Zátah 2

• Indonésie Serbuan Maut 2 (více)

Diskuze

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

tak teda nej poster : 1-RUNNERS-UP!  2-By Hasan Bajwa  3-HONORABLE MENTIONS  asi tak  , ta pěst je prostě nej nej

na příspěvěk reagoval ywo666

TheDarKnig

tak , tak , souhlas , jednička byla fajn , dvojka je sice tak dobrá  ,ale jak už sem řekl předvídatelnost šla na ruku s odlehčenou atmosférou a to je kámen úrazu

Deryll

Deryll (hodnocení, recenze)

TheDarKnig

jednička je čistokrevná akce a dvojka legendární hášky!! fakt...když sem byl na dvojce v kině tak sem řikal jak je ta akce tragická ale nesly to hore perfektní hlášky a narážky:) doufám že ve 3 bude mix! (super akce a estě suprovější hlášky:) )

TheDarKnig (hodnocení, recenze)

já to mám naopak, jednotka byla velice osvěžující, se skvělou choreografií a hláškami, dvojka kromě využití Chucka a Arnolda slabý odvar, navíc to Bulharsko či Rumunsko bylo prostě strašné.

na příspěvěk reagoval Deryll, Yoshitsune, ywo666

Vykuk

Vykuk (hodnocení, recenze)

Už aby to bylo v lepší kvalitě, jestli to bude z půlky taková řežba, jako jednička, tak budu spokojen:) Zatím názory tady dobré, takže po obrovském zklamání z Protectora 2 a In the bloood s Ginou, by mi tohle mohlo zpravit chuť:)

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

Expendables sou už o ničem přijedou někam , někdo je tam nasere pak toho dotyčného nahání a pak ho zastřelí , no už dvojka byla taková předvídatelná a nudnější

na příspěvěk reagoval Madsbender

(hodnocení, recenze)

Dejte si to! Je to neskutečná ultimátní řežba!! Bez přehánění, Expendables 3 to budou mít hodně těžký, aby se tomuhle nářezu aspoň vyrovnali!!!

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

ne ne , tenhle film do kina ne , doma mám vlastní kino takže fakt , navíc už vidím jak se Wacík řití do kina a jak tomu moc šancí nedává a že už se mu to nelíbí , ale že tam teda vypraví a po kině hned sem příjde (jak jinak ) a že buď se mu to teda hrozně moc líbilo a že on už od začátku tvrdil , že se mu to bude libít a nebo že to je Asijská sračka a ten odpad si tedy zaslouží , takže kino fakt ne :-D

Uživatel Yoshitsune smazal svůj příspěvek.

jarkolar

jarkolar (hodnocení, recenze)

Paul_cz

Určitě by na tom tratili . . u The Worlds End taky plná diskuze nažhavených lidí a pak psali, jak byli v kině sami nebo v malých skupinkách.

Paul_cz (hodnocení, recenze)

Weyden

Do kin chodí mnohem větší sračky (a méně známé). Tohle by klidně mohlo mít úspěch a solidní návštěvnost, když by se o tom povědomí rozšířilo přes word of mouth.

na příspěvěk reagoval jarkolar, Weyden

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

prostě je lepší chvilku počkat , když se to vydrželo až do teďka , nějaký měsíc to už nic neni

Weyden

Weyden (hodnocení, recenze)

Paul_cz

V kinech to určitě nebude. V celé republice by na to šlo maximálně pár stovek lidí, ani to ne. Možná někdy na nějakém festivalu.

na příspěvěk reagoval Paul_cz

Paul_cz (hodnocení, recenze)

Je nějaká šance že se tohle objeví u nás v kinech ?

A jinak já teda osobně vždy čekám na 1080p verzi. Když už koukám na film a věnuju tomu svůj drahocenej čas, tak chci aby to vypadalo co nejlíp. Plus na 55" plazmě vypadaj 1080p filmy lahůdkově. Nevadí mi si počkat, furt je co dělat.

na příspěvěk reagoval Weyden

TheDarKnig (hodnocení, recenze)

dvdscr bývaj náhodou většinou dobré, alespoň z mé zkušenosti. Nebo alespoň tak 50/50. Tento rok mě kvalitou zklamal jenom Phillips a Hobit. Rivalové.. to snad ani nebyl dvdscr, ne? Stejně jako Gravity vyšel jakýsi 720p (samozřejmě to je trochu lživé pojmenování) strašně rychle. Pravda u Rivalů byl horší než u Gravity

na příspěvěk reagoval Madsbender

Madsbender

Madsbender (hodnocení, recenze)

Yoshitsune

Tiež si myslím. Ja toho okrem toho pozerám toľko, že mi ani nevadí keď to chvíľku trvá, aspoň sa mi dovtedy prevetrá disk. Alebo peňaženka :-D

Madsbender

Madsbender (hodnocení, recenze)

Wacoslav1

WEBrip je super, ale dvdscr sú často o hovne. Chcel som si tak pozrieť Rivalov a Kapitána Phillipsa, ale keď som to uvidel, radšej som si ešte chvíľku počkal.

FaFr

FaFr (hodnocení, recenze)

A na porno se taky koukáte v BR kvalitě což? Taky máte úctu k hercům a odvedené dřině ne? Nepotřebuju tu nejlepší kvalitu, aby mě film rozsekal. Pamatuju si, v jaký kvalitě jsem před dávnou dobou viděl porpvý Věc. A to byla věc! Ten film mě naprosto dostal i přes otřesnej obraz co jsem měl a od tý doby na něj nedám dopustit. Naopak avatar - kino - a nic. Souhlasím v Wacou . . .

na příspěvěk reagoval Yoshitsune

Remake akčního Raidu je v nejlepších rukou