Transformers: Zánik

• USA Transformers: Age of Extinction (více)

Automechanik Cade Yager (Walhberg) se snaží uživit sebe a svou dospívající dceru Tessu (Nicola Peltz) opravováním hodně nepojízdných vraků. Zoufale se mu nedaří, ale jen do doby, než se z jednoho roztřískaného náklaďáku vyklube Transformer a zrovna ten nejdůležitější – Optimus Prime. Cade z toho jen těžko může mít radost, protože Amerika se ještě úplně nevzpamatovala ze souboje „hodných" Autobotů se „zlými" Deceptikony, který na konci třetího dílu zlikvidoval půlku Chicaga. Čtyři roky poté jsou všichni zástupci téhle mimozemské rasy na indexu a elitní vědecké mozky se snaží vytvořit pozemské Transformery, kteří by účinněji čelili podobným hrozbám. Z minulosti ale víme, že cesta do pekel bývá dlážděná dobrými úmysly, a jinak tomu nebude ani v tomto případě. To však Cadea příliš netrápí. Zatím. Jako nový lidský parťák toho nejslavnějšího z Transformerů se ocitl nejen v hledáčku americké vlády, ale pronásledují ho i Optimovi krajané. Do toho všeho se jeho dcera zamilovala, s čímž jako otec rozhodně nemůže souhlasit. Čtvrtí Transformers kromě Wahlberga v hlavní roli přinesou ještě jednu zásadní novinku – Dinoboty, což jsou mechaničtí tvorové, kteří vypadají jako prehistoričtí ještěři. Vítejte v transformovaném Jurském parku. (Bontonfilm)

JimWayne

Úroveň jednotlivých dieľov viacmenej postupne upadá. Jednotka ušla, dvojka o niečo slabšia, trojka porovnateľná s jednotkou ale štvorka stráca dych od začiatku a na predošlé diely nemá. Wahlberg je sympoš, čo však celkový dojem filmu nezachráni. Reštart série ani by som nepovedal, len preobsadenie inými hercami, ktorý sa v podstate správajú totožne ako ich predchodci. Vždy vylakané dievča, ktoré spôsobí kopu kriku ako Megan, jej super frajer, ktorý má ramená len na jej otca ale pritom je posraný ako Shia v predošlých častiach. Okopírované charaktery. Scenár dosť mimo, humorné pasáže fungovali minumálne a celkovo príbeh nám nič nové neprináša. Točí sa stále v tom istom. Platená reklama, neuveriteľné. Bay by mal skončiť a posunúť túto látku do rúk iného režiséra. Možno pridať trocha vážneho tónu a vtipné pasáže vypália lepšie ako keď sa snažia o vtipné dialógy počas celého filmu. Finále jasne určené číňanom a japoncom, ktorý prisypú do tržieb značný podiel. 55% ()

katzenliebe

No... Rozhodně musím říct, že jsem od filmu očekávala více. Film se zdál být opravdu dlouhý, hlavně díky občasným dost nudným scénám. Celé se mi to zdálo divně natočené, viz podhledy a zpomalené záběry... V polovině filmu jsem byla rozhodnutá na **, ale ten konec se docela povedl (český dabing filmu nekomentuji...), a proto dávám ***. Scéna s pomalými a zdržujícími čínskými babičkami, které bránily v rychlém průchodu hlavním hrdinům úzkou uličkou mě docela rozesmála :-D ()

VojinRyan

O chlp lepšie ako druhý diel a dva chlpy lepšie ako tretí diel. Určite medzi pozitívum dávam to, že vymenil kompletne hercov a vyhodil sprosté "humorné" scény ako tomu bolo doteraz. A medzi najväčšie pozitívum vidím to, že trošku si napravil kameru (asi videl, že to ide aj bez divokého strihu - viď Avengers ). A presne to bolo vidieť. Kamre pekne ukazoval, čo sa deje. Žiaden zbesilý strih ale pekne sa presúvala a tak to má byť. Samozrejme ešte stále tam bol, ale už to neprekážalo ako doteraz. Takže v týchto veciach sa Bay polepšil. V tom ostatnom je na tom rovnako. Scenár niekde utiekol, opäť vidíme po 4x to isté. Výbuch za výbuchom. Ale ja som ani nič iné nečakal. Bay sa už narodil s granátom v ruke a tak tu hodil ešte väčší. A Dinoboty ma prekvapili. Boli krátko ale zato mali asi najlepšiu spoluprácu medzi sebou. Čo tento krát autobotom trošku chýbalo. Viac sa doťahovali medzi sebou ako spolu bojovali. Výsledok je, že čo som čakal, som aj dostal. Ale na 5x to už nikoho baviť nebude, tak dúfam, že príde s niečím novým. To je to, čo tejto značke chýba už od druhého dielu. 68% - 3*. ()

maddy

Bum, bum, bác, bum, tresk, prásk, bum, prásk, buuuuuuuuuuuum, bác, bum, bum, tresk, tresk, tresk, prásk, tresk, bááááááác a buuuuuuuuuuum ... bum, bum, tresk! ... keď vás tieto moje infantilné výkriky iritovali, tak si počkajte čo pre vás nachystal Bay! Tu by som dokonca mohol s komentárom aj prestať a plne by to vystihlo tento film, ale keďže si nedám povedať, tak aj pár rozvinutých viet k tomu: Reštart série? Nová trilógia? Kdeže! Len tak na margo veci, čakal znova pod vedením Baya niekto niečo iné? Age of Extinction sa len na oko tvári ako „reštartovaný začiatok novej trilógie“, ale v jadre potvrdzuje, že herecké obsadenie prvej trilógie bolo podružné. Je totiž úplne jedno, či tu pobehuje afektovaný Shia LaBeouf alebo namakaný Mark Wahlberg, stále je to to isté, akurát zase raz väčšie, hlučnejšie a hlavne otravnejšie. Bayove ego po štvrtý krát nabralo nekontrolovateľných rozmerov a nepozná vôbec žiadne hranice. Už trojka Dark of the Moon bola, hlavne počas nekonečného záverečného zúčtovania, tesne na hrane, ale s prižmúrením všetkých očí a ušných otvorov sa dala prežiť. Bolo to síce neprimerane hlučné, bez života, ale ešte stále to malo nejaké hranice. Age of Extinction je už však načisto prázdne, maximálne prepálené a megalomansky otravné pokračovanie. Úroveň klišé, pátosu a bohužiaľ aj trápnosti tu naberá ťažko znesiteľných rozmerov. Neskutočne prepálené v dialógoch, v ktorých sa počas takmer troch hodín rieši len to, že otec nechce dcére dovoliť randiť (samozrejme ani počas celosvetovej apokalypsy, keď hrozí koniec sveta) a neakceptuje jej frajerského priateľa. Vyumelkovaná kvázi love story s neskutočnými hereckými drevami (Nicole Peltz otravovala už v Bates Motel a táto dcéruška bohatého producenta nikdy skutočnou herečkou nebude a ten jej partner ani netuším ako sa volá). Otravnejšiu dvojicu, resp. trojicu, keďže ani Mark Wahlberg tu nie je nijako výrazný, hlavných hrdinov si ani neviem predstaviť. Ich debaty neobsahujú jednu jedinú vtipnú hlášku, aj keď sa o tom po celý čas márne snažia. Všetky vyznejú do prázdna, až trápne. Kto tomuto celému bezdejovému dianiu navyše odsúhlasil tie opulentne neznesiteľné takmer tri hodiny?! Tým pádom sa tu stráca komplet všetko. Príbeh je po úvodnej zoznamovačke neusledovateľný (deň po pozretí si skutočne nepamätám o čom to vlastne bolo, kto sa tam kvôli čomu toľko mlátil a o čo mu vlastne išlo?! a aj tá jedna myšlienka z úvodu – dinosaurov vyhladili roboti a nie asteroid – nie je ďalej nijak rozpracovaná!), úplne sa v tom strácajú postavy, kde je neustriehnuteľné kto sa kde a ako dostal (načo sa vlatne museli premiestniť do Hong Kongu?!) a vôbec tu nie je nič čo by film malo robiť filmom. Mám rád akciu, mám dokonca rád aj prepálenú dávku akcie, ale to čo predvádzajú štvrtý Transformers sa už ani nedá popísať. Veľkolepá, výbušná automobilová naháňačka, ktorá by v inom filme vystačila na celé záverečné zúčtovanie, sa tu z ničoho nič odohrá po prvých 20. minútach, rozbije pri nej polovica mesta a to je vážne len „neškodný“ začiatok. Ďalej sa do toho búši takou mierou až je počas záverečného zúčtovania v Hong Kongu ktoré trvá vyše hodiny(!) (inak len ďalší zbytočný marketingový ťah, aby film zarobil viac na čínskom trhu, inak je úplne jedno ktoré mesto sa borí aj tak to nie je poznať) divák tak otupený, že ho absolútne nezaujíma koľko desiatok mrakodrapov tam spadne, koľko stovák budov sa zničí alebo tisícok áut rozbije. To všetko v otravne prepísktnutom vizuále, kde každý výkrik postavy je natočený v spomalenom zábere zaliatom modrými, prípadne oranžovými farbami a s odrazmi lúčov Slnka za chrbtom, a je to klišé do takej miery, že na tom už skutočne nie je nič „cool“ ako si Bay myslí. K tomu si je ešte potrebné pripočítať poriadne otravnú dávku „product placementu“ akoby človek pozeral na nekonečný blok reklám na reproduktory, spodné prádlo, hodinky, autá, nápoje, lieky, topánky, poistky a neviem čo všetko. Trikovo je to síce celé fajn (bodaj by nie keď do toho vrazili pomaly 200 melónov), ale čo z toho, keď tu nie je jeden zapamätateľný moment a to všetko tu už niekoľkokrát bolo. Tento krát vážne nepomáha ani nechať mozog vo vedľajšej izbe (ideálne vo vedľajšom štáte – a to je vážne to najmenej čo mi na Transformers vadí!), z toho už bolia aj oči a uši. Je tu tak jedna zaujímavá scéna (úvod s dinosaurami) a jedna celá zaujímavá sekvencia (návšteva vesmírnej lode pre Chicagom), ale počas tej 165 minútovej stopáže spoľahlivo zabudnete aj na tie, zvyšok bum, bum, bác, bum, tresk, prásk, bum, prásk, bum, bác, buuuuuum, trésk, prásk, tresk, bááááááác a buuuuuuuuuuum – to je jediný spôsob ako ten film opísať. Opakujem sa, ale inak sa to v tomto prípade nedá! Tu tvorcovia zachádzajú ďaleko za hranice. Neskutočne ubíjajúce, prázdne, nijaké a navyše ešte aj otravné. Neviem si predstaviť čo bude v chystanej päťke. Tá musí mať zákonite 6 hodín a znižiť sa v nej celá planéta, ideálne aj s celou hviezdou sústavou, všetko samozrejme v spomalenom zábere zaliatom mesačnými lúčmi a zmrznutou americkou vlajkou poletujúcou vesmírom za doprovodu ohlušujúcej rockovej hudby. Pol hviezdička navyše skutočne len za to, že som to prežil a videl to „zadarmo“. Ísť však na to do kina tak sa v polovici obesím na sedačke (neviem ako sa to dá, ale určite by som vymyslel nejaký sofistikovaný spôsob, keďže nad iným sa pri tomto filme rozmýšľať nedá). A to píšem z pohľadu diváka, ktorému nevadia veľkolepé blockbustre. No čo je veľa, to je veľa! CELKOVO: 2,5* (5/10) () (méně) (více)

Francik

Pravděpodobně nejdražší brak všech dob. Pokud byl účel natočit film pro noční hodiny na novu, dokonale se povedl. Jinak ruce pryč. p.s. Ani efekty už nepůsobí uvěřitelně, ale levně a odbytě. ()

SaNcHeZ_cz odpad!

Jsem od Baye zvyklý na spoustu věcí, i na povrchní, patosem přeplněnou splácanost, která nedává moc smysl a ani nějak nebaví. Ostatně od toho tu byly předešlé díly této série. Ale že trumfne v tomto ohledu i otřesnou dvojku o několik tříd, to jsem vážně nečekal. Ano, infantilní humor tu tentokrát není, stejně jako absentuje transformeří šourek, všechno ostatní ovšem atakuje nové hranice, herecky se jedná o neskutečnou bídu, akce je naprosto bez jakéhokoliv zápalu a všemožný řemeslný fetiš který tentokrát Bay servíruje je spíše otravnou připomínkou toho, proč se tomuto tvůrci začalo říkat král filmové akce. Fakt, že mu tentokrát unikají i v některých scénách digitální triky je už jen špičkou ledovce. To že hudebně zklame i Steve Jablonsky který vykráda kde to jde (Batmani, Tron nebo i třeba Deus Ex) a navíc až příliš mockrát opakuje motiv hlavní skladby filmu "Battle Cry", to už byla pro mě taková rána z milosti (nebo nemilosti?). Ono relativně vysoké hodnocení, které tu snímek má, je mi pomerně záhadou. Spíše totiž než kvalitní film mi tohle připomíná natřikrát ohřívanou svíčkovou. Z automatu. Na guláš. Zkrátka břečka největšího kalibru, kterou všichni pasují na filmovou událost ale spíše by si zasloužila konečně utnout, tudy cesta totiž nevede. A pokud ano, já další tři hodiny svého života nad bezhlavě glorifikovanou hovadinou podobných rozměrů vážně ztratit nehodlám. ()

Wysch

Po tom, jak se mi (ne)líbila trojka, jsem se rozhodl, že do kina na čtverku nepůjdu. Asi jsem udělal chybu. I když... Přepálená stopáž by udělala z mýho zadku akorát tak dřevo a první naprosto odporně rozvleklé a nudné a nevýrazné dvě hodiny by mě možná i uspaly. Jenže pak přijde finále, který má vlastně tři čtvrtě hodiny nonstop akce, ve který se nešetří patosem a klišé, ale všecko je to tak perfektně nakroucený, že mi to vlastně ani zbla nevadí. Co mě potěšilo, byla absence naprosto nudnýho LaBeoufa, kterej mě bavil v prvním filmu, ale v dalších už byl jaksi zbytečnej. Nahradil ho Marky Mark, což se dle mě rozhodně povedlo, akorát jsem ho čekal spíš v roli totální bad-ass motherf. fotra, kterej tam bude nakopávat decepticoní zadky. Miscast je jeho dcerunka, totálně off, nesympatická, zmejkapovaná i pod nánosem bahna, hubená, ksichtík má permanentně od slz a ke všemu i její role je totálně k ničemu. (Na konci tam s tím hákem či co mohl běhat kdokoliv jinej.) Tudíž je i zbytečnej ten její frajer, kterej zaprvý neumí hrát, zadruhý pronáší totální hovadiny a zatřetí při pohledu na jeho ksichtík mě napadalo, proč se vedle hubenejch blondýn ještě obsazujou frajerský blonďáci. Největší rozdíl je vidět tehdy, když Marky Mark pronese něco totálně patetickýho - tenhle chlapík takovýhle role hraje patnáct let a má s tím tolik zkušeností, že i ten nejvíc patetickej kýč, kterej pronese či zahraje, jsou strašně cool. Kdežto Reynor je mladý ucho, kterýmu ještě teče mlíko po bradě, a absolutně do svojí role nemůže zapadnout. Hezounkej je, ale je ve filmu stejně navíc jako Peltz. Kdo naopak hodně potěší, je standardně Tucci. Toho chlapa žeru. No a samozřejmě Cullen (aka Optimus) a Watanabe, ti nezklamou, a Goodman jako fat-ass Hound rozhodně potěšil. Celkově vzato si musím tak nějak říct, že to ale bylo celý totálně přepísklý, dvě hodiny dlouhej úvod se dal bezpečně pokrátit, a působilo by to kompaktnějš a líp, finále zase over-the-top, ale kurefsky dobře to vypadá a ke všemu k tomu zní typicky patetická Jablonského hudba, která do krků diváků musí zasadit knedlíky (a pokud ne, běžte do háje) a vůbec, z toho finále jsem měl nejlepší pocit od dob prvních Transformerů. Rozhodně mi nechyběli mariňáci, naopak jsem rád, že se to veskrze soustředilo na autoboty a ty druhé, lidskej faktor v podání Markyho nevadil. Nechyběly mi ani explicitní exkrementový a čůrací fórky. Kolem a kolem do dvou tří měsíců zapomenu, že jsem to viděl, takže prachy za kino by byly asi nakonec přece jen vyhozený, ale rozhodně pocitově od prvních Transformerů nejlepší zážitek. A co na tom, že jsem to zpirátil. Aspoň vím, že na pětku zase půjdu. __________ edit: Nešel jsem. Za těch pár let jsem, doufám, trochu vyrost. ()

agentmiky

Čekal jsem od toho daleko více.Prostě se to Američanům nepovedlo.Myslím,že filmu pomohla změna postav,protože Shia LaBeouf už byl docela okoukaný.Marka Wahlberga mám rád a tak tento krok hodnotím kladně.Velmi dobrou postavu zahrál také Stanley Tucci,ale to by bylo asi všechno.Příběh byl tak jednotvárný,že jste věděli,co se stane příště.Proč tam dali ty dinosaury,to pořád nechápu.Konec se vůbec nevyvedl a tak za sebe dávám 55%.Je mi to líto,ale film si větší hodnocení nezaslouží. ()

ArsenalEagle

Lepší než třetí díl. Po absenci Megan Fox zde chybí i hlavní postava z předchozích dílů. Walhberg film táhne, je to emotivní až až, a možná v tom je ten největší problém. ()

Praxis

Lobotomie mozku... Nic jiného. Zpočátku si říkáte, že to možná bude fajn, ale pak přijde pár kýčovitých záběrů do slunce, jak to Míša umí nejlépe, pár papírem šustících dialogů, a potom nastává peklo. Wahlberg pobíhá spolu s Tessou v minišortečkách (mlask) a nějakym nýmandem z jednoho místa do druhého, do toho se nad nima řežou obří roboti, a vám je upřímně jedno, kdo koho mlátí, hlavně že všude lítaj plechy, explodují ohňostroje. Potud možná dobrý, ale jak se začne s představováním záporáků, tak se v tom ztratíte už úplně. Jeden záporák je totiž nadřízený toho druhýho, abyste zjistili, že ten má ještě jiného nadřízeného, který se pak vlastně přidá k hlavním hrdinům, a ještě ho přijde zachránit kungfu číňanka. Ufff, po nějaké době jsem se přistihl, jak jenom tupě zírám do plátna a je mi to vlastně srdečně jedno, kdo si zrovna dává po držce, protože přes tu hromadu plechu, to stejně nemáte šanci zjistit. A scénáristická vyfikundace - děj přesuneme do Číny, protože nám na natáčení dala docela dost prachů, jen abychom zabrali reklamu na nějaký čínský hotely... a podkozenky Victoria Secret... Peklo peklíčko. Akce je možná fajn, ale jen tak na deset minut, protože pak vás to semele. Ještě teď mě bolí hlava. A to jsem na to šel do IMAXu... Za 224 Kč jsem se mohl místo toho solidně ožrat... Vyšlo by mě to líp. 30% ()

MartinezZ

Myslím, že tohle je druhý nejlepší díl ságy. Proč? Protože není horší než předchozí díly, jelikož jde o stejnou sračku jako tři roky starý T3. T3 vnzniklo JEN kvůli efektům (a prachům), taky byla důvodem podbízivost Číně a jejímu trhu (a tedy prachům - jak jinak). Nicméně, stejně jako předchozí díl, byla tohle sračka, 5x delší, než by musela. Proč tam furt prdí nějaké rodiny a "Romeo-Juliácké" strasti, když by prostě mohli bez lidí vyrenderovat nějaký filmeček... Nu, nutno ovšem d dobru (haha) přičíst, že každý dementní díl má svoji perlu: V T3 to byla blbá blondýna na podpatcích, co si během devastace mrakodrapu ani nezašpinila bílý kostýmek, tady je to robot s robotickým mečem na robotickém Tyranosaurovi. Tahle hovadina přestávala dávat smysl už od začátku a věřím, že Bay vlastně ani nerežíruje, jeho jméno je tam napsáno jen jako reklama, a těch pár nahodilých scén bylo natočeno jen tak, aby bylo na čem renderovat. Nebýt těch skutečně zajímavých efektů, jde to do odpadu. ~~~ 0,5* ~~~ PS: Začátek s loděmi u Země ukázal, že natočit Mass Effect s aktuálními technologiemi by nemuselo být od věci - za předpokladu, že sága nebude mít raději žádný konec. ()

javak810i

Filmoví Transormeři počtvrté a naposled, alespoň tedy co se Michaela Baye coby režiséra týče. Jací byli? No, pokud šlo v předchozích dílech hlavně o monumentální akci plnou výbuchů a všeho možného, tak tady je to ještě umocněné tím, že bohužel kromě ní film nemá moc co nabídnout. Nečekal bych, že to někdy řeknu, ale neúčast Shii LaBeoufa na čtvrtém pokračování opravdu zamrzela a ukázalo to, že Transformeři přeci jen trochu stály i na svém hereckém obsazení. Mark Wahlberg to sám prostě nemohl utáhnout, i přes snahu Stanleyho Tucciho. Díky tomu značně pokulhává velká část dějové linky, protože ty srdceryvné kecy o rodině, oddanosti a poslání vůbec nefungují. No, ještě že je tady ta akce. Té se skutečně dočkáme ve velké míře a opět ji jde z technické stránky jen málo vytknout. Závěr v Hong Kongu je skutečný nášup a včetně jedné vtipné scénky ve výtahu patří k nejlepší části celého filmu. Jako popcornová zábava tedy ano, ale nic víc v tom nehledejte. A fanoušci původních animáků ať se raději nekoukají vůbec. Za mě lepší 2*. ()

Ellmariachi

Začátek, honička, výbuch, akce, výbuch, výbuch...výbuch, výbuch.....výbuch, výbuch a další výbuch.Bitka robotů a závěrečný výbuch. Vše dokonalé a technicky vypiplané. Být člověk jehož snem je v týhle branži (filmový triky) pracovat, tak si to pouštím místo skladby z Rockyho jako motivační song. Jenže nejsem a od filmu jsem chtěl prostě daleko víc. Postavy až na taťku Marka nesympatické. Na blonďatou čurynku se sice pěkně dívá, ale to je vše. Bitky robotů sem tam, ale žádná sláva. No já prostě chtěl mezi řekněme každým druhým výbuchem i nějakou omáčku s nějakou pointou. Nebo prostě cokoliv. 60 procent za výbuchy a výbuchy. ()

Laxik

Jako je to film, no. Co na to říct. Je to sice překombinovaná sračka, co měla být tak o hodinu kratší a která ignoruje kauzalitu v rámci série i vlastního sólo příběhu, ale nedá se říct, že by mě to uráželo. Možná proto, že jsem to čekal horší. Bezmála hodinové finále v Číně pak ale bohužel tento zkorodovaný průšvih korunuje, protože právě tam se tahle blbá výplňovka, co se celou dobu dala jakž takž přežít jen s občasným kontrolováním twitteru, změní v nenápaditou natahovanou nudu, která přímo svádí, abych místo jejího sledování zkoušel překonat svůj už tak slušný rekord v solitéru. 35 %. ()

SonGokussj

Řeknu to takhle. Už vím, odkud se berou ty vtípky na internetu, že když něco režíruje Michael Bay, musí vybouchnout i banán spadlý na zem... Tolik nepochopitelných výbuchů jsem opravdu ještě nezažil. Celkově však - silné na začátku, pak se objeví transformeři, je to nuda, pak transformeři skoro zmizí (není akce) a je to zajímavé, pak se transformeři objeví a až do konce filmu všechno všude vybuchuje. A pokud říkám vše, myslím vše. :-D Za dobré chvíle bez transformerů: 40% ()

Jillen odpad!

Bay prý nepřišel léčit rakovinu, nýbrž bavit (viz.jeho biografie). Po tomhle filmu bych slovo bavit nahradil jiným. MUČIT! ()

kobejn odpad!

Hrubozrná imbecilita nejtvrdšího kalibru. Bay posunul laťku filmový imbecility zase o trochu výš. Bravo Majkle, dobrá práce! ()

JJ.Gibson

Ha tak Marky Mark, také neposunul značku tím správným směrem! O něco malinkato lepší než ohyzdný třetí díl, ale opravdu o moc né. Z retardované dialogů člověka vážně bolely uši, Wahlberg jako nový alfa samec, vcelku zklamal, ostatní stáli úplně za pendrek, snad kromě Tituse Wellivera, ale i tak. Akce stejná jako vždycky, přežvějkaná stokrát viděná, nuda!!!!! V příštím dílu vynechejte lidi, třeba to bude o něco lepší a vy pane Bayi, začněte už prosím, dělat konečně něco jiného, děkuji... ()

Transformers nabírají scenáristy

Transformers nabírají scenáristy

23.05.2015

Čtvrtý díl Transformers utržil 1,1 miliardy dolarů a stal se nejvýdělečnějším filmem minulého roku. Není tedy divu, že bude série pokračovat, a nejen to. Po vzoru úspěšného Marvelu ji čeká rozvětvení… (více)

Need for Speed jede dál

Need for Speed jede dál

09.04.2015

Transformeři se rozvětví

Transformeři se rozvětví

28.03.2015

Stará písnička, jiná značka. Když se v Marvelu rozhodli naplánovat několik filmových sérií, které se měly protínat ve velkých týmovkách, byl to velice riskantní plán. Protože ale vedl k Avengers,… (více)

Wahlberga čekají roboti a El Dorado?

Wahlberga čekají roboti a El Dorado?

21.12.2014