Zátah 2

• Indonésie Serbuan Maut 2 (více)

Diskuze

gauron666 (hodnocení, recenze)

Yoshitsune

Ale jo vždyt říkám, že se snaží být i originální třeba v nějakých soubojích a za to má moje uznání. Evans je mladej je vidět, že má hodně nakoukáno hlavně co se týče asijský školy. Jak jsem ale napsal na můj vkus to prostě vypadá takový přeplacaný a u muší váhy mladé slečny je to jen můj názor, já prostě nemám moc rád takové ty drsnačky které všechno zmáknou, ale je mi jasné, že je to film a jistá nadsázka tam asi být musí.

na příspěvěk reagoval Yoshitsune, ywo666

gauron666

a kdo je dneska originální ? ukaž mi ho a já mu složím poklonu, i Expe vykrádá všechny film ve kterých herci hráli a dělají si srandu i ze sebe , a no a co že holka má třicet kilo ? to má být nějaká zátěž , nebo nevýhoda ? rychlost a obratnost , sou někdy lepší než kopa svalů navíc

na příspěvěk reagoval gauron666

gauron666 (hodnocení, recenze)

No tak podle ukázek nevím, je vidět, že Evans je slušnej vykradač, samozřejmě mu ale nelze upřít i snahu o originalitu. Někdy je ale méně více. Nevím jak vy, ale já bytostně v hraných filmech nesnáším, když holka která váží 30 kilo i s postelí vyrube celej gang to je spíše k smíchu. Příjde mě, že tam chce rejža narvat snad všechno, ale to taky vůbec nemusí fungovat, no uvidíme.

Rohata krysa

Rohata krysa (hodnocení, recenze)

Nevím proč by to neemohlo pokořit Expe 3..Teď to nemyslím nijak zle ani pohrdavě, ale parta seschlých legend amerických trháků ještě neznamená, že to bude automaticky akčňák roku, upřímně těším se mnohem víc na tenhle snímek než na další Expendables, a proč? Protože jednička byla jednoduše skvělá a tyhle indonézský filmy přinášej zkrátka něco novýho, něco mnohem lepšího než ohranej americkej styl velkých vouchaček, lesknoucích se namakanců a vybuchujících aut či krutopřísných hlášek, prostě klasický klišé... O tomhle pecky jako Raid nejsou..

na příspěvěk reagoval Wacoslav1

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

no samozřejmně že sou spokojený , vždyť to je pecka , jenom nepřející lidé nejsou spokojení a strašně moc jim vadí , že film sbírá ocenění a nadšení jak u diváků tak i u kritiků

Uživatel Rominator smazal svůj příspěvek.

Wacoslav1

no tak hlavně že ty nejsi z toho vycákaný a to je přece dobře že Waco ? no to je moc dobře , že ty si seš natolik objektivní

Uživatel Yoshitsune smazal svůj příspěvek.

Wacoslav1

Raid je špička. Jediný problém som mal s tým, že po obrovských chválospevoch som čakal až priveľa. Ale je škoda, že sa netočí viac takých filmov. A čo sa dá s takým malým rozpočtom by si mali naštudovať všetky akčné ex-hviezdy. Ja nemôžem uveriť, že Evans má len 28 rokov a už je z neho kultový režisér.

ywo666

no v  Americe to bude určitě , byla tam i jednička , a jestli to bude i v Evropě třeba v Polsku či v Německu , to bylo jedině super , ale já osobně věřím že se tenhle film , stane akčním hitem tohle roku a že to dostatečně vydělá

Yoshitsune

Tak hlavne, to bude o niečom úplne inom ako EXP3. Ale uvidíme z čoho budem viac napichaný. Inak bude sa toto aj posúvať do kín po svete? Podľa mňa by to malo šancu zarobiť aj u nás dáke euro.

ywo666

tak rozhodně akční film roku rozhodně , ale tím nechci říct že Expendables 3 bude špatné ...ale .....no jo tak jo prostě to na Expe nebude mít :D

na příspěvěk reagoval ywo666

Chosé85

No tak to vychválil totálne do neba. Otázka je ako veľmi bol objektívny. Ale ak bude bude mať Raid II oproti prvému filmu lepšie súboje,  lepší príbeh, lepšiu kameru a vhodne použitý vyšší budget, tak to bude čo? Najlepší akčný film všetkých čias? Akčný film desaťročia? Alebo aspoň film roku? Ak má Ty Cooper myslím že sa máme fakt na čo tešiť.

plechi

Tipujem, že s pomalým zasnívaným Refnom to nebude mať nič spoločné!! A vcelku aj dúfam. Only Gods forgive bolo neskutočne slabé.

Ouwen

Ouwen (hodnocení, recenze)

Ten druhej trailer. Skutečně je rozpočet o třech milionech? Mne to tak teda nepřijde. Akce je úplně destruktivní, podle mého gusta. Začínám všechny mé pochybnosti zadupávat pod zem, tohle bude přelom.

Remake akčního Raidu je v nejlepších rukou

Remake akčního Raidu je v nejlepších rukou