Zátah 2

• Indonésie Serbuan Maut 2 (více)

Diskuze

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

tak a už mám kvalitu 1080 blu-ray , jazyk jen indonéský , takže parádička :)))

Doomedx

Anglické sú, ale nesedia s eng dabingom, tak som ich musel vynúť. Ale je to dobre nadabované (hodnotím zrozumitelnosť). Takže sa to zvládnuť aj bez tituliek. Alebo si hoď anglické z indonézskym jazykom.

TheDarKnig

TheDarKnig (hodnocení, recenze)

Dostal jsem zřejmě dvakrát infarkt, poprvé, jak jsem se podíval na seznam diskuzí a uviděl těch 75 nových příspěvků a podruhé když jsem zjistil, že je to realita..

Teď se ten film už opravdu bojím pustit :D

na příspěvěk reagoval Yoshitsune

ywo666

SPOLIER  hlavní souboj se zabijákem a je ho konec , tam bylo vyloženě vidět že ho Rama respektoval , a když zabiják umíral tak , jako kdyby mu Rama říkal , to je v pohodě , je  to dobrý , odpočiň si , už to bude dobrý , s takovým respektem a úctou ho nechal umřít , to se jen tak nevidí SPOILER

ywo666

SPOILER  jako člověk pod adrenalinem a vztek a nenávistí vydrží hodně , že hrdina měl právo bejt nasranej , toho asi taky drželo na živu , a ten konec ? ty vole to sem teda nečekal :-O SPOILER

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

SPOILER postavy sou zde umlácen , rozsekány , rozstřílený , několik postav přijde o část obličeje , jednomu se usmaží ksicht , některé postavy příjdou i o celou hlavu , sou tady přejetý a jedna postava je totálně rozemleta na kaši SPOILER

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

SPOILER nejlepší na tom je že i hrdina dostane takový záhul , že stál jen silou vůle a nebo já nevim , jak dokázal stát po tom všem SPOILER

na příspěvěk reagoval ywo666

Ouwen

Myslím, že toto je film s najvia zasedenými ranami v histórií. Keby niekto spočítal, koľko rán hrdinovia rozdajú a schytajú, výsledné číslo by bolo pravdepodobne filmový rekord.

Ouwen

Tento film je nočná mora pacifistov. Väčšina ľudí je tu rozmlátená na kusy kým zomrie.

ywo666

někdo tady psal že to gore je hnaný , až za hranice lidského chápání a to teda je , takovéhle násilí to ......to tad fakt ještě nebylo

ywo666

SPOILER ta bejzbolka zaražená v hlavě , čelist mi spadla na zem a já čuměl , pausnul film a musel pět minut čekat až se to vstřebá SPOILER

Ouwen (hodnocení, recenze)

Vy mne provokujete. Už mám asi zlomenou ruku, aniž bych viděl jedinou bitku.

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

to násilí se tady úplně stupňuje , ze začátku menší , nějaká ta krev a jak film plyn , tak přibývá i násilí a nakonec to vyvrcholí , extrémně brutální fekal gore

na příspěvěk reagoval ywo666

Yoshitsune

To súhlasím. Po skončení filmu som sa musel skontrolovať, či nemám niečo zlomené alebo rozmlátené na kašu. Bitky sú tak brutálne ako len môžu byť. Už som možno videl lepšiu choreografiu (pár krát). Ale väčšiu brutalitu? Hm, nespomínam si.

na příspěvěk reagoval Yoshitsune

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

jinak bitky a přestřelky ,sou tak brutální , krutý a násilný , něco takového sem ještě neviděl a že já viděl hodně násilných filmů , ve kterých tekla krev a umírali lidé

na příspěvěk reagoval ywo666, Martin741

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

pro mně nejakčnější film tohohle roku a zároveň bych to zařadil , mezi top tři nejakčnější filmy na světě

sniper18

sniper18 (hodnocení, recenze)

Ouwen

Zase až tak dokonalé to nebolo, myslím si, že už bolo aj viacero lepších. No to podľa mňa ani nie je dôležité, stále je to nezabudnuteľná akčná záležitosť, ktorá sa oplatí pozerať opakovane a presne v to som aj dúfal.

Remake akčního Raidu je v nejlepších rukou

Remake akčního Raidu je v nejlepších rukou