Reklama

Reklama

Zátah 2

  • Indonésie Serbuan Maut 2 (více)
Trailer 4

Zátah 2 navazuje přesně tam, kde nás děj předchozího snímku zanechal. Rama (Iko Uwais) je opět nucen přijmout roli policajta v utajení, aby poskytl své ženě a dítěti ochranu. Pracuje v protikorupční jednotce vedené Bunawarem, jediným člověkem, kterému může věřit. Rama dostává speciální pověření: musí se infiltrovat do místní zločinecké skupiny mafiánského bosse Banguna. Vrchol řetězce je daleko, krvavá pouť za spravedlností proto začíná v base, kde hnije Bangunův syn Uco. Rama musí získat informace, které by nasměrovaly policejní protikorupční komando k Bagunovi. Po celou dobu se však snaží zakrýt nebezpečnou touhu po pomstě a spravedlnosti, která ho spaluje zevnitř – a díky níž se jak jeho mise, tak i skupina organizovaného zločinu, postupně hroutí. (Cinemax)

(více)

Diskuze

Uživatel Yoshitsune smazal svůj příspěvek.

fililipekk

fililipekk (hodnocení, recenze)

Tak Serbuan tam mam a doufám že tam pude i tohle, no doufám, spíš to tam de, jenom to tam ještě nemam.

Iko už mě přesvědčil v Cestě Bojovníka.

Yoshitsune

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

fililipekk

no já ti rozumím , ale topku máš plnou a tak to nejde , tak já sice nerad něco vyřadím , ale člověka láka to mít v topce 

Yoshitsune

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

ywo666

já ti to věřím , on to bude asi nějaký dvojník :)) no já bych na Segala i kouknul , ale prostě teď na něj zrovna nemám chuť , znáš to všechny přepere a jemu se nic nestane , navíc vypadá jako hroch 

fililipekk

fililipekk (hodnocení, recenze)

Dát si něco do topky aniž bych to viděl mi přijde o.k., zrovna včera sem koukal na Tom Yum Goong2 a bylo mi jasný, že by to tam mohlo bejt aniž bych to viděl a taky, že jo...

na příspěvěk reagoval Yoshitsune

ywo666

ywo666 (hodnocení, recenze)

Yoshitsune

Ty vole. Ja som si určite nič vedome do obľúbených nepridával. Ruslan mal dve gulervúce hlášky, ktoré si pametám doteraz. Inak klasická seaglovka. Lepšia z tých sračkových, ale stále. O tom istom.

na příspěvěk reagoval Yoshitsune

ywo666

ywo666 (hodnocení, recenze)

Yoshitsune

Ja film nemám v topke. Vlastne som zabudol, ž nejaká topka existuje. To nič na veci nemení, že sa kurevsky teším a neverím, že to môže byť niečo iné ako gulervúci parádny akčný film. Ale je pravda, ž v niečom ťa chápem. A keď nie? Trick is just not give a fuck (Steven Seagal, Ruslan)

Yoshitsune

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

ale ywo666 mně úplně chápe , jaký to je být fanda filmu který ještě neviděl a přesto ví že to prostě bude bomba , ywo666 tohle neber nijak špatně nebo tak nějak , já ti to přeju to že se těšíš na ten film , ale jo víš mně tady s prominutím banda hlupců vyčítá že mám film v topce který sem ještě neviděl a tobě neřeknu ani hovno , ale jak řikám tohle neni kritika na tebe , ale na ty hloupé lidi 

na příspěvěk reagoval ywo666

Ouwen

Ouwen (hodnocení, recenze)

Yoshitsune

Neshazuj se, vole, vždyť na tebe nic nesvádím, píšu ti že s tebou nemám problém a s Wacem se neshoduješ, proto vznikl konflikt mezi váma. To s tim idiotem, to Waco tě může vidět za idiota, proto jsem napsal co jsem napsal, já tě jinak beru za pohodového týpka a víš co? Oba nesete to bedro, že se nemusíte, nejseš v tom sám, vinu má i Waco. Neobhajuju ho, ani tebe ne, jen ti píšu jak tě bere Waco, víš?

na příspěvěk reagoval Yoshitsune

Ouwen

Ouwen (hodnocení, recenze)

TheDarKnig , Yoshitsune

Jsou lidi, kteří se umí smát sami sobě, ale řekl jsem snad, že Yoshi je idiot?! Asi těžko. Tady jde vo to, že Waco může považovat Yoshiho za idiota, já nerespektuju lidi, kteří nemají vlastní názory. Yoshi, to jsem já neřekl a netvrdím to. Prostě tvůj a jeho názor nejdou dohromady, nemáte se rádi, každosrádně já s tebou problém nemám a pokusil jsem ti vysvětlit, co si Waco myslí, chápeš. Jseš v pohodě

na příspěvěk reagoval Yoshitsune

Yoshitsune

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

Ouwen

dobrý v pořádku já sem ten špatnej , jasně v pohodě , tak já jdu hodnotit filmy podle cam ripu a bude lézt do různých diskuzí a tam nasírat fanoušky , pak možná získám respekt zdejších lidí jako seš ty a Wáca 

na příspěvěk reagoval Ouwen

Související novinky

Remake akčního Raidu je v nejlepších rukou

Remake akčního Raidu je v nejlepších rukou

11.01.2022

Už pár měsíců víme, že remake akčního filmu desetiletí The Raid / Zátah: Vykoupení natočí režisér Patrick Hughes (Expendables: Postradatelní 3, Zabiják & bodyguard). Film si objednal Netflix a… (více)

Režisér Raidu a Tom Hardy míří na Netflix

Režisér Raidu a Tom Hardy míří na Netflix

20.02.2021

Gareth Evans má za sebou dva fantastické akční snímky Zátah 1 a 2 a taky povedený seriál Gangs of London. Teprve nyní se ale zdá, že jeho kariéra začne stoupat – uzavřel totiž exkluzivní smlouvu s… (více)

TOP 2017 dle nejoblíbenějších uživatelů

TOP 2017 dle nejoblíbenějších uživatelů

31.12.2017

Hrstka nejoblíbenějších uživatelů ČSFD.cz tradičně vybrala osobní trojku nej filmů, uvedených do české a slovenské distribuce nebo na filmových festivalech v roce 2017. A někteří dali hlasy taky svým… (více)

Co chystá režisér Raidu?

Co chystá režisér Raidu?

25.11.2017

Gareth Evans má za sebou akčňáky The Raid a The Raid 2, takže se po něm automaticky žádá The Raid 3. Velšský režisér ale s trojkou nijak nespěchá a jeho dalším filmem bude thriller The Apostle, v… (více)

Reklama

Reklama