Reklama

Reklama

Zátah 2

  • Indonésie Serbuan Maut 2 (více)
Trailer 4

Zátah 2 navazuje přesně tam, kde nás děj předchozího snímku zanechal. Rama (Iko Uwais) je opět nucen přijmout roli policajta v utajení, aby poskytl své ženě a dítěti ochranu. Pracuje v protikorupční jednotce vedené Bunawarem, jediným člověkem, kterému může věřit. Rama dostává speciální pověření: musí se infiltrovat do místní zločinecké skupiny mafiánského bosse Banguna. Vrchol řetězce je daleko, krvavá pouť za spravedlností proto začíná v base, kde hnije Bangunův syn Uco. Rama musí získat informace, které by nasměrovaly policejní protikorupční komando k Bagunovi. Po celou dobu se však snaží zakrýt nebezpečnou touhu po pomstě a spravedlnosti, která ho spaluje zevnitř – a díky níž se jak jeho mise, tak i skupina organizovaného zločinu, postupně hroutí. (Cinemax)

(více)

Diskuze

Yoshitsune

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

tak a už mám kvalitu 1080 blu-ray , jazyk jen indonéský , takže parádička :))) 

ywo666

ywo666 (hodnocení, recenze)

Doomedx

Anglické sú, ale nesedia s eng dabingom, tak som ich musel vynúť. Ale je to dobre nadabované (hodnotím zrozumitelnosť). Takže sa to zvládnuť aj bez tituliek. Alebo si hoď anglické z indonézskym jazykom.

TheDarKnig

TheDarKnig (hodnocení, recenze)

Dostal jsem zřejmě dvakrát infarkt, poprvé, jak jsem se podíval na seznam diskuzí a uviděl těch 75 nových příspěvků a podruhé když jsem zjistil, že je to realita.. 

Teď se ten film už opravdu bojím pustit :D

na příspěvěk reagoval Yoshitsune

Yoshitsune

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

ywo666

SPOLIER  hlavní souboj se zabijákem a je ho konec , tam bylo vyloženě vidět že ho Rama respektoval , a když zabiják umíral tak , jako kdyby mu Rama říkal , to je v pohodě , je  to dobrý , odpočiň si , už to bude dobrý , s takovým respektem a úctou ho nechal umřít , to se jen tak nevidí SPOILER 

Yoshitsune

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

ywo666

SPOILER  jako člověk pod adrenalinem a vztek a nenávistí vydrží hodně , že hrdina měl právo bejt nasranej , toho asi taky drželo na živu , a ten konec ? ty vole to sem teda nečekal :-O SPOILER 

Yoshitsune

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

SPOILER postavy sou zde umlácen , rozsekány , rozstřílený , několik postav přijde o část obličeje , jednomu se usmaží ksicht , některé postavy příjdou i o celou hlavu , sou tady přejetý a jedna postava je totálně rozemleta na kaši SPOILER 

Yoshitsune

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

SPOILER nejlepší na tom je že i hrdina dostane takový záhul , že stál jen silou vůle a nebo já nevim , jak dokázal stát po tom všem SPOILER 

na příspěvěk reagoval ywo666

ywo666

ywo666 (hodnocení, recenze)

Ouwen

Myslím, že toto je film s najvia zasedenými ranami v histórií. Keby niekto spočítal, koľko rán hrdinovia rozdajú a schytajú, výsledné číslo by bolo pravdepodobne filmový rekord.

na příspěvěk reagoval Ouwen

ywo666

ywo666 (hodnocení, recenze)

Ouwen

Tento film je nočná mora pacifistov. Väčšina ľudí je tu rozmlátená na kusy kým zomrie.

na příspěvěk reagoval Ouwen

Yoshitsune

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

ywo666

někdo tady psal že to gore je hnaný , až za hranice lidského chápání a to teda je , takovéhle násilí to ......to tad fakt ještě nebylo 

na příspěvěk reagoval Ouwen

Yoshitsune

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

ywo666

SPOILER ta bejzbolka zaražená v hlavě , čelist mi spadla na zem a já čuměl , pausnul film a musel pět minut čekat až se to vstřebá SPOILER 

Ouwen

Ouwen (hodnocení, recenze)

Vy mne provokujete. Už mám asi zlomenou ruku, aniž bych viděl jedinou bitku. 

Yoshitsune

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

to násilí se tady úplně stupňuje , ze začátku menší , nějaká ta krev a jak film plyn , tak přibývá i násilí a nakonec to vyvrcholí , extrémně brutální fekal gore 

na příspěvěk reagoval ywo666

ywo666

ywo666 (hodnocení, recenze)

Yoshitsune

To súhlasím. Po skončení filmu som sa musel skontrolovať, či nemám niečo zlomené alebo rozmlátené na kašu. Bitky sú tak brutálne ako len môžu byť. Už som možno videl lepšiu choreografiu (pár krát). Ale väčšiu brutalitu? Hm, nespomínam si.

na příspěvěk reagoval Yoshitsune

Yoshitsune

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

jinak bitky a přestřelky ,sou tak brutální , krutý a násilný , něco takového sem ještě neviděl a že já viděl hodně násilných filmů , ve kterých tekla krev a umírali lidé 

na příspěvěk reagoval ywo666, Martin741

Yoshitsune

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

pro mně nejakčnější film tohohle roku a zároveň bych to zařadil , mezi top tři nejakčnější filmy na světě 

sniper18

sniper18 (hodnocení, recenze)

Ouwen

Zase až tak dokonalé to nebolo, myslím si, že už bolo aj viacero lepších. No to podľa mňa ani nie je dôležité, stále je to nezabudnuteľná akčná záležitosť, ktorá sa oplatí pozerať opakovane a presne v to som aj dúfal. 

na příspěvěk reagoval Ouwen

Související novinky

Remake akčního Raidu je v nejlepších rukou

Remake akčního Raidu je v nejlepších rukou

11.01.2022

Už pár měsíců víme, že remake akčního filmu desetiletí The Raid / Zátah: Vykoupení natočí režisér Patrick Hughes (Expendables: Postradatelní 3, Zabiják & bodyguard). Film si objednal Netflix a… (více)

Režisér Raidu a Tom Hardy míří na Netflix

Režisér Raidu a Tom Hardy míří na Netflix

20.02.2021

Gareth Evans má za sebou dva fantastické akční snímky Zátah 1 a 2 a taky povedený seriál Gangs of London. Teprve nyní se ale zdá, že jeho kariéra začne stoupat – uzavřel totiž exkluzivní smlouvu s… (více)

TOP 2017 dle nejoblíbenějších uživatelů

TOP 2017 dle nejoblíbenějších uživatelů

31.12.2017

Hrstka nejoblíbenějších uživatelů ČSFD.cz tradičně vybrala osobní trojku nej filmů, uvedených do české a slovenské distribuce nebo na filmových festivalech v roce 2017. A někteří dali hlasy taky svým… (více)

Co chystá režisér Raidu?

Co chystá režisér Raidu?

25.11.2017

Gareth Evans má za sebou akčňáky The Raid a The Raid 2, takže se po něm automaticky žádá The Raid 3. Velšský režisér ale s trojkou nijak nespěchá a jeho dalším filmem bude thriller The Apostle, v… (více)

Reklama

Reklama