Reklama

Reklama

Zátah 2

  • Indonésie Serbuan Maut 2 (více)
Trailer 4

Zátah 2 navazuje přesně tam, kde nás děj předchozího snímku zanechal. Rama (Iko Uwais) je opět nucen přijmout roli policajta v utajení, aby poskytl své ženě a dítěti ochranu. Pracuje v protikorupční jednotce vedené Bunawarem, jediným člověkem, kterému může věřit. Rama dostává speciální pověření: musí se infiltrovat do místní zločinecké skupiny mafiánského bosse Banguna. Vrchol řetězce je daleko, krvavá pouť za spravedlností proto začíná v base, kde hnije Bangunův syn Uco. Rama musí získat informace, které by nasměrovaly policejní protikorupční komando k Bagunovi. Po celou dobu se však snaží zakrýt nebezpečnou touhu po pomstě a spravedlnosti, která ho spaluje zevnitř – a díky níž se jak jeho mise, tak i skupina organizovaného zločinu, postupně hroutí. (Cinemax)

(více)

Diskuze

Duncan66

Duncan66 (hodnocení, recenze)

Madsbender

ja se v nicem neztracim. Precti si muj prvni prispevek, tak se pise o case a o tom ja mluvim celou dobu. To pouze ty placas pate pres devate.

Madsbender

Madsbender (hodnocení, recenze)

Duncan66

To čo si práve povedal je v rozpore s tvojim predchádzajúcim tvrdením keď si mi dal za pravdu, že nehovoríš o čase, ale zhustení. Začínaš sa v tom strácať.

Áno, zrýchlenie je tendencia postupného zrýchľovania na danú hodnotu za určitý čas, o čom si rozhodne nehovoril ani ty, ani ja.

na příspěvěk reagoval Duncan66

Duncan66

Duncan66 (hodnocení, recenze)

Madsbender

zrychleni a zrychlene jsou uplne jine pojmy.

A ja jsem se bavil pouze o case, nikoli ze vse bezi rychleji. To jsi bohuzel nepochopil a proto porad placas ty svoje nesmysly ;-)

na příspěvěk reagoval Madsbender

Wysch

Wysch (hodnocení, recenze)

duckman

A ty seš typicky hloupej Čech, který je jen důkazem, že sex mezi příbuznými vede k postupné degeneraci mozkové aktivity.

Madsbender

Madsbender (hodnocení, recenze)

Duncan66

to spise ve tve virtualni realite, kde bezi cas 3x rychleji, nez ve skutecnosti

tak ti v kebuli musi cas bezet 3x rychleji, nez v realu

Pokiaľ viem, rýchlejšie = zrýchlene.

na příspěvěk reagoval Duncan66

TheDarKnig

TheDarKnig (hodnocení, recenze)

Madsbender

každopádně mě to zcela vyvedlo z míry a tak jsem si závěr prakticky vůbec neužil. O tom divném použití songu a ještě divnějším cliffhangeru nemluvě :)

na příspěvěk reagoval Madsbender

Madsbender

Madsbender (hodnocení, recenze)

Duncan66

Ja hovorím o plynutí času, ty zjavne (ako som sa musel náročne dobrať inde) hovoríš o subjektívnom zhustení diania na časovú jednotku, čo nie je zrýchlenie v zmysle toho, o čom hovorím ja, teda priameho pocitového vnímania času.

na příspěvěk reagoval Duncan66

TheDarKnig

TheDarKnig (hodnocení, recenze)

Madsbender

ale jo, tomu věřím a nic proti tomu nemám, mě je o to, že mi to přišlo nepřirozené v tom smyslu, že se celá ta scéna pohybovala příliš rychle, včetně pohybů lidí, skoro jak z grotesky :D To přeháním, ale aby sis to věděl představit :)

na příspěvěk reagoval Madsbender

TheDarKnig

TheDarKnig (hodnocení, recenze)

Madsbender

ne, ten souboj, kdybych se teď bavil o délce, měl raději trvat aspoň o dvě minuty kratší dobu, celkově to zakončování bylo hrozně natahované a čistě pro fatality efekt. Popravdě asi budu jeden z mála, ale mnohem lepší mi přišel souboj v uličce proti těm dvěma úžasným komiksovým postavám s ještě lepším vztahem, který nebyl vůbec rozpracován a přesto se staly nejlepšími postavami filmu :) Ale min. ten jejich konec si tedy opravdu zasloužil větší stopáž, jakkoliv už byl ten souboj, ještě jednou, skvělý. 

Ale k tomu zrychlení, myslím jako opravdu zrychlené, a ne jenom ten souboj, ale i následná shotgun scéna, nejsem příliš přes ty technické záležitosti, ale zdálo se mi, jako by někdo prostě v bsplayeru dal třeba dvojnásobnou rychlost přehrávání. Nepřišlo mi to prostě i přes všechnu indonézskou šílenou rychlost (kdy bych jim to tedy měl věřit) vůbec reálné, z čistě technického hlediska. A to je trochu problém :)

na příspěvěk reagoval Madsbender

TheDarKnig

TheDarKnig (hodnocení, recenze)

stále si stojím za tím, že mi ten závěrečný souboj přišel zrychlený.. Ale to je asi mimo vaši diskuzi :D

na příspěvěk reagoval Madsbender

Duncan66

Duncan66 (hodnocení, recenze)

Madsbender

Ta scena je stejna a trva stejne dlouho. Jenom ve tve virtualni realite ubehne 15 minut misto 5. Kdyz 1 sekunda jsou u tebe 3, tak asi tezko u tebe bezi cas 3x pomaleji. ;-)

na příspěvěk reagoval Madsbender

Madsbender

Madsbender (hodnocení, recenze)

Duncan66

Zaujímavé. Takže ty mi vravíš, že pre časové trvanie filmu platia úplne iné pravidlá ako pre všetko ostatné :-D No, nechcem vedieť, čo by na to povedala tvoj/a učiteľ/ka :-DD

na příspěvěk reagoval Duncan66

Vykuk

Vykuk (hodnocení, recenze)

duckman

Hehee, zase jsem kouk do diskuze a hned todle :) tady se dycky pobavim. Máš o naší policii kapku zkreslené představy :-D Nějakým tím výcvikem jsem si taky prošel a policajtů znám dost, ale drtivá většina nemá navíc než Franta od vedle. Sou rádi, že uběhnou nějaký ten svůj kilometr, dají nějaký ten rozporuplný klik a to je tak celé. Spíš tak na komedii by to dalo:)) Jinak to, že borec vymlátí půl města i se štábem je sice nesmysl a kdo má v hlavě víc než kýbl hoven to chápe, ale je to fajn představa pro chlapa, co ho denně nasírají v práci, škole a kdoví kde jinde, jo pobavim se u toho. Až budu chtít realitu, zajdu si na Cejl s bílou kuklou na hlavě a budu házet dlaždice těm bíčbojům do oken.. jenže to bych se už asi nevrátil živý, takže raději zůstanu u telky a u hopsavých indoušků. Ale samo názor ti neberu, každému se líbí něco jiného a tak to má být, jinak by nebylo o čem diskutovat:)

Související novinky

Remake akčního Raidu je v nejlepších rukou

Remake akčního Raidu je v nejlepších rukou

11.01.2022

Už pár měsíců víme, že remake akčního filmu desetiletí The Raid / Zátah: Vykoupení natočí režisér Patrick Hughes (Expendables: Postradatelní 3, Zabiják & bodyguard). Film si objednal Netflix a… (více)

Režisér Raidu a Tom Hardy míří na Netflix

Režisér Raidu a Tom Hardy míří na Netflix

20.02.2021

Gareth Evans má za sebou dva fantastické akční snímky Zátah 1 a 2 a taky povedený seriál Gangs of London. Teprve nyní se ale zdá, že jeho kariéra začne stoupat – uzavřel totiž exkluzivní smlouvu s… (více)

TOP 2017 dle nejoblíbenějších uživatelů

TOP 2017 dle nejoblíbenějších uživatelů

31.12.2017

Hrstka nejoblíbenějších uživatelů ČSFD.cz tradičně vybrala osobní trojku nej filmů, uvedených do české a slovenské distribuce nebo na filmových festivalech v roce 2017. A někteří dali hlasy taky svým… (více)

Co chystá režisér Raidu?

Co chystá režisér Raidu?

25.11.2017

Gareth Evans má za sebou akčňáky The Raid a The Raid 2, takže se po něm automaticky žádá The Raid 3. Velšský režisér ale s trojkou nijak nespěchá a jeho dalším filmem bude thriller The Apostle, v… (více)

Reklama

Reklama