Zátah 2

• Indonésie Serbuan Maut 2 (více)

Diskuze

Dyas

no já tu oprsklou mládež tam taky nerad viděl a prostřední část, kde měli svých patnáct minut slávy, sem doslova protrpěl, ale ten začátek a tech válečný chaos ke konci, to bylo prostě perfektní a kdybych napsal/řekl a tvrdil, že se mi to nelíbilo, tak bych lhal, protože se mi to líbilo, navíc třešničkou byl Banderas, který byl prostě neskutečný

Dyas

Dyas (hodnocení, recenze)

No jasně, že v Expendables 3 mám na mysli ty mladý frajírky, kteří mě ve filmu prostě hrozně otravovali, že mě to zásadně ovlivnilo v hodnocení. Co mě zklamalo, že se nikdo nestal nebožtíkem. Všichni přežili a třetí dost zásadní detail, který mě odpuzuje, jsou ty dvě finální odfláknutý bitky. Člověk se těší na Stallone vs. Gibson a ono nic. Na první dva díly se podívám rád kdykoli, ale ten třetí v budoucnu bez problému vynechám a ani mi to nebude chybět. A jde vidět z tržeb i z hodnocení a recenzí, že s tím není něco v pořádku. A nevěřím tomu, že je to uniknutím na internet. Tyhle výmluvy nikomu nežeru.

na příspěvěk reagoval Yoshitsune, Yoshitsune, Mukade, Wacoslav1, Ouwen

Duncan66

Duncan66 (hodnocení, recenze)

Dyas , Deryll

nesouhlasim a ano, pochyboval a bohuzel se to vyplnilo. Zbytecne dlouha stopaz a naprosto nudne plkani o nicem. Dvojka mela paradni souboje, ale ta zcela nudna omacka kolem to uplne zabila. Jednicka si na nic nehrala a byla nakonec diky neklesajicimu tempu lepsi.

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

a americké verzi moc šancí nedávám, jo hraje tam Frank Grillo, jo je to frajer a mám ho rád, ale sakra jak chtějí američani v čemkoliv překonat, původní film ? však to určitě bude PG-13 a závěrečný souboj, bude osekaný jako starý vypelichaný koště

na příspěvěk reagoval RedAK

Wacoslav1

no já jen abys teď mladým moc nenadržoval, přeci jenom v poslední době si viděl dost filmů, kde mládež měla hlavní roli, tak já jen abys je neměl radši než, někoho kdo nemusí nutně být starej, ale tak nějak prostě bad ass, pač mladí nejsem rozhodně bad ass

Yoshitsune

Ale prdlajs. Stará parta je pořád best. Konec konců i hlavní myšlenka je o tom, že staří tu zachraňují mladý a Sly by je nechal nejradši chcípnout. Ty vole jak tam poslal toho Powella do tý šachty skoro na smrt to bylo dokonalý :-) Kdyby ještě ty držky Lutz s Ortizem chcípli, tak vrním blahem.

na příspěvěk reagoval Yoshitsune, Ouwen

Wacoslav1

to myslíš toho technika, který je nejlepší technik na světě ? ty vole ten nerd, nedokázal odhalit štěnici a ke konci lezl v tom výtahu, a trvalo mu to celý konec filmu, ty hele že ty začínáš mít radši ty mlaďochy, než tu starou partu :-O

na příspěvěk reagoval Wacoslav1

Yoshitsune

Powell byl ještě přijatelnej. Uznávám teda, že Lutz a Ortiz jsou hrozný držky, ale i tak mi všechny tyhle scény utekli rychle a nesrali mě tak jako všechny ty kecy a stupidná vata do který je zabalenej Berandal a souboje to nevytrhnou. Nehledě na to, že ty co byli v prvním Raidu se mi líbili víc.

na příspěvěk reagoval Yoshitsune

Wacoslav1

on asi myslel tu prostřední část, to solo pro "nováčky" jo to bylo až na Stalloneho noooo takový teplý, ale konec to vynahradil a jasný Raid 2: Berandal akční film roku chápu tě :)))

na příspěvěk reagoval Wacoslav1

Yoshitsune

Jak pro koho, ale já si počkám až se tu objeví Dyas aby mi vysvětlil, jak to myslel s těmi přiteplenými Expendables. Já už prakticky na týhle diskuzi neexistuju. Neberu nikomu názor a nechci se dál srát do tohohle filmu, ale nelíbí se mi to slovní spojení přiteplení Expendables. Já mám samozřejmě jasno co je akční film roku, není to žádnej Berandal, žádnej John wick, žádnej Ekvalizér dementizér, ale je to samozřejmě Exp 3.

na příspěvěk reagoval Yoshitsune

Remake akčního Raidu je v nejlepších rukou