike Shinoda z kapely Linkin Park, takže neviem, ale príliš rákosnícka mi nepríde. K dvojke opäť Trapanese plus dvaja Indonézčania.

na příspěvěk reagoval tequilla, tequilla

Yoshitsune

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

jako osobně mně remaky nevadí , některé sou , ale hrozné a jiné sou zase lepší než původní film , třeba mně se starší Robocop moc nelíbí ale ten nový ? je perfektní

Lacike

Jasný, Herkula si za rámeček Harlin nedá, ale 12 kol nebo 5 Days of War jsou myslím slušný filmy. Co se týče těch režisérů... Nemůžeš to přeci takhle unifikovaně brát. Jsou režiséři s výrazným stylem, jako Raimi nebo Tony Scott. A pak jsou režiséři, který žádnej viditelnej styl nemají. Ani obrazovej, ani tématickej. Raimiho nabo Bayův styl poznáš, aniž bys musel vidět titulky. Co třeba Ron Howard nebo Wolfgang Petersen? Ty taky nemají žádnej vyhraněnej styl...

vegetol.mp

No vidis, to nam to dakedy davno skvely Harlin riadne upadol. A na jeho filmoch to je kurevsky vidiet. Jedna sracka za druhou. Keby sa z neho nestal poskok, tak mozno by tocil dobre filmy.

Rozdiel je v tom, ze West toci unifikovane filmy, ktore nie su nicim vyrazne a mohol by ich natocit ktokolvek a vyzerali by rovnako. Padilha ma svoj vlastny vyrazny rukopis a keby netocil Robocopa on, tak by vyzeral uplne inak. Mozno lepsie, mozno horsie, ale inak.

na příspěvěk reagoval vegetol.mp

Lacike

Tak samozřejmě vždycky hodnotíš něco, o čem nemáš šajna. Já tím chtěl říct, že nerad dělám rychlý soudy, protože jsem se velmi často přesvědčil o tom, že to co vypadalo nějak, bylo nakonec úplně jinak:) Co se týče těch poskoků... Vysvětli mi, jakej je tedy rozdíl mezi Padhilou a Westem? Tedy kromě klišoidního "jeden dělá, co mu řeknou, a druhej ne". Jinak, aby ses s tím Wrightem neunáhlil. Renny Harlin taky odešel z Vetřelce 3, kvůli neshodám a dneska je to přesně ten námezdní dělník, který tu tak kritizuješ:))

vegetol.mp

Pokial to nechces hodnotit, tak je akakolvek diskusia zbytocna. Napriek tomu to hodnotis. :))

Ako som hovoril v prvomprispevku. Ide o tu mieru blbosti ktore odkyvas. Exp3 skoncil mizerne, lebo miera blbosti ktore evidentne reziser odkyval bola prilis velka. Robocop napriek tomu dopadol dobre a hlavne netradicne.

Radsej si budem vazit cloveka akym je Edgar Wright, ktory po rokoch priprav dal ruky prec od projektu, ktory sa uberal smerom s ktorym nesuhlasil ako milion poslusnych poskokov typu West, Moore, Hughes atd.

na příspěvěk reagoval vegetol.mp

Lacike

Vidím, že v tom máš dopředu jasno:)) Já to nechci hodnotit, protože jsem u toho, co si říkali v zákulisí nebyl.  Jedno vím ale z vlastní zkušenosti. 1) Někdy se tvoje vize prosazuje dost těžko, když o to protějšek v nestojí. 2) Někdy je komromis nemožnej a radši odkejveš něco, co je podle tebe hloupost, než abys vyhodil oknem něco, na čem jsi dělal měsíce nebo roky.

Lacike

Niekde som čítal, že sa neskôr po uvedení filmu do distribúcie vyjadril, že to celkom nebola pravda a štúdio mu až tak nebránilo.

vegetol.mp

Bla, bla, bla. Tlaky su vsade. Padilha tiez musel vo vela veciach ustupit a napriek tomu si dokazal zachovat tvar a natocit film podla seba. Hughes je supak akym je Simon West, John Moore a dalsi poskoci, co dokazuje ich filmografia.

na příspěvěk reagoval Madsbender, vegetol.mp

vegetol.mp

Pravda, i keď nie je to vždy tak beznádejné. Záleží od ambícií projektu, miere chuti štúdia násilne tlačiť na tvorcov a schopnosť režiséra a štábu odprezentovať svoju víziu tak, aby im to vedenie zhltlo aj s navijakom.

na příspěvěk reagoval Martin741

Lacike

Jenže to přece nemůžeš porovnávat. 1) Vůbec nevíš, jaký tam byly tlaky. Producenti Robocopa můžou bejt svým založením úplně jiný, než producenti EX3. Tudíž způsob jejich jednání, manipulace a prosazovaní požadavků může bejt totálně odlišnej. 2) Je dle mýho velkej rozdíl, odejít od roztočenýho filmu a zabalit to ještě před natáčením. Nikomu sice nevidím do hlavy, ale vsadím se, že žádnýmu režisérovi se nechce odejít, když už má natočeno třeba 60% filmu. Dokážu si představit, že radši přistoupí na kompromis, než aby ve výsledku neměl nic.

na příspěvěk reagoval Madsbender, Lacike

Lacike

Pre mňa sú Exp 3 oveľa lepší ako nový Robocop. Navyše ani Elite Squad nie je zas taká bomba.

vegetol.mp

Boj medzi viziou rezisera a producentov je nekonecny. Kvalitny reziser sa pozna podla miery napadov, ktore dokaze presadit. Hughes je pre mna obycajny poskok bez vyraznej invencie. Prikladom kvalitneho rezisera je pre mna José Padilha, ktory absolvoval podobnu kariernu cestu ako Hughes a pritom sa mu podarilo Robocopa natocit svojskym stylom. Alebo Edgar Wright, ktory sa so studiom nedohodol na spolocnej vizii Ant-mana, tak si zbalil svestky a isiel tocit dalsi film podla svojich predstav.

na příspěvěk reagoval ywo666, vegetol.mp

Lacike

Tak ja nemám problém s Expendables 3, takže pre mňa je to v pohode. Len mi nejde do hlavy, prečo to nazvú remake keď to vlastne bude niečo iné? To skôr býva podobný film a tvorcovia sa tvária, že nič. PG-13 nech už ide do piče.

Lacike

Jenže s kterým režisérem si producenti a studia nedělají co chtějí? Pokud nejsi hvězda jako Cameron nebo Nolan, seš jen námezdní síla, kterou můžou kdykoliv vykopnout.

na příspěvěk reagoval Lacike, Madsbender

ywo666

Ako som uz spominal v diskusii Exp3. Remake Raid ma mat uplne inu zapletku. Prakticky to bude uplne novy film, ktory sa nahodou bude volat Raid. Reziser este ani nevie, ci to bude tocit ako R-ko alebo PG-13. Ja osobne nemam prilis velku dôveru kvôli reziserovi, krory mi pripada dost slaby v presadzovani svojej vizie. Kym tocil doma za par drobnych, tak mohol robit co chcel, ale v USA je uplna handra s ktorou si producenti robia co chcu.

na příspěvěk reagoval Ouwen, vegetol.mp, ywo666

Riddnick

wtf? "skloubení filmů Černý jestřáb sestřelen a Zero Dark Thirty". Ako nie že by som chcel doslovný remake. Ale to znie ako niečo úplne iné. Grillo teší. Toho mám rád. Avšak čakám, že to bude solídna chujovina.

Remake akčního Raidu je v nejlepších rukou

Remake akčního Raidu je v nejlepších rukou