Reklama

Reklama

Zátah 2

  • Indonésie Serbuan Maut 2 (více)
Trailer 4

Zátah 2 navazuje přesně tam, kde nás děj předchozího snímku zanechal. Rama (Iko Uwais) je opět nucen přijmout roli policajta v utajení, aby poskytl své ženě a dítěti ochranu. Pracuje v protikorupční jednotce vedené Bunawarem, jediným člověkem, kterému může věřit. Rama dostává speciální pověření: musí se infiltrovat do místní zločinecké skupiny mafiánského bosse Banguna. Vrchol řetězce je daleko, krvavá pouť za spravedlností proto začíná v base, kde hnije Bangunův syn Uco. Rama musí získat informace, které by nasměrovaly policejní protikorupční komando k Bagunovi. Po celou dobu se však snaží zakrýt nebezpečnou touhu po pomstě a spravedlnosti, která ho spaluje zevnitř – a díky níž se jak jeho mise, tak i skupina organizovaného zločinu, postupně hroutí. (Cinemax)

(více)

Diskuze

Ouwen

Ouwen (hodnocení, recenze)

Wacoslav1

A Austin to tam táhl. Nejvíc mne ale zabila bitka toho Frosta, to byl magor twl.. prej : "jdu na ně zezadu" jak na něj naběhlo 5 týpků a on je sesekal :D a na ten kop s otočkou nezapomenu 

mzss1

mzss1 (hodnocení, recenze)

Wacoslav1

Vím, že se z B nevyhrabe, ale o tom to je prostě - realita. Točí béčka fajn, já jeho filmy žeru, na to, že mě letos dost béček s mými oblíbenci zklamalo ho jedině uvitam..... zaslepenej nejsem.. třeba nový Hooligans  - to byl zvláštní film, ale ty slabé 3* jsme mu dal, tam se Adkins svými klasickými kopy moc nepředvedl, krom toho byl film mírně a zvláštně pojat na to, že to byla taká tématika..

na příspěvěk reagoval Ouwen

Wacoslav1

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

Ouwen

Budeš cvičit nebo bojovat? :-) Každopádně souhlasím, že na Seagala let posledních to byl minimálně nadprůměr.

na příspěvěk reagoval Ouwen

Ouwen

Ouwen (hodnocení, recenze)

mzss1

Říkám. Snil jsem o tom, jak policejní jednotka vlítne do baráku a jeden frajer to tam rozjede. To se mi splnilo. Ninja 2 má pomstu, tu mám rád, ale je to úplně bez náboje. 

na příspěvěk reagoval Wacoslav1, mzss1

Wacoslav1

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

mzss1

Hele Adkins je masakrátor já ho maximálně respektuju. Problém je, že z béčkových vod už se nevyhrabe. Točit filmy před 20 lety byl by dneska slavnej, ale holt už je blbá doba pro podobný hrdiny.

na příspěvěk reagoval mzss1

mzss1

mzss1 (hodnocení, recenze)

Ouwen , Wacoslav1

V pohodě chlapi, beru váš názor, má hodně co do sebe, ale mě se tyhle moderní typy filmů líbí, jde hodně o skvěle natočené fighty a zbytek může být slabší, asi proto mi třeba první Zátah nebo filmy Ninja, Boyka s Adkinśnem tak chytliy ;)

na příspěvěk reagoval Wacoslav1, Ouwen

Wacoslav1

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

Ouwen

Přesně tak. U jednoduchýho příběhu to ani není tolik o tom jestli je jednoduchej nebo ne, ale jestli je funkční a vtáhne tě do děje a když nevtáhne, tak sebelepší bitky to nezachrání.

na příspěvěk reagoval mzss1

mzss1

mzss1 (hodnocení, recenze)

Ouwen

Jo v pohodě, respektuju názory obzvlast u mych oblibencu :) ale třeba takový Maximum conviction - dal jsi 5* - líbily se ti souboje (berandal, ninja atd mají stokrát lepsi souboje - uznej) a příběh ? Ten ti v tom filmu Max.conv. přišel výborný ? Jen se ptám :)

na příspěvěk reagoval Ouwen

mzss1

mzss1 (hodnocení, recenze)

Ouwen

Zvláštní, že se toho bojíš :) Ber tuhle dvojku jako jedničku a o ničem nepřemýšlej..příběh je hodně důležitý v jiných typech filmů a ne v těchto nebo Ninja, Neporazitelný atd - můj názor nezvratný :)

na příspěvěk reagoval Ouwen

Ouwen

Ouwen (hodnocení, recenze)

Wacoslav1

Nepodceňujme to. Toto byla moje chyba, trošku jsem podceňoval Raid a byla to jeba, to i první film s Ikem... 

Wacoslav1

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

Ouwen

Uvidíme co s tím chtějí spravit. Nechám se překvapit. Raid mě tolik neuchvátil, jako většinu CSFD osazenstva u mě za 3*. No tohle snad jedině pokud to bylo točeno delší dobu může být o něco profesionálněji uděláno než Raid, ale zase se právě obávám aby to nebylo rozveklý. Každopádně zvědavej na to jsem, to zase jako určitě jo.

na příspěvěk reagoval Ouwen

ywo666

ywo666 (hodnocení, recenze)

148 minút. Fíha, to som zvedavý ako sa tvorcovia popasujú s dejom. Možno chce Evans dokázať, že vie točiť aj príbeh a Iko chce ukázať, že vie hrať. Bol by som rád ak by sa im to podarilo. Ale mám podozrievavo zdvihnuté jedno obočie.

Wacoslav1

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

mzss1

Hmm takže to bude stejný jako jednička? Nebo Ninja 2? Já v tom fakt nehledám žádný poselství, ale je fakt, že tyto filmy bývají opravdu až neskutečně blbě vystavěný, že i takový Expendables 2 jsou vedle toho kandidátem na oskara za scénář :-)

na příspěvěk reagoval Ouwen

Wacoslav1

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

148 minut? To mi přijde dost přehnaný. Příběh bude stejně jako v jedničce o ničem. To mi smrdí zbytečným natahováním. Jako věřím tomu, že souboje budou zase best, ale ta délka je na daný druh filmu vskutku neadekvátní.

na příspěvěk reagoval mzss1

Ouwen

Ouwen (hodnocení, recenze)

Yoshitsune

na tom nesejde, mne vystačí dvd-rip no a cz titulky. takhle jsem to měl u prvního dílu a vystačil jsem si. :) 

Ouwen

Ouwen (hodnocení, recenze)

Yoshitsune

a právě. Iko objevil díru v policii, tak si vezmi, jaké to pro něj bude mít následky. kontakty se najdou určitě! 

Yoshitsune

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

Ouwen

hele tak to nevim , vim že snad únor nebo březen , v listopadu bylo dotočeno , takže prosinec - leden postprodukce , v březnu to půjde do kin při troše štěstí v květenu to bude na internetu v blu-ray kvalitě  

Yoshitsune

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

jako já vim že jste všichni unešení , z toho jako Iko tříská do zdi , ale prohlídnětě si jak vypadá , jako když dostal od někoho festounou nakládačku a vzhledem k tomu že v The Raidu pro něho skončilo víceméňě dobře , takže do vězení ta postava jít nemohla , ale během tohle filmu mohl Iko udělat něco , aby si do vězení dostal takže jinak řečeno Ikovo bušení dozdi je vlastně ke konci filmu 

na příspěvěk reagoval Ouwen

Související novinky

Remake akčního Raidu je v nejlepších rukou

Remake akčního Raidu je v nejlepších rukou

11.01.2022

Už pár měsíců víme, že remake akčního filmu desetiletí The Raid / Zátah: Vykoupení natočí režisér Patrick Hughes (Expendables: Postradatelní 3, Zabiják & bodyguard). Film si objednal Netflix a… (více)

Režisér Raidu a Tom Hardy míří na Netflix

Režisér Raidu a Tom Hardy míří na Netflix

20.02.2021

Gareth Evans má za sebou dva fantastické akční snímky Zátah 1 a 2 a taky povedený seriál Gangs of London. Teprve nyní se ale zdá, že jeho kariéra začne stoupat – uzavřel totiž exkluzivní smlouvu s… (více)

TOP 2017 dle nejoblíbenějších uživatelů

TOP 2017 dle nejoblíbenějších uživatelů

31.12.2017

Hrstka nejoblíbenějších uživatelů ČSFD.cz tradičně vybrala osobní trojku nej filmů, uvedených do české a slovenské distribuce nebo na filmových festivalech v roce 2017. A někteří dali hlasy taky svým… (více)

Co chystá režisér Raidu?

Co chystá režisér Raidu?

25.11.2017

Gareth Evans má za sebou akčňáky The Raid a The Raid 2, takže se po něm automaticky žádá The Raid 3. Velšský režisér ale s trojkou nijak nespěchá a jeho dalším filmem bude thriller The Apostle, v… (více)

Reklama

Reklama