Reklama

Reklama

Zátah 2

  • Indonésie Serbuan Maut 2 (více)
Trailer 4

Zátah 2 navazuje přesně tam, kde nás děj předchozího snímku zanechal. Rama (Iko Uwais) je opět nucen přijmout roli policajta v utajení, aby poskytl své ženě a dítěti ochranu. Pracuje v protikorupční jednotce vedené Bunawarem, jediným člověkem, kterému může věřit. Rama dostává speciální pověření: musí se infiltrovat do místní zločinecké skupiny mafiánského bosse Banguna. Vrchol řetězce je daleko, krvavá pouť za spravedlností proto začíná v base, kde hnije Bangunův syn Uco. Rama musí získat informace, které by nasměrovaly policejní protikorupční komando k Bagunovi. Po celou dobu se však snaží zakrýt nebezpečnou touhu po pomstě a spravedlnosti, která ho spaluje zevnitř – a díky níž se jak jeho mise, tak i skupina organizovaného zločinu, postupně hroutí. (Cinemax)

(více)

Diskuze

Ouwen

Ouwen (hodnocení, recenze)

duckman

Dobře, hele já to uzavřu a snad tím nejrozumnějším způsobem, ok?! Tobě se film nelíbil, beru to, nesnášíš místní hodnocení, beru to, ale nic s tím neuděláš i kdybys tu psal sebevíc. Mně se film líbil a to je pro mně důležitý. A vychutnal jsem si akci ve filmu, to je důležitý. A tímhle uzavřeme naší postrkovanou. Důvod?! Nikam to nevede a neshodneme se. Co ty na to?

na příspěvěk reagoval duckman

Ouwen

Ouwen (hodnocení, recenze)

duckman

ale vždyť to je to stejný, jako kdyby hlavní hrdina normálně bouchal do pytle, ty kritizuješ Silat to, co prezentuje hlavní hrdina, ty vole...... 

na příspěvěk reagoval duckman

duckman

duckman (hodnocení, recenze)

Ouwen

Ja ale nekritizuji bojove umeni SIlat, kdeter neznam :DD jan kritizuji co jsem videl v tom filmu a to zadne bojove umeni nebylo :DDDDDDDD Je smutne, ze ty tohle podkladas za bojove umeni :DDDDDDDDDDDDD Takovej expert :DDDDDDDD

na příspěvěk reagoval Ouwen, GigaPudding

Ouwen

Ouwen (hodnocení, recenze)

duckman

a co tohle, ty se nevyznáš v bojových umění a kritizuješ Silat, to je jako kdyby rocker co ví hovno o rapu kritizoval rap... 

na příspěvěk reagoval duckman

duckman

duckman (hodnocení, recenze)

Ouwen

Je to  placanda na efekt pro kameru :DDD Copak si to nevidel sam, ty udery takhle vedene nemuzou mit takovou silu a uz vube ne taky drtivy dopad .DDDDDD TRAPNY TRAPAS!!!!!!!!!!!!!!!!!

na příspěvěk reagoval Ouwen

duckman

duckman (hodnocení, recenze)

Ouwen

na podobne filmy se opravdu nedivam, leda maji hodnoceni 90% :DDDDDDD ale jak jsem zjistil byla top velka chyba.

Ouwen

Ouwen (hodnocení, recenze)

duckman

Tvůj první příspěvek, žes raid nedokoukal a dal jsi tomu odpad, jsem toleroval.... a psal jsem ti to už tady jednou. 

Yoshitsune

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

navíc to násilí a gore , je docela humáč , tohle pouštět dětem , to asi ne :-|

Související novinky

Remake akčního Raidu je v nejlepších rukou

Remake akčního Raidu je v nejlepších rukou

11.01.2022

Už pár měsíců víme, že remake akčního filmu desetiletí The Raid / Zátah: Vykoupení natočí režisér Patrick Hughes (Expendables: Postradatelní 3, Zabiják & bodyguard). Film si objednal Netflix a… (více)

Režisér Raidu a Tom Hardy míří na Netflix

Režisér Raidu a Tom Hardy míří na Netflix

20.02.2021

Gareth Evans má za sebou dva fantastické akční snímky Zátah 1 a 2 a taky povedený seriál Gangs of London. Teprve nyní se ale zdá, že jeho kariéra začne stoupat – uzavřel totiž exkluzivní smlouvu s… (více)

TOP 2017 dle nejoblíbenějších uživatelů

TOP 2017 dle nejoblíbenějších uživatelů

31.12.2017

Hrstka nejoblíbenějších uživatelů ČSFD.cz tradičně vybrala osobní trojku nej filmů, uvedených do české a slovenské distribuce nebo na filmových festivalech v roce 2017. A někteří dali hlasy taky svým… (více)

Co chystá režisér Raidu?

Co chystá režisér Raidu?

25.11.2017

Gareth Evans má za sebou akčňáky The Raid a The Raid 2, takže se po něm automaticky žádá The Raid 3. Velšský režisér ale s trojkou nijak nespěchá a jeho dalším filmem bude thriller The Apostle, v… (více)

Reklama

Reklama